Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання
Події у гімназіїCвято Останнього дзвоника

      31 травня 2019р. у гімназії відбулося свято Останнього дзвоника. Країна Знань перегорнула ще одну сторінку свого освітянського літопису. Традиційно щороку це свято сповіщає про закінчення занять та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул. А для випускників це крок у доросле життя і прощання з гімназією.

Бажаємо усім доброго змістовного відпочинку, цікавих пригод, сонця і радості!Травень… Це час, коли розквітають каштани, дзвенить пташиний спів, а теплий весняний вітер приносить свято
«Прощавай, початкова школо!»


Свято “Прощавай, початкова школо!”

      24 травня учні четвертих класів запросили на свій перший бал. Адже протягом чотирьох років всі разом крокували Країною знань. З гордістю дивилися на своїх вихованців вчителі: Пінчук Л.В., Бойко Л.В., Кулик Л.В., Наумова Н.В. На очах батьків виднілися сльози радості та жалю. І все це водночас! Зворушливо лунали пісні, вірші, гарно та ніжно виглядав вальс випускників. Відчувалася підтримка батьків, разом з дітьми вони виступали на сцені. З захопленням дивилися на четвертокласників майбутні першокласники. Долаючи хвилювання, намагаючись бути схожими на старших, вони танцювали та декламували вірші. Це найкраще привітання для випускників!
      Свято було драйвовим!

Бажаємо всім учням літнього бадьорого настрою, нових відкритів, перемог!!!
Вітаємо за II місце
у грі-експедиції «Пригоди у «Козацькій фортеці» 2019
І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)!

      З 16 по 18 травня 2019 р. команда нашої гімназії «Серце патріота» (вікова категорія 11-14 р.) цього року вперше взяла участь у грі-експедиції «Пригоди у «Козацькій фортеці» 2019 І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
      Конкурсні випробування проводились з таких видів:
 • «Козацький тир» (стрільба з лука, козацької рушниці, метання зірочок, списа);
 • «Смуга перешкод» (переправи, скелелазання, подолання перешкод тощо);
 • «Рятівник» (з надання першої долікарської допомоги);
 • «Вечірня ватра» (пісенний конкурс);
 • КВЕСТ «Пошук козацьких скарбів» (теренова гра з елементами орієнтування на місцевості).
Учні нашої гімназії знову показали злагоджену роботу рою, яка допомогла подолати усі труднощі і
посісти почесне II місце!Вишиванко моя, вишиванко,
Ти- як пісня, у серці моїм.
Одягну тебе в будні і свята,
Щоб любов поселилася в нім..      Щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне національне свято – День вишиванки. Мільйони українців саме цього дня дістають із шафи національне вбрання – вишиванку, аби вкотре засвідчити свою приналежність до віковічної української культурної традиції.
      Уже стало доброю традицією у гімназії цього дня проводити вишаванковий флешмоб, учнівське самоврядування ж провело фотоконкурс «Вишиване селфі», а учні 4-Б класу разом з класним керівником Бойко Ларисою Василівною провели майстер-клас створимо вишиванку своїми руками «Україна – це ми!»

Участь у Всеукраїнському
фізичному конкурсі
"Левеня - 2019"


      Учні нашої гімназії взяли участь у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня - 2019», де проявили не тільки інтелектуальні здібності, а й уміння показувати добрі результати, змагаючись з ровесниками з усієї України
      Так Фещенко Юлія, Стус Діана (7Б кл.), Ісупов Єгор (10 кл.), Чернухін Станіслав, Кирийчук Дарина (11кл.) отримали іменні Сертифікати, які підтвердили участь даних учнів в олімпіаді, а переможцями конкурсу з результатом «ДОБРЕ» стали Середан Денис (7Б кл.), Харишин Ігор, Хижняк Ольга (8В кл.), Гегель Єлизавета (9Б кл.), Олійник Олександр (10 кл.), Теличко Ігор (11 кл.).«Мадам Франція запрошує»

      Франція - Країна казка! Країна мрія! Країна кохання, легкої і світлої печалі, неповторної ніжності, від якої нак солодко стає на душі. Франція - одна з найцікавіших країн світу. Ця країна багата своєю історією та культурою, загадково-казковими пейзажами та затишними містами.

      10 травня 2019 р. у гімназії пройшов захід «Мадам Франція запрошує» в рамках програми дослідно-експериментальної роботи «Організаційно-педагогічна модель розвитку полікультурної компетентності учнів загальноосвітніх навчальних закладів», на якому були присутні гості: в.о. директора науково-методичного центру Мігунова Олена Василівна, методист з музичного мистецтва, художньої культури, українознавства та питань виховної роботи Коваленко Галина Петрівна та вчителі французької мови Дарницького району.

