Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання
Події у гімназії


     04.01.2021 у гімназії проведені тренінг-консультації з питань проведення онлайн уроків на дистанційному навчанні:
– платформа «Google meet», спікер – вчитель інформатики Заворотняя Т.М.
– платформа «ZOOM», спікери – вчитель математики Хомутовська Н.Д. і вчитель інформатики Баркар Т.О.
     Новорічні та Різдвяні свята улюблена пора не тільки дітей, а й дорослих, адже саме в цей час кожен вірить в диво та чекає на здійснення найзаповітніших мрій; це пора розваг, казкових сюрпризів та подарунків.
     Неймовірні події викрадення Різдва, перемога добра і дружби вирували напередодні у стінах нашої гімназії. Адже учнівське самоврядування гімназії для всіх готувало подарунок - відеоказку «Грінч - викрадач Різдва.»

Вітаємо всіх з Новорічними та Різдвяними святам. Нехай 2021 рік буде наповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями.

ФОТО ДНЯ

     22 грудня у 6-А класі вчитель біології Бартош Л.П. провела позакласний захід з біології на тему «Квітуча Україна». Користуючись ботанічним описом та візуальним зображенням квітів, таких як: маки, волошки, ромашки, чорнобривці, мальви, барвінок, учні виготовляли квітку з мікс елементів. Результат роботи учнів – складена з різнобарвних квітів карта України з використанням гофрованого та кольорового паперу.
SPELLING BEE CONTEST

     З 21 по 24 грудня у гімназії №237 проводився конкурс з англійської мови «Spelling Bee Contest», у якому брали участь учні 4-х класів. Метою конкурсу було - заохотити дітей до усвідомленого вивчення лексики та правильної вимови слів по буквам.


ФОТО ДНЯ
Проєктна робота «Пори року і свята»

     Учні початкової школи гімназії з великим задоволенням беруть участь у проєктній роботі. Так під керівництвом вчителя англійської мови Леоненко Олени Олексіївни учні 2-А, 2-Б та 2-В класів підвели перші підсумки своєї роботи і представили їх у Новорічному відеоролику «Merry Christmas».


Допомога птахам взимку

     Вже стало доброю традицією гімназії у зимовий період допомагати пернатим. Учні 2-Б класу разом з батьками виготовили годівнички для птахів і розвісили їх з класним керівник Бойко Ларисою Василівною на подвір’ї гімназії. З великим задоволенням та радістю школярі пригостили пташок зерном, шматочками хліба.Діти вірять в чудо,
Надзвичайне чудо,
Коли нічним небом
Мчить вогненний кінь.
А на ньому в санях
Золотом оббитих,
Миколай долає
Простір й височінь.


     18 грудня напередодні Дня святого Миколая у гімназії пройшли святкові заходи по класах з дотриманням усіх карантинних норм «Ходить світом Миколай».

     Цей день став Святом доброти і гарного настрою. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.
Самоорганізований освітній простір гімназії

     Минув рік, як 22 листопада 2019 року гімназія підписала Меморандум про співпрацю з благодійною організацією БФ «Асперн» у рамках реалізації програми «DARE – мріяти, досягати, усвідомлювати та виражати». Уже другий рік у нашому закладі освіти впроваджується один із компонентів програми - методика «Самоорганізований освітній простір» (СООП), яка широко відома у цілому світі та схвалена для використання в закладах освіти Науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Міністерства освіти і науки Україні (протокол № 3 від 21.06.2019).
     Використання методики СООП під час освітнього процесу допомагає учням розвинути лідерські здібності, навички комунікації та самопрезентації; підвищити комп'ютерну грамотність, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі, стати більш вмотивованими до генерування своїх ідей.
     За підтримки БФ «Асперн» гімназія отримала гранд на оновлення матеріально-технічної бази (проектор та екран для актової зали).
     Наша гімназія готова до змін та впровадження сучасних інноваційних підходів до навчання для забезпечення якісної освіти.


