Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання
Події у гімназії
ФОТО ДНЯ:
відкритий урок – дослідження
«Корисні копалини Київщини»

      11 грудня 2018 року вчитель 3–А класу Скриннік Світлана Миколаївна провела відкритий урок - дослідження з природознавства «Корисні копалини Київщини».

      Третьокласники працювали в групах, представляли проектні роботи, продемонстрували свої знання, а головне – самостійно досліджували корисні копалини та відчули себе справжніми шукачами природних скарбів.
Година коду

      3-9 грудня 2018 року учні 9-11 класів гімназії 237 долучилися до проведення «Години коду», яка проводиться у рамках міжнародного тижня інформатики. «Година коду» - це інтерактивний урок, організований некомерційною організацією Code.org, при підтримці Microsoft, Apple, Amazon, з метою популяризації інформаційних технологій серед школярів.

     Під час уроку «Година коду» під керівництвом вчителя інформатики Заворотньої Тетяни Миколаївни учні з задоволенням виконували цікаві онлайн-завдання з алгоритмізації, після вдалого проходження отримали сертифікати Code.org.

Красивий, щедрий рідний край
І мова наша солов’їна.
Люби, шануй, оберігай
Усе, що зветься Україна.

Етнофестиваль «Звичаї і традиції регіонів України»

      7 грудня 2018 року долучилися і учні початкової школи до проведення етнофестивалю «Звичаї і традиції регіонів України». Школярі разом з батьками та класними керівниками виготовляли ляльки-мотанки, а бабусі провели майстер-клас по ліпленню вареників.

     Захід пройшов у теплій родинній атмосфері та подарував усім гарний настрій і позитивні емоції.

Традиції народу — це велике диво,
Яке струмить з глибин у майбуття.
Їх знаючи, народ іде щасливо
І впевнено у непросте життя.

Етнофестиваль «Звичаї і традиції регіонів України»

      З метою формування в учнів національної свідомості, шанобливого ставлення до українських традицій, історичного минулого в гімназії започатковано етнофестиваль «Звичаї і традиції регіонів України.»

      З 03 по 07 грудня 2018 року учні 6-х класів представляли звичаї і традиції Київщини. У рамках етнофестивалю були проведені народознавчі уроки у шкільному етнографічному музеї «Джерело».

      7 грудня 2018 року шестикласники провели майстер - класи «Ремесла Київщини». Найбільш зворушливим моментом фестивалю було те, що до участі у майстер-класах долучилися бабусі шестикласників і змогли поділитися своїм досвідом з учнями та почастувати їх смачними варениками. На завершення дня у холі гімназії учні 6-х класів разом з класними керівниками Іванюк К.В. (6-А кл.), Москальцовою А.В. (6-Б кл.), Борецькою Т.Г. ( 6-В кл.) підготували концерт «Таланти Київщини».Оберіг, оберіг, оберіг
Це до щастя безмежність доріг.
А до дому є стільки стежин!
Іх знайти допоможуть лелеки...
Протоптавши їх раз - бережи,
Де б не був ти від дому далеко!

До Дня волонтера та Дня Збройних сил України

      До Дня волонтера та Дня Збройних сил України учні гімназії провели акцію «Подаруй ангела бійцям АТО». Старшокласники виготовили ангелів-оберегів для українських воїнів, а учні початкової школи - вітальні листівки.

      Учні нашої гімназії переконані, що їхні обереги неодмінно захистять українських бійців від усіх негаразд і вони обов’язково повернуться до рідних домівок з перемогою, адже ангел- це втіленням миру і добра.Все, що рідне, хай нам буде
Найдорожче і святе,-
Рідна віра, рідна мова,
Рідний край наш над усе!
ФОТО ДНЯ:
урок – дослідження «Побут, звичаї традиції українців
у творі Михайла Стельмаха «Гуси лебеді летять»

      5 грудня 2018 року вчитель української мови та літератури Нижник Валентина Григорівна провела в шкільному етнографічному музеї «Джерело» для учнів 7-А класу урок – дослідження «Побут, звичаї традиції українців у творі Михайла Стельмаха «Гуси лебеді летять». Семикласники мали змогу не тільки послухати розповідь вчителя, а й самостійно дослідити, звичаї і традиції українців, а найголовніше - побачити та доторкнутися до справжніх музейних експонатів.


