Атестація вчителів

Вчителі, які атестуються на встановлення
педагогічного звання "вчитель-методист"

Заворотняя Тетяна Миколаївна

Горбунова Тетяна Анатоліївна

Заворотняя Т.М. у гімназії №237 займає посаду вчителя інформатики (спеціальність за дипломом "прикладна математика").

Методична тема, над якою працює вчитель:
"Розвиток логічного мислення на уроках інформатики та його значення для виховання ІКТ-компетентності"(опис досвіду)

30.10.2019 р. — Тренінг «Реалізація задач з логічним навантаженням мовою програмування Python» (школа молодого вчителя).
Матеріали тренінгу:
10 цікавих задач мовою Python (коди програм)
Завдання для учасників тренінгу

29.11.2019 р. — Відкритий захід "Лірика та хмарні технології Інтернет: точки перетину" (бінарний урок їз зарубіжної літератури та інформатики)
Спільний проєкт учнів
Перевірочний тест

22.01.2020 р. — Брейн ринг для 10-11 класів «Логіка & інформатика» (у рамках декади природничо-математичних наук).
Сценарій заходу

Навчальний тест

Горбунова Т.А. у гімназії №237 займає посаду вчителя зарубіжної літератури (спеціальність за дипломом "вчитель російської мови та літератури, вчитель зарубіжної літератури")

Тема, над якою працює вчитель: "Розвиток латерального мислення в освітньому процесі" (опис досвіду)