      Усі присутні на заході мали змогу зануритись в обійми середньовічних вуличок і готичних соборів, маленьких ресторанчиків і грандіозних бульварів та познайомитись з культурою, звичаями та традиціями цієї фантастичної країни. Виступи учнів наповнили зал атмосферою романтики і любові, вишуканості та чарівності, захоплюючими емоціями і незабутніми враженнями.
Правові уроки «Стоп булінг!»

      З метою формування безпечного освітнього середовища, відповідальності, правомірності шляхів і засобів самореалізації, моральних якостей, які б регулювали їхню поведінку учнів, запобігання проявів жорстокості і насильства серед дітей та роз’яснення наслідків щодо проявів булінгу 8 травня 2019 р. у гімназії були проведені правові уроки «Стоп булінг!» Головним територіальним управлінням юстиції.Скаківська Катерина,
учениця 7-А кл,
чемпіон України 2016 з карате


      Карате - класичне японське бойове мистецтво, яке поєднує в собі декілька рівноцінних складових: ката - технічні комплекси, що включають весь арсенал ударів, стійок, пересувань і елементи дихальної гімнастики та куміте - прикладний розділ

      На сьогоднішній день карате є одним з найпопулярніших видів бойових єдиноборств в Україні, а з 2016 року цей вид спорту отримав Олімпійський статус. Не дивно, що і учні нашої гімназії з великим задоволення займаються карате та досягають вершин!


Петровський Дмитро,
учень 6-В кл.,
4-кратний чемпіон України з карате
Квіткове царство
В нашій школі є чудове.
Поглянути на нього кожен рад,
Бо квіти усміхаються до тебе,
Дарують гарний настрій
і чудовий аромат!


      Квіти – це частинка природи, навколишнього світу, це привід замислитися про прекрасне.
     Учні 2-А класу, класний керівник Власенко М.П., 3-В класу, класний керівник Бринюк В.В., 4-Г класу, класний керівник Наумова Н.В., в рамках проектної роботи «Вирости квітку власними руками» ще взимку посіяли насіння. Протягом декількох місяців діти з захопленням спостерігали, доглядали за рослинками, а навесні залюбки висадили квіти на клумбі.
     Саме такі заходи викликають в учнів позитивні емоції, почуття прекрасного, бажання дбайливо ставитися до навколишнього середовища.
Вітаємо за I місце
у грі-КВЕСТі «КозачатаФЕСТ» І етапу
Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної
гри «Сокіл» («Джура»)!

      25 квітня 2019 р. команда нашої гімназії «Чайка» (вікова категорія 9-10 рік) цього року вперше взяла участь у грі-КВЕСТ «КозачатаФЕСТ» І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
      Виконання завдань по станціях за заданим маршрутом у межах визначеного часу проводилось з таких видів:
 • стрільба з лука (у солом’яні снопи);
 • метання зірочок (у дерев’яні мішені);
 • конкурс «Повзунець» (низова техніка, мистецтво бою «Гопак»);
 • конкурс «Куліш» (команди мають правильно підібрати необхідні продукти із викладених на столі);
 • конкурс «Підпережи козака» (учасники мають правильно підперезати один одного 6-ти метровими козацькими поясами);
 • конкурс «Осідлай коня» (учасники мають правильно сісти у сідло, розташоване на колоді, яка імітує коня);
 • смуга перешкод (купини, паралельні мотузки, «павутинка»);
 • захист назви та гасла рою
      Боротьба між командами була напружена, але міцна дружба і злагоджена робота рою юних козачат допомогла подолати усі труднощі і посісти почесне I місце!

Великодній майстер-класи

      Великдень - це одне з найбільш сімейних свят, до якого готуються по-особливому. Пасхальні традиції розпису писанок - чи не найбільш хвилюючий етап, який зберігався поколіннями. Напередоні свята у гімназії пройшли майстер-класи «Писанка - код української нації», а учні 4-х кл. відвідали майстер-клас народного майстра Миколи Гончарука, котрий поділився з учнями таємницями розпису писанок. Четвертокласники дізналися багато секретів про процес створення писанки і самі розписали яйце обраним малюнком.

