Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання
Події у гімназіїФІЛІЖАНКА КАВИ У ДИРЕКТОРА

      8 листопада 2019 року відбулася зустріч директора гімназії Зданевич О.Г. з представниками батьків учнів 5-7 класів у неофіційному форматі. За філіжанкою кави батьки та адміністрація гімназії обговорити актуальні питання розвитку гімназії та плани на новий навчальний рік
Готуємось до районних та міських олімпіад...

      8 листопада 2019 року методист науково-методичного центру управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, вчитель фізики та астрономії гімназії Віталій Олегович Душинський разом із автором шкільних підручників та збірників задач з фізики Іллею Марковичем Гельфгатом та представником видавництва «Ранок» провели районний майстер-клас для вчителів фізики та астрономії «Робота з обдарованими учнями з підготовки до олімпіад із фізики та астрономії»
Церемонія «Посвята в гімназисти»

     8 листопада 2019 року у гімназії пройшов традиційний захід Посвята п’ятикласників у гімназисти.
     На початку свята з теплими і щирими слова вітання до учнів звернулась директор О.Г.Зданевич
     Церемонії посвячення в гімназисти передувала тривала та ретельна підготовка учнівських колективів, у ході якої кожен мав якнайширше показати і розкрити свої індивідуальні здібності й таланти, гармонійно інтегрувавши їх у цілісну презентацію всього колективу. Усі класи були різні, адже кожен - неповторний.
     Свято завершилось урочистим виконанням гімназійного гімну.День української писемності та мови в гімназії

     До Дня української писемності та мови в гімназії пройшли виховні години «Мова – душа народу», «З витоків української писемності», «Нащадки Кирила і Мефодія».

     8 листопада 2019 року учні 9- х класів разом з учителями долучилися до написання 19 Всеукраїнсього диктанту національної єдності, котрий традиційно зачитав доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, педагог та автор підручників з української мови Олександр Авраменко.

Хай завжди в усьому світі
Буде мир і щастя дітям,
Бо народжені вони
Для життя, а не війни.
Національний музей історії України у Другій світовій війні

     До Дня визволення Києва від нацистських загарбників учні 11 класу відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні, де мали змогу вкотре побачити масштаби та наслідки цієї катастрофи для України в глобальному контексті через долі її учасників, свідків і жертв.

Педстартер «Креативний наставник – креативному учневі»

      5 листопада 2019 року на базі гімназії методисти науково-методичного центру управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Віталій Олегович Душинський та Антоніна Лінардівна Прокопенко разом з науковцями Київської Малої академії наук (відділення технічних наук, фізики та астрономії) провели районний педстартер «Креативний наставник – креативному учневі» для вчителів фізики та астрономії.

I районні змагання
зі скелелазіння у закритих приміщеннях
«Вертикаль - 2019»

      3 листопада 2019 року у гімназії пройшли I районні змагання зі скелелазіння у закритих приміщеннях «Вертикаль - 2019», на яких учні Дарницького району мали змогу випробувати себе в ролі скелелазів.
      На заході були присутні: депутат Верховної ради VIII скликання Віталій Сташук, депутат Київради Вадим Васильчук, начальник відділу позашкільної освіти Анжела Рєка та директор Центру дитячої та юнацької творчості Любов Пазюк.
Майстер-клас
"Застосування латерального мислення
в освітньому процесі"

      Канікули – чудовий час для вчителів, щоб творчо відпочити, підвищити професійний рівень та збагатити свою методичну скарбничку новими знаннями через практичні дії.
      31 жовтня 2019 року вчитель зарубіжної літератури, керівник Школи молодого вчителя Горбунова Тетяна Анатоліївна провела майстер-клас на тему «Застосування латерального мислення в освітньому процесі». Присутні, застосовуючи різні методи та інструменти латерального мислення, переконалися, що це цікаво, ефективно, дає результат, навчає творчо мислити та створювати нові концепції при вирішенні проблемних ситуацій, що необхідно в сучасному житті й є складовою особистісно-орієнтовної педагогіки.

