Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання
Події у гімназії
Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

     9 листопада 2018 р. відбувся XVІII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності під гаслом «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Сам текст, згідно усталеної традиції, прочитав доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко. Цьогоріч автор обрав тему – «Крила України».

     До написання диктанту долучилися наші дев’ятикласники та вчителі. Перед диктантом з теплими словами привітання з нагоди Дня української писемності та мови до учнів звернулась директор гімназії Оксана Григорівна, вона побажала успіхів у написанні та наголосила, що не варто боятися помилок, їх треба аналізувати і виправляти.Полікультурність – основа добросусідства культур

     08 листопада 2018 року до гімназії №237 Дарницького району, м. Києва з дружнім візитом прибула делегація з Єреванського інституту археології та етнографії: Карапенян Рубен Суренович, голова дерпатаменту дослідження вірменської діаспори та Артем Гаспарян, науковий співробітник. Під час офіційної розмови з директором гімназії, Зданевич Оксаною Григорівною та Тумагаян Каріне Тумасівною, членом Ради національних меншин України по освіті, вчителем вірменської мови гості обговорили питання освіти в Україні і Вірменії та створення сприятливих умов для всебічного розвитку національних меншин на території України. На закінчення зустрічі вірменська делегація відвідала шкільний етнографічний музей «Джерело», де мала змогу дізнатися про звичаї і традиції українців. На завершення розмови пан Рубен зазначив, що «культуру твого народу поважатимуть тоді, коли ти сам її поважаєш».

     Сила кожної держави – це ті непорушні духовні і моральні цінності, які передаються з покоління в покоління. А єдність цих цінностей – фундамент, на якому стоїть держава.
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

     Щорічно з 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

     У 2018 році Y Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» присвячено видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям В. О. Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження.

     Протягом місяця в гімназії були проведені такі заходи:
— Книжкова виставка «Вчитель Радості і Добра», де були представлені твори В.Сухомлинського для дітей, педагогічні статті, книги про видатного педагога.
— Бесіди з учнями 5,6-х кл. біля книжкової полиці «Мудрим ніхто не вродився, а навчився»
— Конкурс малюнків «Ми читаємо і малюємо» серед учнів 4-х класів.
— Екскурсія до районної бібліотеки учнів 1-2-х кл. з переглядом лялькоої вистави по казках В.Сухомлинського «Лисенятко-першокласник», «Півень і сонечко», «Як їжачок хатку збудував».
— З учнями 3-Б кл. був проведений майстер-клас по створенню книжечки-саморобки «Казки школи під Голубим Небом » Василя Сухомлинського.
— Проведені читання творів Василя Сухомлинського і зроблені відеозаписи для показу на екрані в холі гімназії.
— Інсценізація оповідань «Соромно перед соловейком», «Сива волосинка», «Навіщо кажуть спасибі», «Книга і цукерки», «Як Наталя у Лисички хитринку купила», «Чому заплакав Петрик», «У кого радість, а в кого горе».
— Відвідування музеїв збагачує внутрішній світ людини, дає можливість їй доторкнуться до історії і минулого своїх предків. Учні 8-В та 6-В класу відвідали Музей книги і друкарства України.
Коли творчих людей питають, як вони щось зробили, вони відчувають себе трохи винуватими, тому що вони не зробили нічого насправді, а просто помітили. Це стає їм зрозумілим з часом. Вони змогли зв'язати різні шматочки свого досвіду і синтезувати щось нове.

Стів Джобс


Педагогічний стартер «Креативний наставник – креативному учневі»

     Педагогічний стартер «Креативний наставник – креативному учневі» продовжив свою роботу 31.10.2018 в гімназії № 237 для вчителів інформатики Дарницького району. До розгляду актуальних питань роботи МАН долучився Єфіменко В.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теоретичних основ інформатики, заступник декана факультету інформатики, котрий презентував роботу МАН м. Києва, правила написання науково-дослідницьких робіт, запросив креативних вчителів та учнів до співпраці.

     З новими умовами в написанні робіт та нормативними документами слухачів ознайомила Прокопенко А.Л., керівник МАН в Дарницькому районі, методист РНМЦ. Надихнули колег до пошуку креативних учнів, які бажають займатися дослідницькою роботою, виступи Завальної Л.І., керівника методичного об’єднання вчителів інформатики Дарницького району, вчителів району Бєлан А.В, вчителя інформатики СШ № 316, Заворотньої Т.М., вчителя інформатики гімназії № 237, Самарської В.Ю., вчителя інформатики СШ № 105, Скрипніка О.В., вчителя інформатики Київської інженерної гімназії.Круглий стіл «Маленькі секрети учительського успіху»

     Сучасний випускник навчального закладу має бути конкурентоспроможним на ринку праці, усебічно освіченим, здатним знайти вихід з будь-якої ситуації. Тому в умовах реформи середньої освіти особливого значення набуває проблема вдосконалення технології навчання.

     30.10.2018 в гімназії проведений круглий стіл «Маленькі секрети учительського успіху», на якому з учителями гімназії поділилися своїм досвідом заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель вищої категорії, вчитель-методист Завальна Л.І., вчитель вищої категорії, старший учитель, керівник Школи молодого учителя Горбунова Т.А., вчитель вищої категорії, керівник методичного об’єднання вчителів початкової школи Матюшенко А.В. Під час заходу вчителі обговорили особливості реалізації вимог нової української школи щодо формування всієї палітри компетентностей учнів на прикладі різних уроків у початковій, середній та старшій школі з використанням сучасних педагогічних технологій, зокрема інтерактивних методів і візуальних засобів навчання.
     