26 квітня День пам’яті Чорнобильської трагедії

      З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, пам’яті жертв техногенної катастрофи у гімназії відбулися тематичні виховні заходи «Важкий тягар чорнобильського неба». Учителем фізики Душинським В.О. були проведені уроки пам’яті «Твій біль, Україно, - Чорнобиль» (9 кл.), тематичні відеолекторії «Чорні крила біди», «Дзвони тривоги» (10-11 кл.), виставка творчих робіт: проектів, плакатів, газет, малюнків, відповідної тематики «Збережемо пам’ять про подвиг» (7-8 кл.); вчителем історії Іванюк К.В. – урок-реквієм «Чорнобильські дзвони» ( 6 кл.).
Свято «Зоряний Олімп!»

      Вже стало доброю традицією в гімназії проводити свято «Зоряний Олімп!» з нагоди нагородження переможців Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсу-захисту Малої академії наук.
      Цього навчального року наші учні вибороли 34 призових місць на районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з комп’ютерної анімації, комп’ютерної графіки, веб-програмування, офісних технологій, лінгвістики, математики, фізики, астрономії, української мови та літератури , англійської мови, французької мови, зарубіжної літератури, географії, біології, історії.
      2 старшокласники стали призерами районного етапу конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН у відділеннях комп’ютерних наук, фізики та астрономії
      2 учениці стали призерами III (міського) етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика та II (районного) етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка.
      І найменший учень гімназії Нєженцев Кирило (1-А кл.) посів I місце у II (районому) етапі IV Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура».
      У цей святковий день з теплими словами привітання та побажання нових звершень до всіх присутніх звернулася директор гімназії Оксана Грирогівна Зданевич та вручила дипломи учням-переможцям і подяки за плідну і сумлінну роботу педагогам-наставникам .
Книжковий світ - то особливий світ.
Він, як магніт, притягує до себе.
Коли читати вмієш з юних літ,
Для тебе книга - це безкрає небо.
Вона дає від Всесвіту ключі
Й те, без чого людиною не бути.
Читай удень, читай і уночі,
Щоб світ цей незбагненний осягнути.      У бібліотеці гімназії започатковано цікаву традицію «Запрошуємо у світ книги». Активні читачі бібліотеки провели захід «Читати це - круто!», під час якого поділилися своїми враженнями про улюблені і неймовірно цікаві книжки та рекомендували їх до прочитати учнями початкової школи.Наш дивний світ такий, як казка,
Он в небі хмаронька пливе.
Тож бережи його, будь ласка,
Все в ньому гарне і живе.
Он квітка полум'ям палає,
Яскраве сонечко блищить.
Чарівна пташечка співає,
Все в дивосвіт прийшло, щоб жить.


      22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.
     Цього дня учні 3-4 кл. разом зі своїми вчителями англійської мови Луцко А.А., Леоненко О. О. та Мусійко Д.В. провели виховний захід «Save our Earth», а старшокласники долучился до благоустрою пришкільної території. Головне, що всі учні зрозуміли: Земля - це наш дім, нам в ньому жити і нам про нього дбати.

День цивільного захисту

      18 квітня 2019 р. в гімназії проходив День цивільного захисту, в рамках якого було організовано ряд заходів: класними керівниками проведені тематичні уроки: «Що потрібно робити у надзвичайній ситуації»; «Правила поведінки і дії населення під час надзвичайних ситуацій»; практичне відпрацювання навчальної евакуації на випадок землетрусу, відпрацювання дій учнів у разі виникнення хімічної загрози; відпрацювання дій учнів у разі виникнення пожежі; надання першої долікарської медичної допомоги.
      Карате — це мистецтво виховання духу, але неодмінно через удосконалення тіла. Саме це кредо тренер секції карате Кисельов Володимир Олександрович і втілює у підготовці своїх вихованців.

      13 квітня 2019 р. відбувся III етап кубка Києва з карате, на якому учні нашої гімназії посіли призові місця.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових звершень!

Праця, піт і тренування.
Підсумовує старання
новий світовий рекорд.
То ж приймай вітання, СПОРТ!

Провоторов Іван, 9-В кл. –
бронзовий чемпіон України з тхеквандо

      Спорт — це неспинна боротьба та рух вперед. Бурхлива стихія, що захоплює та вирує справжніми пристрастями. Спорт — це і є пристрасть, жага до своєї справи, до духу суперництва, до перемог. Тільки найсильнішим та найвитривалішим вдається підкорити Олімп.Власенко Тимофій, 5-Б кл. -
чемпіон України з флорболу

Марченко Андрій, 10кл.–
чемпіон України з карате
Головне — здоровим бути —
Це потрібно всім збагнути!
Бо як є здоров’я й сила,
То весь світ людині милий.

Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я

      З 10 квітня по 13 квітня 2019 р. в гімназії проходив Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я, в рамках якого був проведений Всеукраїнський урок «Громадське здоров’я», виховні години, бесіди, ігри, змагання, а учнівське самоврядування створили відеоролик «Ми за здоровий спосіб життя!»

До Дня космонавтики

      11 квітня 2019р. до Дня космонавтики під керівництвом вчителя фізики та астрономії Душинського В.О. був проведений урок пам’яті «Видатні сини космосу» для учнів 9-х класів та тематична бесіда «У космос разом…» для учнів 10-го класу

Зустріч з Василем Довжиком

      10 квітня 2019 р. в гімназії відбулася зустріч учнів 5-х кл. з українським поетом і прозаїком, перекладачем, драматургом; актором театру і кіно; ведучим літературних програм Національної радіокомпанії України, членом Національної спілки письменників (1980), Національної спілки театральних діячів Василем Довжиком.

      П’ятикласники із цікавістю спілкувались з письменником, ближче познайомились з його художніми творами. Відповідаючи на численні запитання дітей, Василь Михайлович познайомив присутніх зі своєю біографією, творчими планами, розповів про свою найулюбленішу збірку поезій – «Кобзар» Т.Г.Шевченка. Упродовж усієї зустрічі було жваве спілкування автора та дітей, під час якої учні продемонстрували і свої декламаторські здібності.Фізичний конкурс «Левеня»

      3 квітня 2019 р. учні 7-11 класів гімназії, які цікавляться фізикою, ті хто любить думати, змагатися і перемагати, взяли участь у щорічному Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі «Левеня», який проводиться фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана ФранкаУчитель, лікар та геолог,
Письменник, слюсар чи кресляр —
Всі називають головною
Одну професію — школяр!
Бо всім відомо, що без школи,
Без знань, що мусиш там набуть,
Не станеш у житті ніколи
Тим, ким в дитинстві мрієш буть!

День відкритих дверей

      Школа - надзвичайно важливе місце для формування світогляду і розвитку сучасної людини.

      27 березня 2019 р. у рамках забезпечення наступності між гімназією та дитячим закладом освіти № 696 був проведений «День відкритих дверей»
      Це була цікава екскурсія до бібліотеки, актової та спортивної зали, їдальні. Для малечі відкрився шкільний світ, який зачаровував їх кожної миті. Дошкільнята розглядали виставки дитячих робіт; завітали до класів, де мали змогу відчути себе справжніми школярами, а допомагали їм у цьому учні 4-х класів.
      Незабутні враження на дітей справив майстер-клас по виготовленню Великоднього курчати.


Педагогічна рада-тренінг
«Розвиток критичного мислення
як одне з наскрізних завдань
сучасного освітнього процесу»

      Канікули — чудовий час для вчителів, щоб творчо відпочити та збагатити свою методичну скарбничку новими знаннями через практичні дії.

      26 березня 2019 р. пройшла педагогічна рада-тренінг «Розвиток критичного мислення як одне з наскрізних завдань сучасного освітнього процесу», де вчителі мали змогу ще раз пригадати технології розвитку критичного мислення у дітей та відчути себе в ролі учнів.


Урок – ювілей
«380 – річчя з Дня народження
Івана Мазепи»


Інтегрована гра – вікторина
«Як я знаю Україну»Урок пам’яті
«Ярослав Мудрий –
будівничий Київської держави»


Літературна вікторина
за творчістю Т. Шевченка

Родинне свято
«У сім’ї вольній, новій»
     
Декада суспільно – гуманітарної кафедри
з 4 березня по 15 березня 2019 р.

