Події у гімназії

ФОТО ДНЯ

Щорічно 22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави, який покликаний висловити всенародну повагу до всіх захисників Батьківщини, які в роки Другої світової війни боролися за свободу і мир в тилу. У цей день у гімназії пройшли уроки пам’яті «Стежками партизанської слави».

Міжнародний день миру

Кожного року у всіх куточках планети 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. До відзначення цього свята традиційно долучилася і наша гімназія. У класах пройшли години спілкування «Мир на землі - радість у родині», «Збереження миру - обов’язок чи життєва необхідність?», а також флешмоб малюнків на асфальті «Нам потрібне мирне небо».
     Бажаємо усім мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством шлях у майбутнє!

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

У рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у гімназії були проведені години спілкування «COVID-19 — новий виклик для всього свiту», аукціон ідей «Безпека поширення коронавірусу COVID-19 — це….», ігри-тести “ПРАВДА чи ФЕЙК про КОРОНАВІРУС”, а учнівське самоврядування підготувало відеоролик «Твоя безпека - запорука твого здоров`я» про створення безпечного освітнього простору у гімназії та про дотримання учнями правил гігієни.

Безпека життєдіяльності – запорука щасливого майбутнього!

З метою чіткого усвідомлення учнями небезпечних і шкідливих чинників у ситуаціях, що виникають у навколишньому середовищі, опанування знаннями, вміннями і навичками створення безпечних умов життя і діяльності у гімназії пройшли години спілкування «Про безпеку пам’ятай», уроки-ігри на свіжому повітрі «Твоя безпека - це твоя уважність», а учнівське самоврядування підготувало відеоролик «Будь обережним на вулиці і вдома».

День знань.

1 вересня – це завжди не просто початок чергового навчального року в гімназії, це зустріч з друзями, вчителями, це багато нових вражень та переживань.
     Традиційно у цей день до великої шкільної родини приєднуються першокласники, які так з нетерпінням чекали цієї відповідальної миті у своєму житті. Проте у вересні 2020 року свято Першого дзвоника відбулося дещо по-іншому. Щоб убезпечити дітей від зараження коронавірусом та з метою дотримання соціальної дистанції директор гімназії Зданевич Оксана Григорівна привітала кожний клас окремо та побажала усім гарних успіхів у навчанні.
     А учнівське самоврядування підготувало відеопривітання до Дня знань для всіх учнів гімназії №237.

^Вгору
|  2019-2020 н.р.  |      |  2018-2019 н.р.  |      |  2017-2018 н.р.  |      |  2016-2017 н.р.  |

Виховання і тільки виховання - мета школи.    Йоганн Песталоцці