Інформатика – це цікаво…

      30 жовтня 2019 року на базі гімназії проведений семінар вчителів інформатики Дарницького району м. Києва за темою «Інформатика – це цікаво…». З досвідом роботи поділилися вчителі інформатики гімназії №237 Заворотняя Тетяна Миколаївна та спеціалізованої школи № 105 Жданова Тетяна Миколаївна. Вчителі гімназії обговорили форми та методи роботи з учнями на уроках інформатики, спробували себе в ролі учнів на уроці інформатики в профільному класі при вивченні програмування мовою Python, ознайомилися з фаховими інтернет-ресурсами для використання в освітньому процесі.
«Канікули! Канікули!» —
Співає все навколо.
Канікули, канікули,
Канікули у школі!
Футбольний матч «Діти проти батьків»

      Канікули – це прекрасний час для відпочинку учнів. Проте наші гімназисти люблять проводити час з користю, та коли ще й разом з батьками, то отримуєш вдвічі більше задоволення.
      30 жовтня 2019 р. у гімназії відбувся футбольний матч «Діти проти батьків». Гра була цікава та напружена, адже діти не поступалися у своїй майстерності батькам, а мами вболівали за обидві команди. Звичайно, у такому матчі перемогла дружба, бо що може бути прекраснішим, аніж провести вільний час з родиною у рідній гімназії.
«У дитячому віці гра – це норма, і дитина повинна завжди гратися, навіть коли робить серйозну роботу».
А.С.Макаренко
ФОТО ДНЯ: урок англійської мови в 1-Б класі
за програмою НУШ

      Учні 1-Б класу з великим задоволенням вивчають англійську мову. Вчитель англійської мови Леоненко Олена Олексіївна перетворює гру в справжню працю, використовуючи активність, яскраву уяву, допитливість, любов до музики, пісень та рухів своїх учнів.

День захисника України

      До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначаються в Україні 14 жовтня 2019р., у гімназії проходили виховні години «Ми козацького роду!», «За честь і славу України!», «В єдності наша сила», виставка дитячих малюнків «З відданістю Україні в серці».

      11 жовтня 2019р. шкільна команда учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Морські піхотинці» продемонструвала свою стройову та фізичну підготовку. А учні 5-х класів привітали представників Дарницького управління поліції зі святом, подарувавши свої малюнки і теплі слова вдячності за нелегку роботу поліцейських.
День захисника України

      11 жовтня 2019р. з нагоди святкування Дня захисника України в 3-Г класі (класний керівник Шкарівська С.В.) був проведений виховний захід «Нумо, козачата!». Дух змагання та дружби об’єднав третьокласників. Юні козачата продемонстрували знання з історії козацтва, фізичну міць, силу, спритність та інтелект у іграх та конкурсах: «Кмітливі художники», «Козацька спритність», «Забави кухарів» тощо.

ФОТО ДНЯ: позакласний захід «Слава незламним захисникам»

      З метою вшанування пам’яті героїв національно-визвольних подій, мужності та героїзму сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності України – воїнів АТО 11 жовтня класний керівник 7-Б класу Вишнякова А.В. провела позакласний захід «Слава незламним захисникам».

ФОТО ДНЯ: урок англійської мови в 1-В класі
за програмою НУШ

      10 жовтня 2019р. вчитель англійської мови Мусійко Діана Володимирівна запросила першокласників у різнобарвний світ кольорів «Colours of the World». Учні активно долучилися до процесу отримання нових знань та їх практичного застосування. Діти із задоволенням співали, танцювали, грали в ігри, розфарбовували цифри.