Дата
Захід
Клас
Вчитель
04.03Народознавчий урок
«Свято Масляної»
6а, 6бБорецька Т.Г.
04.03Екскурсія до музею імені Т. Шевченка Біленко І.В.
05.03Інтегрована гра – вікторина «Як я знаю Україну» Власенко Л.П.
05.03Майстер – клас «Весняні квіти» 6-9 Мініна О.Т.
06.03Народознавчий урок «Свято Масляної»Борецька Т.Г.
06.03Конкурс «Розгадай криптограму»7-9Горбунова Т.А.
06.03Вікторина «Буду я навчатись мови золотої»Денисенко О.В.
07.03Свято до 8 Березня «Свирид Петрович Голохвастов – милим жінкам з любов’ю»5-11Крижанівська В.В.
07.03Народознавчий урок «Свято Масляної»Борецька Т.Г.
07.03Брейн - рингЧорненко М.С.
07.03Родинне свято «У сім’ї вольній, новій»Біленко І.В.
07.03Конкурс читців поезій Т.Г.Шевченка5б,5в, 6а,7а, 7бНижник В.Г.
11.03«Літературна реклама»11Горбунова Т.А.
11.03Турнір знавців української літератури5а,5б,5ВБіленко І.В.
12.03Виставка дитячих робіт «Свято весни»6-9Мініна О.Т.
12.03Конкурс знавців рідної мовиДенисенко О.В.
13.03Літературна вікторина «Пам’ятаймо твій заповіт, Тарасе!» Борецька Т. Г.
13.03Брейн – ринг знавців мистецтва6а,6б,6вГорбунова Т.А.
13.03Урок – ювілей «380 – річчя з Дня народження Івана Мазепи»Іванюк К.В.
13.03Народознавча хвилинка «Без рушника немає України, як без любові і життя нема»Біленко І.В.
14.03Урок пам’яті «Ярослав Мудрий – будівничий Київської держави (Русі – України)»Іванюк К.В.
14.03Літературно – музична композиція до вшанування пам’яті Т. ШевченкаНижник В.Г.
14.03Правовий брейн - ринг9а,9б,9вВласенко Л.П.
15.03Літературна вікторина за творчістю Т. ШевченкаБорецька Т.Г.
15.03Зустріч в клубі аматорів літературиБіленко І.В.
Протягом декадиЛітературні хвилинкиза розкладомГорбунова Т.А.


Народознавчий урок
«Свято Масляної»

Народознавчий урок
«Свято Масляної»

Конкурс читців
поезій Т.Г.Шевченка


Літературно–музична композиція
до вшанування пам’яті Т. Шевченка


Виставка дитячих робіт
«Свято весни»

Брейн – ринг
знавців мистецтва

Майстер – клас
«Весняні квіти»
Так ніхто не кохав. Через тисячі літ
лиш приходить подібне кохання.
В день такий розцвітає весна на землі
І земля убирається зрання..
В.Сосюра

Вистава-концерт до 8 березня

      Весна.. Кохання.. Жінка.. Ці поняття є синонімічними і нероздільними. Саме навесні пробуджується природа і зароджується кохання.

      Напередодні Міжнародного жіночого дня учні гімназії підготували для вчителів незвичайний подарунок: виставу-концерт «Свирид Петрович Голохвастов - милим жінкам з любов’ю» за мотивами п’єси М. Старицького «За двома зайцями ». Історія кохання Проні Прокопівни, її шалений роман з київським цирульником Свиридом Петровичем Голохвостим у виконанні учнів гімназії нікого не залишили байдужим.

      Нове і несподіване прочитання всім відомої класики вітчизняної комедії подарувало неймовірний, феєричний запас гарного настрою на цілий рік.«Подорожуємо англійським алфавітом»


Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.
В.Сухомлинський

Вечорниці «Українські традиції»

Декада початкової школи
з 18 лютого по 01 березня 2019 р.

      Цікаво, весело, пізнавально для молодших школярів пройшла декада початкової школи. Під час якої було створено атмосферу радості, творчості, креативності, справжнє свято для дітей.


Дата
Захід
18.02.2019
(голубий колір)
День юних художників
1. Відкриття декади початкової школи.
2. Конкурс малюнків «Намалюю країну барвінкову».
19.02.2019
(рожевий колір)
День театру
1. КВК вікторина «В гості казка завітала».
2. Казковий мюзикл (Інсценізація уривків казок учнями ).
20.02.2019
Ангели пам’яті
Виготовлення витинанок - янголят для оформлення інсталяції «Ангели пам’яті».
21.02.2019
(жовто-блакитний колір.
Вишиванки)
День рідної мови
1. Конкурс читців віршів «Про Україну з любов’ю».
2.Виготовлення сердечок з метою проведення флешмобу «З Україною в серці».
3.Флешмоб «З Україною в серці»
4.Виховний захід «Мова українська – океан глибокий мудрості народу, вічності краси»
5.Флешмоб «Словникові слова»
22.02.2019
п’ятниця
(зелений колір)
День Всезнайок
1.Інтелектуальна гра «Найрозумніший»
2. Віртуальна подорож «Чудеса України»
25.02.2019
(жовтий колір)
Традиції нашого народу
1. Майстер – клас «Ліплення жайворонків».
2.Вечорниці «Українські традиції».
26.02.2019
(фіолетовий колір)
День юних спортсменів
«Веселі старти»
27.02.2019
(червоний колір)
День англійської мови
«Подорожуємо англійським алфавітом».
28.02.2019
(помаранчевий колір)
День умілих ручок
Виставка дитячих робіт «Творимо дива своїми руками»
01.03.2019
(синій колір;
день бантиків)
День екологічного виховання
1. Виставка робіт «Дай друге життя вторинній сировині».
2. Підведення підсумків.
3. Нагородження

Віртуальна подорож
«Чудеса України та світу»Майстер клас
«Ліплення жайворнків»«Веселі старти»Виставка дитячих робіт
«Творимо дива своїми руками»Виставка робіт
«Дай друге життя вторинній сировині»IV Кубок пам’яті Андрія Баля.