Учнівська конференція «Наука і молодь»

      5 грудня 2018 року в гімназії відбулася науково-практична конференція по захисту робіт МАН, написаних учнями – членами учнівського наукового товариства «Інтелектуал».

     На конференції свої роботи представили

  • Кирийчук Дарина, учениця 11 класу, з української мови на тему «Неологізми в українській мові та літературі шістдесятників»,
  • Гурін Роман, учень 10 класу, з біології на тему «Дослідження можливостей відродження дінозаврів в XXI столітті»,
  • Гегель Єлизавета, учениця 9-Б класу, представила дві роботи з французької мови «Словотворення у сучасній французькій мові та переклад» і з фізики «Дослідження деяких оптичних явищ природи та їх експериментальне відтворення в домашніх умовах,
  • Обухова Анастасія, учениця 9-Б класу, з інформатики на тему «Веб-ресурс для навчальних квестів «Подорож у країну комп’ютерів»

     Доповіді МАНівців відзначались актуальністю і мали практичну спрямованість. Усі роботи рекомендовані до захисту у І (районному) етапі конкурсі-захисту науково-дослідних робіт МАН.


ФОТО ДНЯ:
відкритий урок «Les parties du corps. Частини тіла»!

      4 грудня 2018 року вчитель французької мови Троян Ольга Костянтинівна в 6-Б класі провела відкритий урок «Les parties du corps. Частини тіла». Учні із задоволенням працювали в парах та групах, повторюючи різні частини тіла, відповідали на запитання один до одного, слухали і перекладали відеофрагменти, танцювали та співали французькою.

      Родзинкою уроку для учнів, стала можливість попрацювати лікарем та пацієнтом французької клініки. Школярі продемонстрували знання щодо вживання французької мови в повсякденному житті.ФОТО ДНЯ:
відкритий урок «Подорож до Британії»!

      28 листопада 2018 року вчитель англійської мови Луцко Аліса Анатоліївна в 3-Б класі провела відкритий урок-подорож до Британії. Подорожуючи та граючись, діти із задоволенням представили свої проектні роботи «British food», розв’язали кросворд «Food – crossword puzzle».

      Родзинкою уроку для учнів, стала можливість попрацювати журналістом. Школярі продемонструвати знання щодо особливостей життя та харчування британців.


Kinro-Kanshya no Hi

      23 листопада в Японії відзначається національне свято - День подяки за працю (Kinro-Kanshya no Hi). Цього дня японці висловлюють одне одному подяку за ту працю, яку кожен вкладає у розвиток цілого суспільства.

      Учні гімназії також цього дня дякували всім вчителям за їхню працю, а вихованці гуртка японської мови підготували виставку ієрогліфів, пов’язаних з працею.

      Головне, що всі учні зрозуміли одне: кожна професія безцінна, кожна людина і його праця важлива.
День жалю... День скорботи, печалі
Запалив нашу пам’ять. Свічки
Це ті душі, листочки опалі,
Хто став тінню в голодні роки.

      22 листопада 2018 року у гімназії до Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років пройшли уроки пам’яті та виховні години «І запалали свічки пам’яті та скорботи».

      Учні гімназії переглянули відеоспогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались. У шкільній бібліотеці діяла виставка «Пам'яті жертв голодомору».
      22 листопада 2018 року в гімназії відбулася зустріч з інструктором Академії CISCO, аспірантом кафедри комп’ютерної інженерії Державного університету комунікацій Лосєвим М.О. «Кібербезпека від компанії CISCO»

      Викладач познайомив старшокласників із переліком дій в Інтернеті, що можуть скомпрометувати їх безпеку та конфіденційність, технічними і когнітивними навиками, необхідними для досягнення успіху в сучасному цифровому світі.
Моя Україна встала з колін,
Вона подолає всі стіни.
І стане країною серед країн,
Відродиться під час руїни.