      1 жовтня 2019 р. учениці 10-Б класу, Гегель Єлизавета та Чекалова Олександра, разом зі своїм педагогічним керівником Душинським Віталієм Олеговичем побували на організаційно-консультативній зустрічі з педагогічним колективом відділення фізики і астрономії КНТУ ім. Т.Г.Шевченка. Гімназистки прослухали програму настановної сесії та обрали ескцію для подальшої роботи над своєю науково-дослідницькою роботою.
Жовтень щедрий на барви осінні
День учителя – свято ж яке!
Освітянській великий родині
Дітвора шле вітання палке!
День учителя

      4 жовтня 2019р. напередодні свята Дня учителя старшокласники гімназії записали відеопривітання для своїх наставників. Учні 1-11 класів розповіли, якими вони бачать своїх вчителів, і висловили слова вдячності за їхню працю. Протягом дня у холі гімназії проходив запальний танцювальний флешмоб, проте справжній сюрприз чекав вчителів після уроків. Учнівське самоврядування гімназії запросило всіх до імпровізованого кафе «Зошит у клітику». Школярі-офіціанти оголошували меню свого закладу та презентували головну страву - «Блюдо від Шефа», яке ще заздалегідь довелося готувати директору гімназії Зданевич О.Г. Саме після таких жартівливих слів ведучих Оксана Григорівна звернулась до всіх колег з теплими слова привітання та вручила подяки та грамоти з нагоди святкування Дня учителя.

Дружба, дружба над усе,
Дружба радість нам несе.
Дружба всім нам дорога,
Дружба жити помага.

      Дружба – це одне з найважливіших почуттів людини. Значимість дружби дуже цінна і висока. Для справжньої дружби немає ні меж ні кордонів.

      Учні гімназії розпочали листування з однолітками із канадської школи Сентеніал, міста Оттави. Саме цей крок став потужним стимулом для подальшого прогресу у вивченні англійської мови, бо відчувши радість від того, що тебе розуміють не просто однолітки, а й англомовні друзі, гімназисти ще більше удосконалюють свої вміння і навички на уроках.Скільки мов ти знаєш – стільки раз ти людина.
Й.В.Гете


Свято до Дня Європейських мов

      26 вересня у всьому світі відзначається Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття та розвитку викладання мов у світі. До святкування цієї знаменної дати долучились і учні нашої гімназії.
      На уроках англійської та французької мови учні мали змогу познайомитись з культурною спадщиною країни Європи, а на музичних інтерактивних перервах відпочити з користю і долучитись до англомовного флеш-мобу «Enjoy Yourselves!» та франкомовного «Sous le ciel de Paris». Учні 7-Б класу підготували пізнавальний усний журнал «Вивчаймо європейські мови» та завітали в кожний клас зі змістовною розповіддю.
      Свято до Дня Європейських мов пройшло дуже цікаво та весело. Всі учні отримали заряд позитивної енергії та ще раз переконалися у необхідності дізнаватися якомога більше інформації про Європу, вивчати мови різних народів, розширювати свій світогляд, ставати полікультурною людиною.

В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу...

      В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу з 16 по 20 вересня у гімназії відбулися правопросвітницькі заходи, виховні години, спрямовані на інформування школярів, батьків про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в усіх учасників освітнього процесу небайдужості до проблеми булінгу.
      У початковій школі відбулися виховні години «Добре тому жити, хто вміє дружити!», а учні 5-В класу разом з класним керівником Луцко А.С. підготували виступ агітбригади «НІ! Шкільному булінгу!» та разом із учнівським самоврядуванням старшокласників відзняли соціальний ролик.

Соціальний ролик учнів гімназіїДень народження смайлика

      19 вересня 2019 року в гімназії панувала радісна атмосфера. Адже в цей день народився смайлик. Старшокласники дарували всім веселого смайлика. Діти із задоволенням отримували подарунок, який приніс багато приємних емоцій та позитиву.
Перерва, перерва, перерва велика,
знов радісні хвилини несе нашим дітям.
Перерва, перерва, перерва велика
зрівнятися з нею лиш можуть канікули
ФОТО ДНЯ: турнир з шахів і шашок

      13 вересня 2019 р.учнівське самоврядування гімназії на великих перервах провело турнир із шахів і шашок для учнів 5-11 кл. Школярі мали змогу не тільки відпочити, але й позмагатися інтелектуально.Інформаційно-цифрова компетентність
як одна з ключових компетентностей
Нової Української школи

