Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання
Події у гімназії

No Smoking Day

     Щорічно у третій четвер листопада в більшості країн світу відзначають Міжнародний день відмови від паління.

     19 листопада класний керівник 8-А класу Іванюк К.В. провела годину спілкування «Скажемо «НІ!» шкідливим звичкам». Саме широке інформування учнів про згубний вплив тютюну на здоров’я здатне позитивно вплинути на самосвідомість школярів і запобігти шкідливим звичкам.


ФОТО ДНЯ

     Урок англійської мови в 4-Б класі на тему «Розкажи мені про себе. Відпрацювання різних питань з дієсловом to be», вчитель Пономарьова О.С.

ФОТО ДНЯ
18 листопада 2020 року

     З метою формування природознавчої компетентності 18 листопада учні 3-В розглянули тему «Грунт» і мали змогу спробувати себе у ролі справжніх геологів та екологів, а також побачити досліди, які продемонструвала класний керівник Лаштопа О.В.
16 листопада - Міжнародний день толерантності

     16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. У цей день, у 1995 році, було ухвалено Декларацію принципів толерантності. Де сказано, що толерантність – це не поступка, поблажливість чи потурання, а передусім, активна позиція, яка формується на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини.

     Вже стало доброю традицією гімназії у цей день проводити виховні години «Толерантність об’єднує» та відкритий мікрофон «Що для Вас означає доброта, повага, толерантність»
Велична, щедра і прекрасна мова,
Прозора й чиста, як гірська вода, —
То України мова барвінкова, —
Така багата й вічно молода.

9 листопада - День української писемності

     До Дня української писемності та мови у гімназії протягом тижня відбувалися заходи: години спілкування «Без мови й народу нашого нема», «Буду я навчатись мови золотої», вікторини та конкурси «Знавці української мови», інсценізації казок, флешмоб «Велична, щедра і прекрасна мова».


Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

     9 листопада відбувся ювілейний XX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності-2020. Цьогоріч автором тексту став письменник, лауреат Національної премії України імені Т. Шевченка Іван Малкович, а читала акторка з філігранною дикцією Римма Зюбіна. Диктант мав назву «Виклики книжкової ери».

     Наші дев’ятикласники разом зі своїми вчителями традиційно писали радіодиктант за шкільними партами, а учень 10 класу Захарчук Максим та учень 11 класу Габорець Давид, долучилися до написання диктанту у бібліотеці імені Вернадського.


Наш Київ розіслався
На горах над Дніпром,
Садами заквітчався,
Мов дівчина вінком.
Його побудували
Брати, батьки, діди.
І славно захищали
Від лютої біди…
М. Рильський


     До Дня визволення Києва від німецько-фашистських загарбників у гімназії пройшли уроки пам’яті «Вам, визволителі, уклін і слава за Україну і наш Київ золотий!»

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

     У рамках VI Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, котрий проходив під гаслом «Роль шкільної бібліотеки в екологічній просвіті учнів», у бібліотеці гімназії були організовані такі заходи: книжкові виставки «Збережемо довкілля заради життя», «Який широкий світ», «Природа очима художника»; інсценізації оповідань В. Сухомлинського «Соромно перед соловейком» та казки Лариси Ніцой «Лісове страховисько»; літературна гра «Зелений експрес»; бібліотечний урок «Хліб наш насущний».День захисника України!

     14 жовтня традиційно в Україні відзначають День захисника України. Це свято не тільки військових, це свято нескорених, свідомих громадян, які вболівають за долю країни, свято усіх небайдужих, котрі своєю професійною діяльністю, сумлінною працею, волонтерською роботою забезпечують захист України.

      Напередодні Дня захисника України у гімназії пройшли тематичні заходи «Ми козацького роду!», шкільна команда учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Морські піхотинці» відпрацювала практичні навички по розбиранню та складанню «АК», а учнівське самоврядування гімназії підготувало відеопривітання зі словами подяки «Захисники мого народу, ми вдячні Вам!..».Густими барвами земними
Він звеселяє полотно,
І чим рясніш воно цвістиме,
Тим довше житиме воно.
М. Рильський


День художника

     Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. До Дня художника (11 жовтня) у гімназії пройшли майстер-класи «Розмаїтий світ мистецтва» та виставка учнівських робіт «Арт-Візія». Наші юні художники продемонстрували свої творчі здібності та подарували можливість насолодитись їхніми талантами.