      До Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної сотні 21 листопада 2018р.у гімназії пройшли уроки мужності «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе».
      Учнівське самоврядування гімназії провело для учнів середньої школи у шкільному етнографічному музеї «Джерело» інформаційну годину «Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії України».
      Учні початкової школи також долучились до вшанування подвигу учасників Революції гідності та намалювали малюнки «Я славлю свою рідну Україну»
      Вивчення своєї історії - це важливий зв'язок між минулим і сьогоденням України. І саме так вибудовується шлях в майбутнє.

ВІТАЄМО

Гавриленко Ірину Григорівну,
вчителя французької мови
за І місце
у І (районному) турі Всеукраїнського конкурсу
«Учитель року – 2019»
у номінації «Французька мова»


Недостатньо отримувати знання –
треба знайти їм застосування.
Недостатньо тільки бажати –
треба творити
Й.Гете.
Крок до науки…

      У гімназії створені оптимальні умови для обдарованої та талановитої молоді, для всебічного розвитку творчого потенціалу учнів, які виявили здібності та нахили до науково-дослідницької діяльності.

      Так, 21 листопада 2018 року в гімназії відбулося засідання учнівського наукового товариства «Інтелектуал». Учні, котрі пишуть науково-дослідницькі роботи в різних секціях та відділеннях Малої Академії Наук, виступили з доповідями про цікаві факти, встановленні ними під час написання своїх робіт, поділилися своїми думками з педагогами та учнями гімназії.Толерантне ставлення людини
Збереже планету від негод,
Розрубає сітки павутини,
Переріже нитку перешкод.
Толерантне ставлення до всього
Збереже, врятує і спасе,
Допоможе вгледіть перемогу,
Допоможе витримати все.

Міжнародний день толерантності

      16 листопада 2018р. учні гімназії відзначили Міжнародний день толерантності. Вранці учнівське самоврядування зустрічало молодших школярів акцією «Даруємо посмішку», а старшокласників - «Скринькою побажань», даруючи всім гарний настрій.
      Напередодні Міжнародного дня толерантності Кірпач Михайло, президент гімназії, учень 9-В класу та Співак Діана, депутат Дитячого парламенту Дарницького району, учениця 10 класу провели опитування серед учнів та вчителів гімназії, що для них означає толерантність та презентували свій проект «Репортерська осінь. Що для тебе означає бути толерантним?»
      Протягом тижня класні керівники 1-11 провели виховні години «Будьмо толерантними», та тренінгові заняття з елементами рольової гри «Суд над байдужістю»
      День толеранності пройшов у гімназії цікаво, а головне, що всі учні запам’ятали: толерантність- це вміння людини ставитись без агресії до думок інших людей.Майстер-клас по написанню японських ієрогліфів

      16 листопада 2018р. до учнів гімназії завітала гостя з Японії Умі Хіваташі, котра разом з керівниками гуртка японської мови Кравчук Д.В. та Піскун О.М. провела для наших гімназистів майстер-клас по написанню ієрогліфів.
      Готуючись до японського національного свята "Дня подяки за працю", вихованці гуртка вчилися писати японські ієрогліфи, правильно тримати руку під час написання символів.
      Цікаво, що писати ієрогліфи можна як зверху вниз, так і справа наліво. Кисть руки майстри каліграфії не ставлять на стіл і тримають її "в повірті". Однак початківцям можна тримати руку на столі. Головне, не напружувати кисть руки. Проте є і чіткі правила написання ієрогліфів - почерговість написання рисочок, нахил, натиск пензлика.
      До написання ієрогліфів на Сході підходять як до чогось таємничого, духовного. Це не тільки здатність передавати думки на папері, це здатність занурюватись у свій внутрішній світ.
Дорожній рух – це швидкість в плині часу.
Дорожній рух – це зручність для людини.
Без правил строгих він є небезпечним
І пам’ятати слід про це щоднини.
ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху

      З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму серед учнів, активізації знань учнів з Правил дорожнього руху та прищеплення дітям стійких навичок безпечної поведінки на дорогах та вулицях міста з 12 по 18 листопада 2018 у гімназії пройшов ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху.


