Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання
Події у гімназії


День Наума.

     14 грудня День Наума – покровителя розуму, знань та доброчинства.
     Для учнів 4-х класів був проведений квест «Прийшов Наум – пора братись за ум!». Діти з радісним настроєм та завзяттям виконували завдання різного характеру.
     Школярі проявили кмітливість, спритність, знайшли ключі - відгадки до запропонованих завдань, будували логічні ланцюжки, показали себе згуртованими колективами. Старання кожної команди виправдані, адже Наум у своє свято всіх навів на ум.


Удар м’яча і знов душа літає,
Чудовий гол і сльози на очах,
Від гри цієї серденько палає,
Від гри цієї легко на плечах.


     
     11 грудня 2017 р.в гімназії відбулося свято нагородження наших футболістів. На початку заходу директор гімназії О.Г.Зданевич вручила юним спортсменам кубок та медалі за III місце у Чемпіонаті Дарницького району серед команд 2009 року. Також Оксана Григорівна звернулась з теплими словами до батьків, дякуючи за виховання таких талановитих дітей та за постійну підтримку під час змагань. А також висловила подяку тренерам команд Заваріну Володимиру Олексійовичу та Палагуті Ярославу Олександровичу за професіоналізм та майстерність у роботі. Як і годиться в кожній українській родині не обійшлося свято без частування: батьки юних футболістів приготували солодкі подарунки та великий торт з іменами нашихпереможців.

     Свято пройшло весело, в теплій, дружній, по-справжньому родинній атмосфері.
Cвято італійської мови
«Даруємо небо Італії»

     8 грудня в гімназії відбулося свято італійської мови «Даруємо небо Італії», підготовлене в рамках програми дослідно-експериментальної роботи «Організаційно-педагогічна модель розвитку полікультурної компетентності учнів загальноосвітніх навчальних закладів». На заході були присутні: директор Італійського інституту культури Анна Пасторе, дипломат Міністерства закордонних справ України Коваленко Максим Володимирович, доктор педагогічних наук, професор кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Інституту філології Харченко Тетяна Гадульзянівна, кандидат філологічних наук, заступник директора з наукової роботи Інституту філології Київського університету ім. Б.Грінченка Доценко Олена Леонідівна, методист з музичного мистецтва, художньої культури, українознавства та питань виховної роботи Коваленко Галина Петрівна.
     Гімназисти разом з гостями відправились в уявну подорож до Італії, країни, яка стала справжньою Музою для багатьох художників, поетів, музикантів. Саме тут створювали свої шедеври Боттічеллі, Франческо і Леонардо да Вінчі…
     На святі учні гімназії декламували вірші італійською мову, а також разом зі своїми викладачами італійської мови Ю.Михайленко та І.Тарнавською підготували сценку святкування Нового року в Італії. Вихованці зразкового художнього колективу "Школа танцю "Іріс" зачаровували всіх глядачів прекрасними танцями, зокрема вразив усіх колоритний італійський народний танець «Тарантела». Також на заході прозвучали сольні італійські пісні у виконанні учениці 9-А класу Раєвської Л. та пісні у виконанні хору гімназії.
     Італія – це країна сонця, моря і кохання. Тому учитель музичного мистецтва гімназії М. Вермієнко виконала пісню про кохання «Лише тобі моя любов», а учасники зразкового хореографічного ансамблю "Веснадія" подарували всім чаруючий танок «Пристрасть».
     Під час свята у залі панувала особливо тепла і душевна атмосфера, яка немає меж ні в просторі, ні в часі!


     Петриківський розпис - вишуканий та неповторний, чудовий привід для гордості за Україну. Учні 3 – Г класу залюбки відвідують гурток «Петриківський розпис» під керівництвом Наталії Володимирівни Наумової. На заняттях учні розвивають свої мистецькі здібності, занурюються у світ прекрасного. А чудові дитячі роботи показують, якими фарбами вони сприймають та відчувають світ навколо.