      12 вересня 2019 року на базі гімназії проведена інструктивно-методична нарада вчителів інформатики Дарницького району м. Києва. Методичне об’єднання вчителів інформатики району у 2019-2020 навчальному році працюють над темою «Інформаційно-цифрова компетентність як одна з ключових компетентностей Нової Української школи». Вчителі обговорили форми та методи впровадження в освітній процес програмування та алгоритмізації, роботу з обдарованими учнями, виконання правил техніки безпеки та пожежної безпеки в комп’ютерних класах.
Хто з фізкультурою на «ти»,
в житті досягне він мети,
бо в спорті — міць та сила
і для душі, й для тіла.

      В рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту у гімназії відбулась низка заходів: естафета «Веселі старти», спортивні змагання «Майбутні олімпійці», турнір з футболу між старшокласниками.
Безпека дитини – спокій родини!

      З метою формування у здобувачів освіти свідомого ставлення до власного життя і здоров’я, чіткого усвідомлення небезпечних і шкідливих чинників у ситуаціях, що виникають у навколишньому середовищі, опанування знаннями, вміннями і навичками створення безпечних умов життя і діяльності, пропаганди здорового та безпечного способу життя, з 09 по 13 вересня 2019 року в гімназії проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
      Відповідно до тематики Тижня були проведені такі заходи: тематичні виховні години по класах «Про безпеку пам’ятай», «Будь обережним на вулиці і вдома», «Твоя безпека - це твоя уважність», конкурси малюнків: «ПДР очима дітей», гра-практикум з правил дорожнього руху: «Ми – зразкові пішоходи», гра «Подорож у світ безпеки», аукціон ідей «Безпека – це….».


Навчати інших – означає постійно вчитися

      6 вересня 2019 для вчителів фізики та астрономії Дарницького району на базі гімназії була проведена інструктивно-методична нарада. Вчитель фізики та астрономії, методист науково-методичного центру Віталій Олегович Душинський ознайомив присутніх з особливостями викладання фізики та астрономії у новому навчальному році. Гостем зустрічі став Вадим Володимирович Гавронський, методист інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, котрий розповів про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад з фізики та астрономії. А наприкінці наради відбувся методичний дайджест педагогічної майстерності, де вчителі обговорили зміни у ЗНО-2020 з фізики, та провели аналіз типових помилок учнів при складанні ЗНО-2019.
Вересень щедро сонцем зігрітий.
В школу повсюди сходяться діти.
Квіти барвисті в них у руках,
Вогники щастя ясніють в очах.
В кожного радісна усмішка сяє.
Дзвоником першим їх школа вітає


Свято Першого вересня

      Є восени такий день, коли гімназія наповнюється дитячим сміхом, пишними бантами, турботливо зав’язаними краватками та радісним хвилюванням. Такі знайомі усім нам дива відбуваються тоді, коли в гості приходить Перше вересня. Це завжди хвилююча подія і для наймолодших учнів — першокласників, і для учнів 11 класу.
      На урочистій лінійці директор гімназії Оксана Григорівна Зданевич привітала теплими словами всіх учнів, батьків та вчителів з чудовим святом та побажала міцного здоров’я, мирного неба, високих злетів та вагомих успіхів.
      А після святкової лінійки на першокласників чекав захоплюючий квест по школі «Гімназія – це….». Наймолодші учні побували в бібліотеці, шкільному музеї «Джерело», пограли в рухливі ігри в спортзалі.
Гарний початок нового 2019-2020 навчального року!

      Вітаємо нашого директора Зданевич Оксану Григорівну з черговою нагородою: Подякою Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за високі професійні досягнення, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району та з нагоди 28-ої річниці незалежності України.
      Бажаємо всьому педагогічному колективу також нових звершень, перемог і нагород !^Вгору
|  2016-2017 н.р.  |     |  2017-2018 н.р.  |     |  2018-2019 н.р.  |

Виховання і тільки виховання - мета школи.    Йоганн Песталоцці
Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання

Розробка та підтримка сайту Заворотняя Т.М.
Яндекс.Метрика