Осінній бал

     Осінь – чудова пора. Вона може бути водночас сонячною й похмурою, теплою й холодною, сухою й дощовою. Восени іноді стає якось сумно на душі. Але усе це не стосується учнів нашої гімназії! 16 листопада 2018 р. третьокласники провели феєричний осінній бал. Розпочалося свято прекрасним вальсом. Після цього учні читали вірші, співалися пісні про осінь, демонстрували свої акторські таланти.

     Свято пройшло в теплій, веселій атмосфері, а радісні посмішки зігрівали душу кожного, хто побував на святі.ФОТО ДНЯ
З метою обміну педагогічним досвідом в гімназії проводяться відкриті уроки та виховні заходи.

     Гуриненко Аня Миколаївна, вчитель англійської мови, провела 14 листопада 2018 р. відкритий урок у 9-Б класі на тему: «Communication: Body Language or non-verbal means of communication».     Леоненко Олена Олексіївна, вчитель англійської мови, провела 14 листопада 2018 р. відкритий урок у 3-Б класі на тему: «I’m cooking. Приготування їжі. Вживання Present Continuous».     Бойко Лариса Василівна, вчитель початкових класів, провела 14 листопада 2018 р. відкритий виховний захід у 4-Б класі на тему: «Умій цінувати дружбу».Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

     9 листопада 2018 р. відбувся XVІII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності під гаслом «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Сам текст, згідно усталеної традиції, прочитав доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко. Цьогоріч автор обрав тему – «Крила України».

     До написання диктанту долучилися наші дев’ятикласники та вчителі. Перед диктантом з теплими словами привітання з нагоди Дня української писемності та мови до учнів звернулась директор гімназії Оксана Григорівна, вона побажала успіхів у написанні та наголосила, що не варто боятися помилок, їх треба аналізувати і виправляти.Полікультурність – основа добросусідства культур

     08 листопада 2018 року до гімназії №237 Дарницького району, м. Києва з дружнім візитом прибула делегація з Єреванського інституту археології та етнографії: Карапенян Рубен Суренович, голова дерпатаменту дослідження вірменської діаспори та Артем Гаспарян, науковий співробітник. Під час офіційної розмови з директором гімназії, Зданевич Оксаною Григорівною та Тумагаян Каріне Тумасівною, членом Ради національних меншин України по освіті, вчителем вірменської мови гості обговорили питання освіти в Україні і Вірменії та створення сприятливих умов для всебічного розвитку національних меншин на території України. На закінчення зустрічі вірменська делегація відвідала шкільний етнографічний музей «Джерело», де мала змогу дізнатися про звичаї і традиції українців. На завершення розмови пан Рубен зазначив, що «культуру твого народу поважатимуть тоді, коли ти сам її поважаєш».

     Сила кожної держави – це ті непорушні духовні і моральні цінності, які передаються з покоління в покоління. А єдність цих цінностей – фундамент, на якому стоїть держава.
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

     Щорічно з 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

     У 2018 році Y Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» присвячено видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям В. О. Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження.

     Протягом місяця в гімназії були проведені такі заходи:
— Книжкова виставка «Вчитель Радості і Добра», де були представлені твори В.Сухомлинського для дітей, педагогічні статті, книги про видатного педагога.
— Бесіди з учнями 5,6-х кл. біля книжкової полиці «Мудрим ніхто не вродився, а навчився»
— Конкурс малюнків «Ми читаємо і малюємо» серед учнів 4-х класів.
— Екскурсія до районної бібліотеки учнів 1-2-х кл. з переглядом лялькоої вистави по казках В.Сухомлинського «Лисенятко-першокласник», «Півень і сонечко», «Як їжачок хатку збудував».
— З учнями 3-Б кл. був проведений майстер-клас по створенню книжечки-саморобки «Казки школи під Голубим Небом » Василя Сухомлинського.
— Проведені читання творів Василя Сухомлинського і зроблені відеозаписи для показу на екрані в холі гімназії.
— Інсценізація оповідань «Соромно перед соловейком», «Сива волосинка», «Навіщо кажуть спасибі», «Книга і цукерки», «Як Наталя у Лисички хитринку купила», «Чому заплакав Петрик», «У кого радість, а в кого горе».
— Відвідування музеїв збагачує внутрішній світ людини, дає можливість їй доторкнуться до історії і минулого своїх предків. Учні 8-В та 6-В класу відвідали Музей книги і друкарства України.
Коли творчих людей питають, як вони щось зробили, вони відчувають себе трохи винуватими, тому що вони не зробили нічого насправді, а просто помітили. Це стає їм зрозумілим з часом. Вони змогли зв'язати різні шматочки свого досвіду і синтезувати щось нове.