Благодійна акція
«Потяг Єднання «Труханівська Січ»

     Спільними зусиллями батьків , учителів, учнів у нашій гімназії вже третій рік поспіль проводиться значна волонтерська робота на підтримку українських військових, які боронять рідну землю від загарбників.
     8 грудня в рамках Всеукраїнської акції «Потяг Єднання «Труханівська Січ» учні гімназії відправили чергову допомогу бійцям АТО. До посилок діти поклали не тільки продукти харчування, а й свої малюнки з теплими словами подяки. А для дітей, які знаходяться в зоні АТО, відправили «Вітальні коробки від Святого Миколая» із солодощами, іграшками, книжками.
     Велике спасибі всім батькам, котрі надали у допомогу бійцям АТО і виховують небайдужих дітей! Адже, щоб повірити в добро, треба починати робити його!Виставка «Лего – світ»

      24 листопада 2017 року учні початкової школи створили виставку «Лего – світ». Діти продемонстрували свої здібності у роботі з конструктором лего. Усі роботи створені з любов’ю, фантазією, уявою, естетичним смаком. «Лего - світ» завоював симпатії дитячої і дорослої аудіторії. Тож чекаємо нових ідей та конструкцій. Бажаємо кожному учаснику представити власні роботи у майбутньому на світових виставках.День пам'яті жертв голодоморів

     День пам'яті жертв голодоморів - щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.

      У гімназії з 20 по 24 листопада 2017р. пройшли виховні години до Дня пам'яті жертв голодоморів, учні 5-А та 8-Б класу відвідали бібліотеку № 56, де проходив урок-реквієм "Свіча пам'яті", і переглянули документальний фільм про жахливу сторінку історії геноциду українського народу, а учні 11 класу вшанували пам'ять жертв голодоморів біля Меморіального знаку "Свічка пам'яті".
     
З 20 по 24 листопада в гімназії пройшли виховні години «Гідність нації – її свобода!».

      21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

     Метою запровадження пам’ятної дати стало донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

     
Виховна година «Будьмо толерантними!»
у формі коучінгу

     У гімназії велика увага приділяється колегіальному стилю управління школою, який відображає «Трикутник партнерства: вчителі-батьки-діти». Вже стало доброю традицією залучати батьків до проведення як урочних, так і позаурочних, виховних заходів.

     23 листопада батьківський комітет 6-Б класу на чолі з головою Миронюк М.Л. провели для свої дітей виховну годину «Будьмо толерантними!» у формі коучінгу.

     Батьки і педагоги – це наставники одних і тих же дітей, і результат виховання може бути успішним тоді, коли вчителі та батьки є однодумцями. Адже тільки спільними зусиллями можна створити умови для розвитку та виховання дитини, допомогти їй у набутті необхідного соціального досвіду.


     Густими туманами, полум’яною ковдрою листя та першими іскорками інею щедро встилає землю осінь. Зупинись на мить! Відчуваєш. Яка урочисто – прекрасна атмосфера панує навкруги?

     Щоб продовжити це неймовірне відчуття та створити чудовий осінній настрій учні 1 класів 17.11.2017 р. подарували листопад ємоцій та незабутніх вражень.На дорозі так правил багато,
Їх дотримуйся, друже, завжди!
Якщо будеш ти їх шанувати,
То й не трапиться лиха-біди!      З 13 по 19 листопада 2017 року в гімназії проходив «Тиждень безпеки дорожнього руху»., у рамках якого були проведені тематичні виховні години «Дорожня абетка», «Мова вулиці», «Дорожні знаки на допомогу», «Безпека на дорозі залежить від кожного», «Я – пішохід, я – повноцінний учасник дорожнього руху»; зустріч з курсантами Національної академії внутрішніх справ, котрі провели з учнями 2-х класів тренінг «Твій безпечний шлях до школи» та повторили правила дорожнього руху.


Хай буде все небачене побачено,
Хай буде все пробачене пробачено.
Єдине, що від нас іще залежить, –
принаймні вік прожити як належить.

               Л.Костенко


      17 листопада 2017 року учні 11 класу вже вкотре відвідали Києво-Печерську лавру. Цього року вони побували в печерних лабіринтах Києво-Печерського монастиря. Ближні та Дальні печери Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника – це підземні пам'ятники архітектури, археології, історії та культури. Одинадцятикласники ознайомилися із результатами археологічних досліджень печер та відкрили для себе багато нових історичних фактів.