      У лютому 2019 відбувся четвертий дитячий футбольний турнір пам’яті відомого гравця київського «Динамо», тренера збірної України Андрія Баля. Футбольна команда гімназії взяла участь у турнірі і посіла II місце!

      Вітаємо наших футболістів та їх наставників Заваріна В.О. та Палагуту Я.О. і бажаємо нових перемог!

Вікторина
до Дня
Святого Валентина


Майстер-клас
«St. Valentine’s Day.
Poems and cards»


Віртуальна подорож
««Le voyage a travers les pays francophons»»

     
Декада іноземних мов
з 13 лютого по 22 лютого 2019 р.

     У рамках декади було проведено 36 заходів

     Заходи тривалого часу:

 • виставка листівок до Дня Святого Валентина (Шипота В. М.);
 • виставка малюнків «My favorite English letter» (Діденчук К. О.);
 • конкурс плакатів «Видатні люди Франції» (Гавриленко І. Г.).

     Активні заходи

Дата
Захід
Клас
Вчитель
13.02Віртуальна подорож
«Le voyage a travers les pays francophons»
5а, 5б, 5в
9а,9б,9в
Троян О.К.
13.02Творча майстерня
«Paint the story»
7а,7бБутусова А.А.
14.02Розважально-пізнавальна гра
«Travelling to English»
2а,2б,2в,2г Діденчук К.О.
14.02Проект «Winter and Spring» Єня Т. І.
14.02Конференція
«The secret of success»
9а,9бЯщук І.В.
14.02Майстер-клас
«St. Valentine’s Day. Poems and cards»
Сторчак Г.С.
15.02Вікторина «Interesting facts about English»6а, 6вЯщук І.В.
15.02Свято англійської поезіїКуклінська Т.В.
15.02Урок-подорож
«Travelling to English-speaking countries»
Гуриненко А.М.
18.02Семінар
«Цікава англійська мова»
Козачок О.П.
18.02Квест
«Who’s stolen the picture»
Бутусова А. А.
18.02Конкурс
«The more you learn the more you know»
Гуриненко А.М.
Москальцова А.В.
18.02Квест
«Символи та пам’ятки архітектури Франції»
5а,5б,5вГавриленко І.Г.
19.02Інтелектуальна гра
«Who is the cleverest?»
Сторчак Г.С.
19.02Конкурс читців французької поезії
«J'aime la poesie francaise»
6а,6б,6вТроян О.К.
19.02Пісенне змагання
«Jazz chant»
6а,7баЄня Т.І.
19.02Брейн-ринг
«Save the world»
Мусійко Д.В.
19.02Урок-гра
«Pictionary», «Puzzles»
Куклінська Т.В.
20.02Урок-подорож
«The great trip to London»
Москальцова А.В.
20.02Майстер-клас
«Вільно розмовляємо англійською»
Козачок О.П.
20.02Кіно-клуб
«У світі англійської мови»
1-2Шипота В.М.
20.02«Англійські колядки»5а,5б,5вКозачок О.П.
20.02Флешмоб
«Sing with us»
бажаючіЛеоненко О.О.
20.02Презентація
«Французькі письменники»
6а,6б,6вГавриленко І.Г.
21.02Майстер-клас
«The Day of hearts»
3-4Луцко А.А.
21.02Змагання
«Indians vs Piligrims»
6в,7аЄня Т.І.
21.02Вікторина
«Весела англійська»
2а,2б,2в,2гШипота В.М.
21.02Конференція
«About the world in English»
8а,8б,8вБутусова А. А.
22.02Проект
«Одяг через віки»
Мусійко Д.В.
22.02Урок-презентація
«Planets»
4а,4б,4в,4гЛуцко А.А.
22.02Лексична граКозачок О.П.
22.02Вікторина
«Life of Dinosaurs»
4а, 4гЛеоненко О. О.
22.02Конференція
«The secret of success»
Ящук І. В.