Стів Джобс


Педагогічний стартер «Креативний наставник – креативному учневі»

     Педагогічний стартер «Креативний наставник – креативному учневі» продовжив свою роботу 31.10.2018 в гімназії № 237 для вчителів інформатики Дарницького району. До розгляду актуальних питань роботи МАН долучився Єфіменко В.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теоретичних основ інформатики, заступник декана факультету інформатики, котрий презентував роботу МАН м. Києва, правила написання науково-дослідницьких робіт, запросив креативних вчителів та учнів до співпраці.

     З новими умовами в написанні робіт та нормативними документами слухачів ознайомила Прокопенко А.Л., керівник МАН в Дарницькому районі, методист РНМЦ. Надихнули колег до пошуку креативних учнів, які бажають займатися дослідницькою роботою, виступи Завальної Л.І., керівника методичного об’єднання вчителів інформатики Дарницького району, вчителів району Бєлан А.В, вчителя інформатики СШ № 316, Заворотньої Т.М., вчителя інформатики гімназії № 237, Самарської В.Ю., вчителя інформатики СШ № 105, Скрипніка О.В., вчителя інформатики Київської інженерної гімназії.Круглий стіл «Маленькі секрети учительського успіху»

     Сучасний випускник навчального закладу має бути конкурентоспроможним на ринку праці, усебічно освіченим, здатним знайти вихід з будь-якої ситуації. Тому в умовах реформи середньої освіти особливого значення набуває проблема вдосконалення технології навчання.

     30.10.2018 в гімназії проведений круглий стіл «Маленькі секрети учительського успіху», на якому з учителями гімназії поділилися своїм досвідом заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель вищої категорії, вчитель-методист Завальна Л.І., вчитель вищої категорії, старший учитель, керівник Школи молодого учителя Горбунова Т.А., вчитель вищої категорії, керівник методичного об’єднання вчителів початкової школи Матюшенко А.В. Під час заходу вчителі обговорили особливості реалізації вимог нової української школи щодо формування всієї палітри компетентностей учнів на прикладі різних уроків у початковій, середній та старшій школі з використанням сучасних педагогічних технологій, зокрема інтерактивних методів і візуальних засобів навчання.
     
Церемонія «Посвята в гімназисти»

      26 жовтня 2018р. пройшов традиційний захід Посвята п’ятикласників у гімназисти.
     З теплими і щирими слова вітання до учнів звернулась директор гімназії О.Г. Зданевич.
     Церемонії посвячення в гімназисти передувала тривала та ретельна підготовка учнівських колективів, у ході якої кожен мав якнайширше показати і розкрити свої індивідуальні здібності й таланти, гармонійно інтегрувавши їх у цілісну презентацію всього колективу. Усі класи були різні, адже кожен -неповторний.
     Свято завершилось урочистим виконанням гімназійного гімну.
За нашу рідну Україну
Що зберегли за всі віки –
Низький уклін і тричі «СЛАВА!»
Українські захисники!


День захисника України

     З 8 по 12 жовтня 2018 р. в гімназії проходили виховні години до Дня захисника України «В єдності наша сила», «З відданістю Україні в серці», «Українські звитяжці», метою яких є виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

     Підсумком тижня став показовий виступ шкільної команди учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Морські піхотинці», котрі продемонстрували свою стройову та фізичну підготовку, злагодженість дій у рої.

Є професія у світі —
Серце віддавати дітям!
Серце вчителя безкрає,
Як би він його не краяв.
Тому гідний вчитель шани
І любові і пошани.