     Одним з пріоритетних напрямків роботи нашої гімназії є духовний розвиток школярів, тому адміністрація гімназії та весь педагогічний колектив прагне, щоб наші учні зростали чесними, щирими, добрими, розумними, відповідальними, мали добрі манери, були духовно зрілими і культурними.

     У рамках декади захисту прав дітей, попередження жорстокості та насильства в гімназії були проведені виховні години: «Насильство – це злочин, від якого страждають найрідніші», «Протидія насильству»; конкурс малюнків та плакатів «Ні насильству в суспільстві», «Світ без насильства»; шкільний психолог Куць В.І. та соціальний педагог Губченко С.С. провели тренінг з учнями 6 кл. «Що таке толерантність».

     З метою попередження серед учнівської молоді випадків насильства, здійснюваного самими дітьми один до одного, 16 листопада 2017 р. відбулася зустріч учнів 7-х класів з представниками ювенальної превенції на тему «Шкільний булінг. Причини, наслідки та шляхи запобігання проявів жорстокої поведінки учнів». На жаль, це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років, однак вона ще й досі не вивчена. Представники ювенальної превенції вкотре нагадали учням про їхні права та обов’язки, про шляхи подолання конфліктних ситуацій без проявів жорстокості та насильства, а також наголосили на наслідках, до яких можуть призвести прояви булінгу.Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

     9 листопада 2017 р. відбувся XVII Всеукраїнський радіодиктант під назвою "Наші пісні". Цьогоріч він проходив у форматі міжнародного флешмобу: диктант писали українці у різних куточках світу. Сам текст, згідно усталеної традиції, прочитав український лінгвіст Олександр Авраменко. Цьогоріч автор обрав тему – "Наші пісні".

     До флешмобу долучилися і наші дев’ятикласники. Перед диктантом з теплими словами привітання з нагоди Дня української писемності та мови до учнів звернулась директор гімназії О.Г.Зданевич, вона побажала успіхів у написанні та наголосила, що не варто боятися помилок, їх треба аналізувати, і сьогоднішнє написання диктанту дає можливість спільно творити українську хвилю єдності.
     
І (шкільний) етап олімпіад

      Протягом жовтня місяця, серед учнів початкової школи, пройшов І (шкільний) етап олімпіади з української мови, математики, природознавства. Учні 3-4 класів показали високий рівень знань та вмінь з предметів.

     Вітаємо наших переможців і віримо, що вони отримали поштовх до нових досягнень та звершень.

     
«Інтелект-турнір для учнів 13-15 років» та
«Юніор-турнір для учнів 10-12 років»

     17 та 24 жовтня 2017 р. серед закладів освіти Дарницького району відбувся районний етап міських конкурсів «Інтелект-турнір для учнів 13-15 років» та «Юніор-турнір для учнів 10-12 років». Учні гімназії зі своїм наставником вчителем фізики В.О. Душинським взяли участь у конкурсах.

     До команди «Олімпійці» ввійшли учні 9-10 класів:
     Теличко Ігор (капітан) - учень 10 класу
     Трефілова Катерина – учениця 10 класу
     Шварцева Олександра - учениця 10 класу
     Недільський Стефан – учень 10 класу
     Ісупов Єгор – учень 9-Б класу
     Олійник Олександр – учень 9-Б класу
     Палагнюк Леонід – учень 9-Б класу

     До команди «Юні науковці» - учні 6-7 класів:
     Боровський Гліб (капітан) – учень 6-Б класу
     Середан Денис – учень 6-Б класу
     Устименко Кірілл – учень 6-Б класу
     Стус Діана – учениця 6-Б класу
     Ушакова Катерина – учениця 7-В класу
     Харишин Ігор – учень 7-В класу

     Наші учні продемонстрували злагодженість, ерудованість й справжню командну гру.
Церемонія «Посвята в гімназисти»

     У житті кожної людини бувають важливі переломні етапи, які символізують перехід до нової, більш високої якості, відповідальності, зрілості.

     Ось і 20 жовтня 2017 р. у велику гімназійну родину влилися ще три колективи, тепер уже учнів 5-х класів.

     З теплими і щирими слова вітання до учнів звернулась директор гімназії О.Г.Зданевич.