Презентація
«Французькі письменники»


Квест
«Who’s stolen the picture»


Творча майстерня
«Paint the story»


Конкурс
«The more you learn the more you know»


Конкурс читців французької поезії
«J'aime la poesie francaise»


Проект
«Одяг через віки»


Виставка малюнків
«My favorite English letter»


Свято
англійської поезії


Спитай себе, дитино, хто ти є,
І в серці обізветься рідна мова;
І в голосі яснім ім'я твоє
Просяє, наче зірка світанкова.


День рідної мови

      Мова – це не просто засіб спiлкування. Мова – це всi глибиннi пласти духовного життя народу, його iсторична пам'ять, найцiннiше надбання вiкiв. Мова – це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, iнтелектуальна i мисленнєва дiяльнiсть народу.

      21 лютого до Дня рідної мови у гімназії пройшли виховні години «Рідне слово, материнська мово» , «Відкрий, о рідна моя мово, свої скарбниці золоті», мовний турнір «Розумники й розумниці», вікторина «О слово рідне!», мовознавчий гравіккон «Мелодійна, багата, розмаїта», а учні початкової школи підготували святковий концерт «Рідна мова - краю батьківського пісня» та провели флешмоб «З Україною в серці.»

      Саме такі заходи сприяють не тільки розумовому, а й духовному збагаченню учнів, зміцненню принципів толерантності в нашій шкільній родині.Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає.
Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

      20 лютого – день, завдяки якому змінено хід історії нашої держави, день увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян. У гімназії пройшли заходи, присвячені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні: тематичні виховні години «Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя», урок мужності «Кращі з кращих за свободу сміливо стали без вагань», урок-реквієм «Хто вмирає в боротьбі, в серцях живе навіки», виставка-репортаж у шкільній бібліотеці «Героям Небесної Сотні присвячується…», інформ-дайджест «Майдан. Мистецтво супротиву», акція «Ангели пам’яті», покладання квітів до пам’ятника Героїв Небесної Сотні.


      До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в гімназії пройшли тематичні виховні години «Афганістан – вічний біль і вічна пам’ять», виставка-спогад «Шануємо героїв імена», покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернціоналістам.


УВАГА!
Освітній процес у гімназії призупинено на період
з 31 січня по 12 лютого (включно)

Відновлення занять 13 лютого (середа)

Домашні завдання

Адміністрація


Вікторина для ерудитів
«Цікава хімія»
10-11 клас


Урок-екскурсія в кабінети інформатики
«Зміна поколінь»
учні 11 класу для учнів 1 класу


Інтелектуальна гра
«У світі Інформатики»
2-4 класи

     
Декада предметів природничо-математичного циклу
з 14 січня по 25 січня 2019 р.

     Декада предметів природничо-математичного циклу пройшла яскраво і була наповнена дуже цікавими для дітей заходами. У рамках декади проведено 42 заходи, у тому числі 6 заходів тривалого часу та 36 активних заходів.

     Заходи тривалого часу:

 • газети з математики «Юний математик», «Юний ерудит (Вовченко Т.М.);
 • конкурс стінгазет «Я знаю фізику, а ти?...» (Душинський В.О.);
 • конкурс есе на тему «Чи завжди сміття – це тільки сміття» 11 кл (Заворотняя Т.М.);
 • розважальний конкурс «Придумай назву» (5-11кл) (Заворотняя Т.М.);
 • інформаційні вісники «Чи знаєте ви, що…?» (Заворотняя Т.М.);
 • конкурс плакатів «Бактерії 21 століття» (Андрущенко І.В.).