Церемонія «Посвята в гімназисти»

      26 жовтня 2018р. пройшов традиційний захід Посвята п’ятикласників у гімназисти.
     З теплими і щирими слова вітання до учнів звернулась директор гімназії О.Г. Зданевич.
     Церемонії посвячення в гімназисти передувала тривала та ретельна підготовка учнівських колективів, у ході якої кожен мав якнайширше показати і розкрити свої індивідуальні здібності й таланти, гармонійно інтегрувавши їх у цілісну презентацію всього колективу. Усі класи були різні, адже кожен -неповторний.
     Свято завершилось урочистим виконанням гімназійного гімну.
За нашу рідну Україну
Що зберегли за всі віки –
Низький уклін і тричі «СЛАВА!»
Українські захисники!


День захисника України

     З 8 по 12 жовтня 2018 р. в гімназії проходили виховні години до Дня захисника України «В єдності наша сила», «З відданістю Україні в серці», «Українські звитяжці», метою яких є виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

     Підсумком тижня став показовий виступ шкільної команди учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Морські піхотинці», котрі продемонстрували свою стройову та фізичну підготовку, злагодженість дій у рої.

Є професія у світі —
Серце віддавати дітям!
Серце вчителя безкрає,
Як би він його не краяв.
Тому гідний вчитель шани
І любові і пошани.


День вчителя

     Щороку до Дня вчителя учні влаштовують своїм наставникам святковий концерт і готують багато сюрпризів. Ось і в цьому році вже зранку у холі гімназії школярі зустрічали вчителів теплими вітаннями, піснями і запальними танцями, неймовірно захоплюючий флешмоб тривав цілий день: кожну перерву до привітань приєднувалися все нові і нові класи, даруючи все своє тепло і радість вчителям.

     Атмосфера цього дня для всіх працівників гімназії була насправді теплою та дружньою. Бажаємо всім учителям наснаги, терпіння, нових успіхів у роботі. Миру в оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.


Спливає час за віком вік.
Життя незмінне тріумфує.
Скрізь, де проходить чоловік,
Там завжди поруч спорт крокує.     29-30 вересня 2018 року пройшла I Київська міська спартакіада працівників освіти «ІГРИ СТОЛИЧНИХ ОСВІТЯН». У змаганні з футзалу команда Дарницького району, до складу якої ввійшли вчителі фізичного виховання нашої гімназії Заварін Володимир Олексійович Палагута Ярослав Олександрович, посіла II місце.

     Вітаємо з перемогою та бажаємо нових звершень!Мир на землі — це дім і мама, й тато,
Й любові стільки — просто через край!
Це та земля, де щастя є багато
в кожній хаті — хліба коровай.
Це та земля, де сміх і пісня лине,
А діти йдуть до школи знов і знов.


21 вересня Міжнародний день миру

     Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.

     Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. До відзначення цього свята долучилася і наша гімназія. Учні початкових класів у цей день виготовили паперових голубів як символ миру і духовного розвитку нації. У класах пройшли години спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям». В бібліотеці відбулася виставка літератури «Під мирним небом».

     Бажаємо усім мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством шлях у майбутнє!Безпека – це життя людини,
Безпека – це наше майбуття.
Прийміть до серця світ природи –
Й прекрасним буде всіх життя!


     
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

     У рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у гімназії були проведені такі заходи: виховні години «Про безпеку пам’ятай», «Будь обережним на вулиці і вдома», «Твоя безпека – це твоя уважність», екскурсії до пожежної частини, гра–практикум з правил дорожнього руху: «Ми – зразкові пішоходи», «Уроки дорожньої грамоти», «Ми – пішоходи», «Небезпечні перехожі», «Вогонь – друг, вогонь – ворог», гра «Подорож у світ безпеки», урок-вікторина з основ здоров’я «Цінність життя і здоров'я», тренінг «Модель поведінки в екстремальних ситуаціях», аукціон ідей «Що означає безпека», «Небезпека поруч», практичне заняття надання першої медичної допомоги при різного роду травмах.

     Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Кожний учень нашої гімназії зрозумів, що він почуває себе у безпеці лише тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації.Дзвенить дзвінок, до школи всіх скликає
Канікули скінчились, вчитись час!
Щасливі усмішки, скрізь музика лунає,
І поспішають діти в рідний клас.

     
1 вересня 2018 року

     День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення, нових успіхів на шкільній ниві

     Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для першокласників, які переступили поріг нашої гімназіїі розпочнеться цікаве шкільне життя, сповнене радості та незвичайних подій, яскравих вражень, адже саме вони навчатимуться за стандартом Нової Української Школи.

     Директор гімназії Оксана Григорівна Зданевич привітала теплими словами всіх учнів, батьків та вчителів з чудовим святом та побажала міцного здоров’я, мирного неба, високих злетів та вагомих успіхів.

     А після святкової лінійки на першокласників чекав захоплюючий квест по школі «Гімназія – це….», який підготували учні 11 класу. Наймолодші учні побували в бібліотеці, шкільному музеї «Джерело», кабінеті англійської мови, пограли в рухливі ігри в спортзалі і досхочу натанцювались в актовій залі, бо гімназія – це знання, спорт, вивчення звичаїв і традицій, іноземних мов і, звичайно, гімназія – це свято.

|  2016-2017 н.р.  |    |  2017-2018 н.р.  |

Виховання і тільки виховання - мета школи.    Йоганн Песталоцці
Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання

Розробка та підтримка сайту Заворотняя Т.М.
Яндекс.Метрика