     Під час заходу юні гімназисти продемонстрували свої таланти і вміння: декламували вірші, співали, танцювали, показували театральні сценки, переконавши присутніх у тому, що гідні носити це почесне звання та стати частиною великої дружньої родини.


      19 жовтня 2017 року учні 4-а класу завітали до Національного музею літератури України на виставку дитячих робіт – переможців всеукраїнських конкурсів – “Дитячий погляд на дитячу книгу” (Книга-саморобка).

     Разом із бібліотекарем ДБУ для дітей С.К.Копйовою учні нашої гімназії захоплено працювали над виготовленням мінікнижечки-саморобки “Леся Українка. У дитячому колі”. Брали участь у вікторині “Що ти знаєш про Лесю Українку?” Екскурсія до колегії Павла Галагана запам’яталася учням бібліотекою, яка зберігає фонди ще з XІX століття.

     У жовтні під гаслом “Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя” проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

     У рамках місячника для учнів гімназії були проведені бібліотечні уроки “Абетка здоров’я або про тебе самого”.

     Бібліотекар Автамонова Л.Д. розказала школярам про важливу роль для дитячого організму рухової активності на свіжому повітрі та про необхідність дотримання правил особистої гігієни.

День захисника України.

     14 жовтня українці святкують День захисника України.

     З метою відродження національно-культурних традицій українського народу, виховання патріотизму у підростаючого покоління, пропаганди здорового способу життя, організації змістовного дозвілля дітей, в 3-Г класі був проведений виховний захід «Нумо, козачата!». Третьокласники пройшли через 7 випробувань, на яких мали змогу продемонструвати свої фізичні якості, спритність, кмітливість, інтелект та командний дух у конкурсах: «А я чорнобривий», «Затанцюю гопака!», «Знання – це зброя», «Майбутні герої», «Я романтик», «Вправний я».

     Учні продемонстрували витривалість, винахідливість, знання історії козацької слави.


Я маю право жити на землі,
Творити, дихати, учитись,
Примножувать багатства всі її,
Своєю Україною гордитись.


Декада «Правові та соціальні компетенції учнів як чинник превенції правопорушень»

     З 02 по 11 жовтня 2017 р. в гімназії проходила правова декада «Правові та соціальні компетенції учнів як чинник превенції правопорушень». Протягом цього періоду було проведено ряд заходів, присвячених даний тематиці: виховні години, конкурс плакатів та малюнків на тему «Знати повинні і дорослі і діти про права, що захищають їх на світі» та правознавчий КВК серед учнів 8-9 класів.

     Всі команди достойно підготувалися до конкурсу, тож глядачам не довелось сумувати. У цікавій і сучасній формі учні не тільки пригадали ще раз свої права, а й обов’язки.

     Заслужену перемогу отримала команда «5-й елемент» учнів 8-В. І це дуже приємно, адже сценарій виступу написав капітан команди, Кірпач Михайло.

     Вітаємо з перемогою!!


Семінар для психологів та соціальних педагогів Дарницького району

     На базі гімназії 12 жовтня 2017 р. відбувся семінар для психологів та соціальних педагогів Дарницького району з питань запобігання та протидії всіх форм насилля, надання допомоги постраждалим. На зібранні було розглянуто питання щодо прояву домашнього насильства та впливу гендерних стереотипів на мислення людей.

     На заходіі була присутня методист ДРНМЦ Касьяненко Тетяна Іванівна.

     Упродовж 28 – 30 вересня 2017 року на Львівщині відбувся традиційний юнацький турнір з футболу, пам’яті заслуженого майстра спорту, видатного футболіста і тренера Андрія Баля.

     Вже вкотре учні нашої гімназії, що входять до складу команди ФК «ДОБРО - ВОСХОД», проявили себе у футбольних турнірах.

     Спортивні змагання стартували чотирма підгрупами. Свою майстерність на футбольних полях демонстрували хлопці 2005-2006 років народження. Наша команда посіла почесне II місце у IV Міжнародному дитячому турнірі з футболу пам’яті заслуженого майстра спорту Андрія Баля.

     Вітаємо з перемогою юних футболістів та їх наставника, вчителя фізичного виховання В.О.Заваріна!!!Учителю! В тобі живуть і доброта, і мудрість.
Краса думок твоїх захоплює завжди!
Ти сієш зерна знань в дитячі душі.
Щоб розквітали мрії на землі.

