Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання
Події у гімназії


ФОТО ДНЯ
Уроки правил безпечної поведінки під час осінніх канікул.

  З метою запобігання дитячому травматизму в побуті та дотриманням учнями гімназії правил профілактики інфікування на коронавірусну хворобу (COVID-19) класними керівниками 1-11 класів були проведені бесіди зі здобувачами освіти щодо безпеки життєдіяльності під час осінніх канікул: про дотримання правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, правил самозбереження, зокрема, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), про профілактику шлунково-кишкових захворювань, дорожньо-транспортного травматизму, дотримання правил поведінки в громадських місцях, поводження з незнайомими людьми та предметами, при користування громадським транспортом, про безпеку перебування біля річок і водоймищ.

ФОТО ДНЯ
Цікаві уроки біології.

  Що може бути цікавішим, аніж разом з друзями пізнавати навколишній світ, природу, флору і фану? І для цього необов’язково вирушати у далеку подорож чи експедицію. Учні нашої гімназії роблять це у стінах рідного закладу освіти. Саме так цікаво і захоплююче проходять уроки біології, які проводить вчитель біології Бартош Лариса Павлівна.
Слава захисникам!

  До Дня захисника Вітчизни у гімназії пройшли години спілкування «Ми –маленькі козачата, славних козаків внучата», «За честь і славу України!», уроки козацької слави «Козацькому роду – нема переводу», естафети-конкурси «Козацький гарт».
  Учні 10 класу записали відеопривітання захисникам Вітчизни, вірш до якого написала класний керівник, учителька української мови та літератури Нижник В.Г.

СТОП булінг!

  З метою формування безпечного освітнього середовища та запобігання булінгу в гімназії пройшли години спілкування: «Життя без насильства», «Повага — запорука дружніх стосунків», «Добро починається з тебе», «Протидія булінгу в дитячому середовищі», «Кібербулінг: небезпечне віртуальне спілкування»; правові уроки: «Що таке булінг? Права. Обов’язки. Відповідальність» ; уроки-тренінги «Я проти булінгу».Бо мир — це щастя, волошкове небо,
Дзвінкий, прозорий, світлий водограй!
Це вічна мрія і людська потреба,
Де всі щасливі і чудовий край.

Міжнародний день миру

  Вже стало доброю традицією у гімназії 21 вересня відзначати Міжнародний день миру: у класах пройшли години спілкування «Ми –за мир на планеті Земля», флешмобом «Голуб миру», учні виготовляли колективний колаж «Мир – це…», конкурс плакатів «Я за мир в Україні».

STEM-УРОКИ – ЦЕ УРОКИ ЖИТТЯ
У СУЧАСНОМУ ДИНАМІЧНОМУ СВІТІ

  Цифрові технології все більше входять у повсякденне життя людей. З постійним та стрімким їх розвитком зростає попит на фахівців, які є експертами в таких напрямах: наука, технології, інженерія та математика (STEM).

  Гімназія розпочала роботу над проєктом «STEM-освіта» спільно з ФК «Шахтар». Учні 5-7 класів ознайомилися з використанням роботів Sphero BOLT та планшетів Android. Перший урок був присвячений навчанню у додатку Sphero Edu на планшеті, кодуванню за допомогою малювання для виконання заданих дій роботами Sphero BOLT.
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

  З 13 по 18 вересня в гімназії пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, у рамках якого були проведені години спілкування «COVID-19 — новий виклик для всього свiту», ігри-тести «ПРАВДА чи ФЕЙК про КОРОНАВІРУС», майстер-класи по виготовленню лепбуків «Обізнаність про COVID-19 врятує життя», противірусний челендж #здоровотанцюй.
  Відповідно до тематики Тижня також були проведені такі заходи: виховні години «Будь обережним на вулиці і вдома», «Твоя безпека – це твоя уважність», екскурсії до пожежної частини, гра–практикум з правил дорожнього руху «Ми – зразкові пішоходи», «Уроки дорожньої грамоти», урок-вікторина з основ здоров’я «Цінність життя і здоров'я», практичне заняття з евакуації на випадок пожежі та практичне заняття з надання першої домедичної допомоги при різного роду травмах.
  Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Кожний учень нашої гімназії зрозумів, що він почуває себе у безпеці лише тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації.

Ми знаєм всі, що спорт – це сила.
Він нам здоров’я додає.
І віримо, що серед вас, мій друже,
Майбутні олімпійські чемпіони є!

Олімпійський тиждень

  Традиційно на початку нового навчального року в гімназії було проведено «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, естафета «Веселі старти», спортивні змагання «Майбутні олімпійці», турніри між старшокласниками.

  Олімпійський тиждень був насичений, цікавий та змістовний, а учні отримали гарний настрій і масу позитивних емоцій.

ФОТО ДНЯ
Захоплюючі домашні завдання.

  Наші гімназисти залюбки виконують домашні завдання, бо що може бути цікавішим, аніж опанування мистецтвом художнього різьблення по овочах і фруктах.

  Учні 2-А класу разом з батьками виготовляли кумедних тварин з прекрасних дарів осені, а потім презентували свої роботи в класі. Саме такі креативні уроки і спонукають до розвитку творчих здібностей учнів.

В моїй родині - щастя і тепло,
Є край, де найкращі у світі пісні
І цвітом чарує калина,
Де сонце уперше всміхнулось мені
Це дім мій – моя Україна.


Перший урок у гімназії
"З Днем народження, рідна Україно! "

  Новий навчальний 2021-2022 рік у гімназії розпочався Першим уроком, присвяченим 30-річчю Незалежності України. Ювілей Батьківщини – це гарний привід вкотре пригадати про визначні досягнення українців за період незалежності, про шлях до визнання самостійної держави та просто обмінятися думками, що для кожного з нас означає Україна.
День знань

  1 вересня – це завжди особливе свято: яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.

  Традиційно у цей день до великої шкільної родини приєднуються першокласники, які так з нетерпінням чекали цієї відповідальної миті у своєму житті.

  Уже другий рік поспіль урочиста лінійка відбулася у новому форматі: щоб убезпечити дітей від зараження коронавірусом та з метою дотримання соціальної дистанції, Перший дзвоник пролунав для кожного класу окремо.

  Директор гімназії Зданевич Оксана Григорівна привітала теплими словами всіх першокласників, батьків та вчителів з чудовим святом та побажала міцного здоров’я, мирного неба, високих злетів та вагомих успіхів.^Вгору
|  2020-2021 н.р.  |      |  2019-2020 н.р.  |      |  2018-2019 н.р.  |      |  2017-2018 н.р.  |      |  2016-2017 н.р.  |

Виховання і тільки виховання - мета школи.    Йоганн Песталоцці
Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання

Розробка та підтримка сайту Заворотняя Т.М.
Яндекс.Метрика