ФОТО ДНЯ
11 грудня 2020 року

     На уроках біології учні набувають природничо-наукову компетентність, тобто навчаються зрозуміти перебіг природних явищ і процесів, набувають досвіду застосовувати знання у процесі пізнання світу, формувати ціннісні орієнтири на збереження природи, гармонійну взаємодію людини і природи.
     11 грудня вчитель біології Бартош Л.П. відкрила для учнів 7-Б класу світ земноводних. Учні переглянули навчальний фільм про різні види амфібій та вивчили структури їх внутрішніх органів і особливості їх існування.
Мій улюблений світ - без насильства,
Без жорстокості, болю і зла,
Де народом заспівана пісня
Містить тільки хороші слова.     У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у гімназії проходили години спілкування «Як захистити себе від насильства», «Профілактика жорстокої поведінки», інформаційні хвилинки «Права дитини», уроки добра «Булінг! СТОП!», «Планета толерантності проти булінгу», круглі столи «Скажи насиллю «НІ!», «Зупинимо насилля разом!», а також флешмоб «Ми проти насильства. Ми за любов і доброту!».

     Упродовж акції шкільний психолог Куць Вікторія Іванівна провела з учнями 5-8 кл. тренінгові заняття «Толерантність у нашому житті – запорука миру та злагоди» та «Світ без насильства очима дітей».     У гімназії впроваджуються елементи STEM-освіти. Так, у 6-А класі вчителем математики Сліжиковою Ю.А. цікаві завдання на додавання та віднімання дробових чисел були представлені у формі японських кросвордів, які виглядали як улюблені герої мультфільмів та коміксів.


Challenger «Амбасадори добра»

     З 30.11.2020 по 04.12.2020 у гімназії проходив челленджер «Амбасадори добра». Учні 5-11 класів надсилали фотографії своїх добрих справ, а на завершення тижня Добра записали відеозвернення зі словами подяки лікарям, котрі щодня рятують людські життя і героїчно тримають оборону в боротьбі з коронавірусом COVID-19.
     Вірш до відеоролика написала вчителька української мови та літератури нашої гімназії Нижник Валентина Григорівна.ФОТО ДНЯ
1 грудня 2020 року

     У гімназії враховано особливості дистанційного навчання під час карантину, забезпечено умови для реалізації змішаного навчання. Для учнів 5-В та 6-В класів, що перебувають на самоізоляції, в синхронному режимі були проведені онлайн уроки.День пам'яті жертв голодомору

     День пам'яті жертв голодомору - щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.
     24 листопада вчитель історії Іванюк К.В. провела урок-реквієм "Свіча пам'яті", на якому учні мали змогу більше дізнатися про жахливу сторінку історії геноциду українського народу, переглянули документальні фільми та послухати інтерв’ю з очевидцями тих страшних подій.«Знайомтесь: Instagram 5-х кл.»

     У нашій гімназії є багато гарних традицій. Одна з найбільш відповідальних – це приймати до великої гімназійної родини нових гімназистів – учнів 5 класу. Цього року це свято відбулося у дещо новому форматі з дотриманням карантинних вимог: протягом двох тижнів п’ятикласники презентували свої таланти на сторінці імпровізованої соціальної мережі Instagram.

No Smoking Day

     Щорічно у третій четвер листопада в більшості країн світу відзначають Міжнародний день відмови від паління.

     19 листопада класний керівник 8-А класу Іванюк К.В. провела годину спілкування «Скажемо «НІ!» шкідливим звичкам». Саме широке інформування учнів про згубний вплив тютюну на здоров’я здатне позитивно вплинути на самосвідомість школярів і запобігти шкідливим звичкам.


ФОТО ДНЯ

     Урок англійської мови в 4-Б класі на тему «Розкажи мені про себе. Відпрацювання різних питань з дієсловом to be», вчитель Пономарьова О.С.

