Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання
Події у гімназіїДень захисника України.

     14 жовтня українці святкують День захисника України.

     З метою відродження національно-культурних традицій українського народу, виховання патріотизму у підростаючого покоління, пропаганди здорового способу життя, організації змістовного дозвілля дітей, в 3-Г класі був проведений виховний захід «Нумо, козачата!». Третьокласники пройшли через 7 випробувань, на яких мали змогу продемонструвати свої фізичні якості, спритність, кмітливість, інтелект та командний дух у конкурсах: «А я чорнобривий», «Затанцюю гопака!», «Знання – це зброя», «Майбутні герої», «Я романтик», «Вправний я».

     Учні продемонстрували витривалість, винахідливість, знання історії козацької слави.


Я маю право жити на землі,
Творити, дихати, учитись,
Примножувать багатства всі її,
Своєю Україною гордитись.


Декада «Правові та соціальні компетенції учнів як чинник превенції правопорушень»

     З 02 по 11 жовтня 2017 р. в гімназії проходила правова декада «Правові та соціальні компетенції учнів як чинник превенції правопорушень». Протягом цього періоду було проведено ряд заходів, присвячених даний тематиці: виховні години, конкурс плакатів та малюнків на тему «Знати повинні і дорослі і діти про права, що захищають їх на світі» та правознавчий КВК серед учнів 8-9 класів.

     Всі команди достойно підготувалися до конкурсу, тож глядачам не довелось сумувати. У цікавій і сучасній формі учні не тільки пригадали ще раз свої права, а й обов’язки.

     Заслужену перемогу отримала команда «5-й елемент» учнів 8-В. І це дуже приємно, адже сценарій виступу написав капітан команди, Кірпач Михайло.

     Вітаємо з перемогою!!


Семінар для психологів та соціальних педагогів Дарницького району

     На базі гімназії 12 жовтня 2017 р. відбувся семінар для психологів та соціальних педагогів Дарницького району з питань запобігання та протидії всіх форм насилля, надання допомоги постраждалим. На зібранні було розглянуто питання щодо прояву домашнього насильства та впливу гендерних стереотипів на мислення людей.

     На заходіі була присутня методист ДРНМЦ Касьяненко Тетяна Іванівна.

     Упродовж 28 – 30 вересня 2017 року на Львівщині відбувся традиційний юнацький турнір з футболу, пам’яті заслуженого майстра спорту, видатного футболіста і тренера Андрія Баля.

     Вже вкотре учні нашої гімназії, що входять до складу команди ФК «ДОБРО - ВОСХОД», проявили себе у футбольних турнірах.

     Спортивні змагання стартували чотирма підгрупами. Свою майстерність на футбольних полях демонстрували хлопці 2005-2006 років народження. Наша команда посіла почесне II місце у IV Міжнародному дитячому турнірі з футболу пам’яті заслуженого майстра спорту Андрія Баля.

     Вітаємо з перемогою юних футболістів та їх наставника, вчителя фізичного виховання В.О.Заваріна!!!Учителю! В тобі живуть і доброта, і мудрість.
Краса думок твоїх захоплює завжди!
Ти сієш зерна знань в дитячі душі.
Щоб розквітали мрії на землі.

     
День учителя

     Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи тих, хто своєю невтомною працею дає знання та відкриває дорогу в світ науки своїм учням.

     З нагоди Дня вчителя в гімназії відбувся святковий концерт «Учителю! Вклонюсь тобі доземно!». З теплими вітальними словами до вчителів звернулась директор гімназії О.Г.Зданевич та побажала всім наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі, добробуту та процвітання у всіх справах.

     На святі учні вітали своїх вчителів піснями, танцями, гумористичними сценками зі шкільного життя. В залі панувала тепла і дружня атмосфера, позитивні емоції.
     
Європейський день мов

     26 вересня 2017 р. в гімназії № 237 у приміщенні шкільної бібліотеки відбувся захід, присвячений Європейському дню мов.

     Учні підготували інформацію про видатних українців, які володіли більш ніж десятьма іноземними мовами. Бібліотекар гімназії Автамонова Л.Д. провела серед учнів 5-А та 5-В класів конкурс знавців прапора і столиць країн ЄС. Переможцями стали Біда Назар та Кузінков Богдан, учні 5-В класу.

     Діти зрозуміли, що потрібно вивчати не тільки свою мову, але й мови інших народів, оскільки це шлях до взаєморозуміння між народами та державами. Адже чим більше знаємо мов, тим освіченішими ми є.

Безпека – це життя людини,
Безпека – це наше майбуття.
Прийміть до серця світ природи –
Й прекрасним буде всіх життя!


     
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

      З метою чіткого усвідомлення учнями небезпечних і шкідливих чинників у ситуаціях, що виникають у навколишньому середовищі, опанування знаннями, вміннями і навичками створення безпечних умов життя і діяльності, пропаганди здорового та безпечного способу життя, з 18 по 22 вересня 2017 року в гімназії проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
     
     Відповідно до тематики Тижня були проведені такі заходи: тематичні виховні години по класах, практичні заняття: «Допоможи другу» на знання правил надання першої допомоги при нещасному випадку, виставка методичної та науково-популярної літератури «Безпека понад усе», виставка малюнків «Твоє життя - у твоїх руках», створення дерева здоров’я учнями молодшої школи , відеолекція для старшокласників «Крок у безодню» (прошкідливі звички та їх вплив на організм).

     Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Кожний учень нашої гімназії зрозумів, що він почуває себе у безпеці лише тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації.     
Міжнародний день пам’яті жертв фашизму

     День пам’яті жертв фашизму – це день, коли вшановуються десятки мільйонів людей, які загинули під час Другої світової війни. Це день поминання полеглих у боях солдатів, а ще більше – мирних людей різних національностей, які загинули під бомбами, від хвороб, голоду, холоду, у концтаборах.

     13 вересня в гімназії пройшли виховні години «Втрати України від фашизму», «Внесок України у боротьбу проти фашизму», спрямовані на висвітлення вагомого внеску нашого народу у перемогу над нацизмом, уроки-пам’яті «Уклонімося в цей день мужності та світлій пам’яті людей».

     Питання війни і миру сьогодні знову актуальні для нашої країни та перебувають на першому місці міжнародного та європейського порядку денного. Гімназисти зрозуміли головне: щоб не допускати помилок у майбутньому, варто знати своє минуле!

Дзвенить дзвінок, до школи всіх скликає
Канікули скінчились, вчитись час!
Щасливі усмішки, скрізь музика лунає,
І поспішають діти в рідний клас.


     
1 вересня 2017р.

     1 вересня День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

     Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 137 першокласників, які переступили поріг нашої гімназії, розпочнеться цікаве шкільне життя, сповнене радості та незвичайних подій, яскравих вражень.

     Директор гімназії Оксана Григорівна Зданевич привітала теплими словами всіх учнів, батьків та вчителів з чудовим святом та побажала міцного здоров’я, мирного неба, високих злетів та вагомих успіхів.

     У черговий раз гімназія гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.2016-2017 н.р.

Виховання і тільки виховання - мета школи.    Йоганн Песталоцці
Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання

Розробка та підтримка сайту Заворотняя Т.М.
Яндекс.Метрика