     
День учителя

     Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи тих, хто своєю невтомною працею дає знання та відкриває дорогу в світ науки своїм учням.

     З нагоди Дня вчителя в гімназії відбувся святковий концерт «Учителю! Вклонюсь тобі доземно!». З теплими вітальними словами до вчителів звернулась директор гімназії О.Г.Зданевич та побажала всім наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі, добробуту та процвітання у всіх справах.

     На святі учні вітали своїх вчителів піснями, танцями, гумористичними сценками зі шкільного життя. В залі панувала тепла і дружня атмосфера, позитивні емоції.
     
Європейський день мов

     26 вересня 2017 р. в гімназії № 237 у приміщенні шкільної бібліотеки відбувся захід, присвячений Європейському дню мов.

     Учні підготували інформацію про видатних українців, які володіли більш ніж десятьма іноземними мовами. Бібліотекар гімназії Автамонова Л.Д. провела серед учнів 5-А та 5-В класів конкурс знавців прапора і столиць країн ЄС. Переможцями стали Біда Назар та Кузінков Богдан, учні 5-В класу.

     Діти зрозуміли, що потрібно вивчати не тільки свою мову, але й мови інших народів, оскільки це шлях до взаєморозуміння між народами та державами. Адже чим більше знаємо мов, тим освіченішими ми є.

Безпека – це життя людини,
Безпека – це наше майбуття.
Прийміть до серця світ природи –
Й прекрасним буде всіх життя!


     
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

      З метою чіткого усвідомлення учнями небезпечних і шкідливих чинників у ситуаціях, що виникають у навколишньому середовищі, опанування знаннями, вміннями і навичками створення безпечних умов життя і діяльності, пропаганди здорового та безпечного способу життя, з 18 по 22 вересня 2017 року в гімназії проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
     
     Відповідно до тематики Тижня були проведені такі заходи: тематичні виховні години по класах, практичні заняття: «Допоможи другу» на знання правил надання першої допомоги при нещасному випадку, виставка методичної та науково-популярної літератури «Безпека понад усе», виставка малюнків «Твоє життя - у твоїх руках», створення дерева здоров’я учнями молодшої школи , відеолекція для старшокласників «Крок у безодню» (прошкідливі звички та їх вплив на організм).

     Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Кожний учень нашої гімназії зрозумів, що він почуває себе у безпеці лише тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації.     
Міжнародний день пам’яті жертв фашизму

     День пам’яті жертв фашизму – це день, коли вшановуються десятки мільйонів людей, які загинули під час Другої світової війни. Це день поминання полеглих у боях солдатів, а ще більше – мирних людей різних національностей, які загинули під бомбами, від хвороб, голоду, холоду, у концтаборах.

     13 вересня в гімназії пройшли виховні години «Втрати України від фашизму», «Внесок України у боротьбу проти фашизму», спрямовані на висвітлення вагомого внеску нашого народу у перемогу над нацизмом, уроки-пам’яті «Уклонімося в цей день мужності та світлій пам’яті людей».

     Питання війни і миру сьогодні знову актуальні для нашої країни та перебувають на першому місці міжнародного та європейського порядку денного. Гімназисти зрозуміли головне: щоб не допускати помилок у майбутньому, варто знати своє минуле!

Дзвенить дзвінок, до школи всіх скликає
Канікули скінчились, вчитись час!
Щасливі усмішки, скрізь музика лунає,
І поспішають діти в рідний клас.


     
1 вересня 2017р.

     1 вересня День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

     Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 137 першокласників, які переступили поріг нашої гімназії, розпочнеться цікаве шкільне життя, сповнене радості та незвичайних подій, яскравих вражень.

     Директор гімназії Оксана Григорівна Зданевич привітала теплими словами всіх учнів, батьків та вчителів з чудовим святом та побажала міцного здоров’я, мирного неба, високих злетів та вагомих успіхів.

     У черговий раз гімназія гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.2016-2017 н.р.

Виховання і тільки виховання - мета школи.    Йоганн Песталоцці
Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання

Розробка та підтримка сайту Заворотняя Т.М.
Яндекс.Метрика