ФОТО ДНЯ
18 листопада 2020 року

     З метою формування природознавчої компетентності 18 листопада учні 3-В розглянули тему «Грунт» і мали змогу спробувати себе у ролі справжніх геологів та екологів, а також побачити досліди, які продемонструвала класний керівник Лаштопа О.В.
16 листопада - Міжнародний день толерантності

     16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. У цей день, у 1995 році, було ухвалено Декларацію принципів толерантності. Де сказано, що толерантність – це не поступка, поблажливість чи потурання, а передусім, активна позиція, яка формується на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини.

     Вже стало доброю традицією гімназії у цей день проводити виховні години «Толерантність об’єднує» та відкритий мікрофон «Що для Вас означає доброта, повага, толерантність»
Велична, щедра і прекрасна мова,
Прозора й чиста, як гірська вода, —
То України мова барвінкова, —
Така багата й вічно молода.

9 листопада - День української писемності

     До Дня української писемності та мови у гімназії протягом тижня відбувалися заходи: години спілкування «Без мови й народу нашого нема», «Буду я навчатись мови золотої», вікторини та конкурси «Знавці української мови», інсценізації казок, флешмоб «Велична, щедра і прекрасна мова».


Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

     9 листопада відбувся ювілейний XX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності-2020. Цьогоріч автором тексту став письменник, лауреат Національної премії України імені Т. Шевченка Іван Малкович, а читала акторка з філігранною дикцією Римма Зюбіна. Диктант мав назву «Виклики книжкової ери».

     Наші дев’ятикласники разом зі своїми вчителями традиційно писали радіодиктант за шкільними партами, а учень 10 класу Захарчук Максим та учень 11 класу Габорець Давид, долучилися до написання диктанту у бібліотеці імені Вернадського.


Наш Київ розіслався
На горах над Дніпром,
Садами заквітчався,
Мов дівчина вінком.
Його побудували
Брати, батьки, діди.
І славно захищали
Від лютої біди…
М. Рильський


     До Дня визволення Києва від німецько-фашистських загарбників у гімназії пройшли уроки пам’яті «Вам, визволителі, уклін і слава за Україну і наш Київ золотий!»

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

     У рамках VI Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, котрий проходив під гаслом «Роль шкільної бібліотеки в екологічній просвіті учнів», у бібліотеці гімназії були організовані такі заходи: книжкові виставки «Збережемо довкілля заради життя», «Який широкий світ», «Природа очима художника»; інсценізації оповідань В. Сухомлинського «Соромно перед соловейком» та казки Лариси Ніцой «Лісове страховисько»; літературна гра «Зелений експрес»; бібліотечний урок «Хліб наш насущний».День захисника України!

     14 жовтня традиційно в Україні відзначають День захисника України. Це свято не тільки військових, це свято нескорених, свідомих громадян, які вболівають за долю країни, свято усіх небайдужих, котрі своєю професійною діяльністю, сумлінною працею, волонтерською роботою забезпечують захист України.

      Напередодні Дня захисника України у гімназії пройшли тематичні заходи «Ми козацького роду!», шкільна команда учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Морські піхотинці» відпрацювала практичні навички по розбиранню та складанню «АК», а учнівське самоврядування гімназії підготувало відеопривітання зі словами подяки «Захисники мого народу, ми вдячні Вам!..».Густими барвами земними
Він звеселяє полотно,
І чим рясніш воно цвістиме,
Тим довше житиме воно.
М. Рильський


День художника

     Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. До Дня художника (11 жовтня) у гімназії пройшли майстер-класи «Розмаїтий світ мистецтва» та виставка учнівських робіт «Арт-Візія». Наші юні художники продемонстрували свої творчі здібності та подарували можливість насолодитись їхніми талантами.

ФОТО ДНЯ
5 жовтня 2020 року

     До Всесвітнього дня захисту тварин у гімназії пройшли уроки доброти «Гуманне і відповідальне ставлення до тварин».

