Події у гімназії

Навчати інших – означає постійно вчитися

6 вересня 2019 для вчителів фізики та астрономії Дарницького району на базі гімназії була проведена інструктивно-методична нарада. Вчитель фізики та астрономії, методист науково-методичного центру Віталій Олегович Душинський ознайомив присутніх з особливостями викладання фізики та астрономії у новому навчальному році. Гостем зустрічі став Вадим Володимирович Гавронський, методист інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, котрий розповів про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад з фізики та астрономії. А наприкінці наради відбувся методичний дайджест педагогічної майстерності, де вчителі обговорили зміни у ЗНО-2020 з фізики, та провели аналіз типових помилок учнів при складанні ЗНО-2019.

Вересень щедро сонцем зігрітий.
В школу повсюди сходяться діти.
Квіти барвисті в них у руках,
Вогники щастя ясніють в очах.
В кожного радісна усмішка сяє.
Дзвоником першим їх школа вітає

Свято Першого вересня

Є восени такий день, коли гімназія наповнюється дитячим сміхом, пишними бантами, турботливо зав’язаними краватками та радісним хвилюванням. Такі знайомі усім нам дива відбуваються тоді, коли в гості приходить Перше вересня. Це завжди хвилююча подія і для наймолодших учнів — першокласників, і для учнів 11 класу.
      На урочистій лінійці директор гімназії Оксана Григорівна Зданевич привітала теплими словами всіх учнів, батьків та вчителів з чудовим святом та побажала міцного здоров’я, мирного неба, високих злетів та вагомих успіхів.
      А після святкової лінійки на першокласників чекав захоплюючий квест по школі «Гімназія – це….». Наймолодші учні побували в бібліотеці, шкільному музеї «Джерело», пограли в рухливі ігри в спортзалі.

Гарний початок нового 2019-2020 навчального року!

Вітаємо нашого директора Зданевич Оксану Григорівну з черговою нагородою: Подякою Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за високі професійні досягнення, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району та з нагоди 28-ої річниці незалежності України.
      Бажаємо всьому педагогічному колективу також нових звершень, перемог і нагород !

|  2016-2017 н.р.  |     |  2017-2018 н.р.  |     |  2018-2019 н.р.  |

Виховання і тільки виховання - мета школи.    Йоганн Песталоцці