День вчителя

     Щороку до Дня вчителя учні влаштовують своїм наставникам святковий концерт і готують багато сюрпризів. Ось і в цьому році вже зранку у холі гімназії школярі зустрічали вчителів теплими вітаннями, піснями і запальними танцями, неймовірно захоплюючий флешмоб тривав цілий день: кожну перерву до привітань приєднувалися все нові і нові класи, даруючи все своє тепло і радість вчителям.

     Атмосфера цього дня для всіх працівників гімназії була насправді теплою та дружньою. Бажаємо всім учителям наснаги, терпіння, нових успіхів у роботі. Миру в оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.


Спливає час за віком вік.
Життя незмінне тріумфує.
Скрізь, де проходить чоловік,
Там завжди поруч спорт крокує.     29-30 вересня 2018 року пройшла I Київська міська спартакіада працівників освіти «ІГРИ СТОЛИЧНИХ ОСВІТЯН». У змаганні з футзалу команда Дарницького району, до складу якої ввійшли вчителі фізичного виховання нашої гімназії Заварін Володимир Олексійович Палагута Ярослав Олександрович, посіла II місце.

     Вітаємо з перемогою та бажаємо нових звершень!Мир на землі — це дім і мама, й тато,
Й любові стільки — просто через край!
Це та земля, де щастя є багато
в кожній хаті — хліба коровай.
Це та земля, де сміх і пісня лине,
А діти йдуть до школи знов і знов.


21 вересня Міжнародний день миру

     Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.

     Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. До відзначення цього свята долучилася і наша гімназія. Учні початкових класів у цей день виготовили паперових голубів як символ миру і духовного розвитку нації. У класах пройшли години спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям». В бібліотеці відбулася виставка літератури «Під мирним небом».

     Бажаємо усім мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством шлях у майбутнє!Безпека – це життя людини,
Безпека – це наше майбуття.
Прийміть до серця світ природи –
Й прекрасним буде всіх життя!


     
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

     У рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у гімназії були проведені такі заходи: виховні години «Про безпеку пам’ятай», «Будь обережним на вулиці і вдома», «Твоя безпека – це твоя уважність», екскурсії до пожежної частини, гра–практикум з правил дорожнього руху: «Ми – зразкові пішоходи», «Уроки дорожньої грамоти», «Ми – пішоходи», «Небезпечні перехожі», «Вогонь – друг, вогонь – ворог», гра «Подорож у світ безпеки», урок-вікторина з основ здоров’я «Цінність життя і здоров'я», тренінг «Модель поведінки в екстремальних ситуаціях», аукціон ідей «Що означає безпека», «Небезпека поруч», практичне заняття надання першої медичної допомоги при різного роду травмах.

     Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Кожний учень нашої гімназії зрозумів, що він почуває себе у безпеці лише тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації.Дзвенить дзвінок, до школи всіх скликає
Канікули скінчились, вчитись час!
Щасливі усмішки, скрізь музика лунає,
І поспішають діти в рідний клас.

     
1 вересня 2018 року

     День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення, нових успіхів на шкільній ниві

     Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для першокласників, які переступили поріг нашої гімназіїі розпочнеться цікаве шкільне життя, сповнене радості та незвичайних подій, яскравих вражень, адже саме вони навчатимуться за стандартом Нової Української Школи.

     Директор гімназії Оксана Григорівна Зданевич привітала теплими словами всіх учнів, батьків та вчителів з чудовим святом та побажала міцного здоров’я, мирного неба, високих злетів та вагомих успіхів.

     А після святкової лінійки на першокласників чекав захоплюючий квест по школі «Гімназія – це….», який підготували учні 11 класу. Наймолодші учні побували в бібліотеці, шкільному музеї «Джерело», кабінеті англійської мови, пограли в рухливі ігри в спортзалі і досхочу натанцювались в актовій залі, бо гімназія – це знання, спорт, вивчення звичаїв і традицій, іноземних мов і, звичайно, гімназія – це свято.

|  2016-2017 н.р.  |    |  2017-2018 н.р.  |

Виховання і тільки виховання - мета школи.    Йоганн Песталоцці
Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання

Розробка та підтримка сайту Заворотняя Т.М.
Яндекс.Метрика