ФОТО ДНЯ
5 жовтня 2020 року

     До Всесвітнього дня захисту тварин у гімназії пройшли уроки доброти «Гуманне і відповідальне ставлення до тварин».

Тим, хто пізнати добро допоміг,
Тим, хто відкрив для всіх тайни доріг,
Тим, чия праця важка, непроста,
Тим, чиє слово добром пророста,
Тим, хто відкрив науки світання
Святкові і щирі вітання!   Традиційно напередодні Дня вчителя учні гімназії вітають своїх наставників з професійним святом великим гала-концертом. Проте нові виклики суспільства вносять свої корективи і в шкільне життя, тому цього року свої вітання для педагогів гімназисти записали у новому відеоформаті, висловивши свою любов і подяку за тепло і невтомну працю своїх вчителів.
   Бажаємо всім освітянам наснаги, терпіння, нових успіхів у роботі. Миру в оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.Європейський день мов

     Щорічно 26 вересня відзначається Європейський день мов, метою якого є заохочення дітей та дорослих до вивчення різних мов світу. У гімназії в цей день було проведено вікторини “Quiz on Language Facts” та “European Day of Languages”, мовознавчі перегони “Countries and Languages”, мовленнєвий конструктор “Idioms of the World”, гравіккон “Hello”, а також мовленнєву гру для молодших школярів “Animal Sounds in Different Languages”.ФОТО ДНЯ

     Щорічно 22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави, який покликаний висловити всенародну повагу до всіх захисників Батьківщини, які в роки Другої світової війни боролися за свободу і мир в тилу. У цей день у гімназії пройшли уроки пам’яті «Стежками партизанської слави».Міжнародний день миру

     Кожного року у всіх куточках планети 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. До відзначення цього свята традиційно долучилася і наша гімназія. У класах пройшли години спілкування «Мир на землі - радість у родині», «Збереження миру - обов’язок чи життєва необхідність?», а також флешмоб малюнків на асфальті «Нам потрібне мирне небо».
     Бажаємо усім мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством шлях у майбутнє!Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

     У рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у гімназії були проведені години спілкування «COVID-19 — новий виклик для всього свiту», аукціон ідей «Безпека поширення коронавірусу COVID-19 — це….», ігри-тести “ПРАВДА чи ФЕЙК про КОРОНАВІРУС”, а учнівське самоврядування підготувало відеоролик «Твоя безпека - запорука твого здоров`я» про створення безпечного освітнього простору у гімназії та про дотримання учнями правил гігієни.Безпека життєдіяльності – запорука щасливого майбутнього!

     З метою чіткого усвідомлення учнями небезпечних і шкідливих чинників у ситуаціях, що виникають у навколишньому середовищі, опанування знаннями, вміннями і навичками створення безпечних умов життя і діяльності у гімназії пройшли години спілкування «Про безпеку пам’ятай», уроки-ігри на свіжому повітрі «Твоя безпека - це твоя уважність», а учнівське самоврядування підготувало відеоролик «Будь обережним на вулиці і вдома».

День знань.

     1 вересня – це завжди не просто початок чергового навчального року в гімназії, це зустріч з друзями, вчителями, це багато нових вражень та переживань.
     Традиційно у цей день до великої шкільної родини приєднуються першокласники, які так з нетерпінням чекали цієї відповідальної миті у своєму житті. Проте у вересні 2020 року свято Першого дзвоника відбулося дещо по-іншому. Щоб убезпечити дітей від зараження коронавірусом та з метою дотримання соціальної дистанції директор гімназії Зданевич Оксана Григорівна привітала кожний клас окремо та побажала усім гарних успіхів у навчанні.
     А учнівське самоврядування підготувало відеопривітання до Дня знань для всіх учнів гімназії №237.

^Вгору
|  2019-2020 н.р.  |      |  2018-2019 н.р.  |      |  2017-2018 н.р.  |      |  2016-2017 н.р.  |

Виховання і тільки виховання - мета школи.    Йоганн Песталоцці
Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання

Розробка та підтримка сайту Заворотняя Т.М.
Яндекс.Метрика