Тим, хто пізнати добро допоміг,
Тим, хто відкрив для всіх тайни доріг,
Тим, чия праця важка, непроста,
Тим, чиє слово добром пророста,
Тим, хто відкрив науки світання
Святкові і щирі вітання!   Традиційно напередодні Дня вчителя учні гімназії вітають своїх наставників з професійним святом великим гала-концертом. Проте нові виклики суспільства вносять свої корективи і в шкільне життя, тому цього року свої вітання для педагогів гімназисти записали у новому відеоформаті, висловивши свою любов і подяку за тепло і невтомну працю своїх вчителів.
   Бажаємо всім освітянам наснаги, терпіння, нових успіхів у роботі. Миру в оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.Європейський день мов

     Щорічно 26 вересня відзначається Європейський день мов, метою якого є заохочення дітей та дорослих до вивчення різних мов світу. У гімназії в цей день було проведено вікторини “Quiz on Language Facts” та “European Day of Languages”, мовознавчі перегони “Countries and Languages”, мовленнєвий конструктор “Idioms of the World”, гравіккон “Hello”, а також мовленнєву гру для молодших школярів “Animal Sounds in Different Languages”.ФОТО ДНЯ

     Щорічно 22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави, який покликаний висловити всенародну повагу до всіх захисників Батьківщини, які в роки Другої світової війни боролися за свободу і мир в тилу. У цей день у гімназії пройшли уроки пам’яті «Стежками партизанської слави».Міжнародний день миру

     Кожного року у всіх куточках планети 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. До відзначення цього свята традиційно долучилася і наша гімназія. У класах пройшли години спілкування «Мир на землі - радість у родині», «Збереження миру - обов’язок чи життєва необхідність?», а також флешмоб малюнків на асфальті «Нам потрібне мирне небо».
     Бажаємо усім мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством шлях у майбутнє!Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

     У рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у гімназії були проведені години спілкування «COVID-19 — новий виклик для всього свiту», аукціон ідей «Безпека поширення коронавірусу COVID-19 — це….», ігри-тести “ПРАВДА чи ФЕЙК про КОРОНАВІРУС”, а учнівське самоврядування підготувало відеоролик «Твоя безпека - запорука твого здоров`я» про створення безпечного освітнього простору у гімназії та про дотримання учнями правил гігієни.Безпека життєдіяльності – запорука щасливого майбутнього!

     З метою чіткого усвідомлення учнями небезпечних і шкідливих чинників у ситуаціях, що виникають у навколишньому середовищі, опанування знаннями, вміннями і навичками створення безпечних умов життя і діяльності у гімназії пройшли години спілкування «Про безпеку пам’ятай», уроки-ігри на свіжому повітрі «Твоя безпека - це твоя уважність», а учнівське самоврядування підготувало відеоролик «Будь обережним на вулиці і вдома».

День знань.

     1 вересня – це завжди не просто початок чергового навчального року в гімназії, це зустріч з друзями, вчителями, це багато нових вражень та переживань.
     Традиційно у цей день до великої шкільної родини приєднуються першокласники, які так з нетерпінням чекали цієї відповідальної миті у своєму житті. Проте у вересні 2020 року свято Першого дзвоника відбулося дещо по-іншому. Щоб убезпечити дітей від зараження коронавірусом та з метою дотримання соціальної дистанції директор гімназії Зданевич Оксана Григорівна привітала кожний клас окремо та побажала усім гарних успіхів у навчанні.
     А учнівське самоврядування підготувало відеопривітання до Дня знань для всіх учнів гімназії №237.

^Вгору
|  2019-2020 н.р.  |      |  2018-2019 н.р.  |      |  2017-2018 н.р.  |      |  2016-2017 н.р.  |

Виховання і тільки виховання - мета школи.    Йоганн Песталоцці
Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання

Розробка та підтримка сайту Заворотняя Т.М.
Яндекс.Метрика