     Активні заходи

Дата
Захід
Клас
Вчитель
14.01-22.01Інтелектуальна гра
«У світі Інформатики»
2а,2б,2в,2г,
3а,3б,3в,3г,
4а,4б,4в,4г
Коростель П.В.,
Марченко В.О.,
Хомутовська Н.Д.
14.01Інтелектуальна гра
«Інформатичний калейдоскоп»
5а, 5б, 5вБаркар Т.О.
15.01Біологічна гра
«Пошук скарбів»
Макаренко С.О.
15.01Інтелектуальна гра
«Показуха»
Баркар Т.О.
15.01Урок-диспут «Рентген чи Пулюй?» 9а,9б, 9в Душинський В.О.
15.01Перегляд відеоролику
«Сучасні інформаційні технології»
Коростель П.В.
15.01Вікторина
«Знавець інформатики»
8а, 8вКоростель П.В.
15.01Гра «Комп’ютерні ерудити»8а, 8вЗаворотняя Т.М.
15.01Вікторина для ерудитів
«Цікава хімія»
11Черницька Л.О.
15.01Веб-квест
«Подорож у країну комп’ютерів»
10Заворотняя Т.М.
16.01Урок-змагання
«Сходинками Інформатики»
6а, 6б, 6вБаркар Т.О.
16.01Перегляд фільму
«Цікаве про теорію відносності»
10Душинський В.О.
16.01Перегляд відеоролику
«Рух за інерцією в мультфільмах»
7а, 7бДушинський В.О.
16.01Конкурс ребусів та кросвордів
«Як я знаю інформатику?»
6а,6б,6вКоростель П.В.
16.01Екскурсія в музей Чорнобиля9а, 9б, 9вРатушна Н.О.
17.01Гра «Комп’ютерні ерудити»11Заворотняя Т.М.
17.01Інтелектуальна-розважальна гра
«Хто зверху?»
10Баркар Т.О.
Заворотняя Т.М.
17.01Вікторина для ерудитів
«Цікава хімія»
10Черницька Л.О.
17.01Вікторина з природознавства5а, 5б, 5вАндрущенко І.В.
17.01Біологічна вікторинаМакаренко С.О.
17.01Інтелектуально-пізнавальна гра
«Змагання розумів»
Субін Н.В.
17.01Математичний брейн-ринг6б, 6вСубін Н.В.
17.01Гра «Веселі трикутнички»6а, 6б, 6вВовченко Т.М.
18.01Інтелектуальна гра з біології
«Що? Де? Коли?»
10Андрущенко І.В.
18.01Гра «Комп’ютерні ерудити»Заворотняя Т.М.,
Коростель П.В.
21.01Конкурс ребусів та кросвордів з фізики
«Знайомтесь, Я – Електрика!»
8а, 8б, 8вДушинський В.О.
21.01Гра «Комп’ютерні ерудити»Заворотняя Т.М.
21.01Інтелектуальна гра
«Інформанія»
Баркар Т.О.
22.01Конкурс-вікторина
«Шляхами географічних відкриттів»
6а, 6б, 6вРатушна Н.О.
22.01Урок-подорож
"Подорож у теорію відносності"
10Душинський В.О.
22.01Виховний захід
«Математична естафета»
9а, 9вСубін Н.В.
22.01Брейн-ринг
«Математична першість»
7а, 7бМарченко В.О.
23.01Усний журнал
«Фізика і лірика»
7а, 7бДушинський В.О.
23.01Розважалочка
«Математичні фокуси»
5а, 5бХомутовська Н.Д.
23.01Урок-екскурсія "Зміна поколінь"
(11 клас для учнів 1-го класу у кабінети інформатики)
11, 1аБаркар Т.О.,
Заворотняя Т.М.
24.01Біологічна гра
«Найрозумнішій»
8-9 класиМакаренко С.О.
25.01Квест «Пізнаючи світ»7а, 7бРатушна Н.О.
Андрущенко І.В.
Баркар Т.О.
Марченко В. О.

     Найбільш активними під час декади були учні:

Парфенова Вікторія (11кл.), Фадєєва Ангеліна (11кл.), Кирийчук Дарина (11кл.), Хильченко Влад (11кл.), Якименко Ольга (11кл.), Айко Олександр (10кл), Цибенко Сергій (10кл.), Спивак Діана (10кл.), Чекалова Олександра (9Вкл.), Хижняк Ольга (8Вкл.), Полонська Софія (6В), Іванова Кіра (6Б), Ісаковський Дарій (5В), Галай Ельвіра (9В), Тур Валерія(9А), команди учнів 7Б класу, 6В класу.


Квест
«Пізнаючи світ»
7а-7б класи


Веб-квест
«Подорож у країну комп’ютерів»
10 клас


Інтелектуально - розважальна гра
«Хто зверху?»
10 клас


Розважальний конкурс
«Придумай назву»
5-11 класи


Конкурс есе на тему
«Чи завжди сміття - це тільки сміття?»
11 клас


Інформаційні вісники
«Чи знаєте ви, що...?»


Перегляд відео
«Сучасні інформаційні технології»
7 клас

Конкурс ребусів з інформатики
«Як я знаю інформатику»
6а, 6б, 6в класи


Конкурс ребусів та кросвордів з фізики
«Знайомтесь, Я – Електрика!»
8 класи


Урок-подорож
«Подорож у теорію відносності»
10 клас


Перегляд фільму
«Цікаве про теорію відносності»
10 клас


Конкурс стінгазет
«Я знаю фізику, а ти?...»
11 клас


Урок-диспут
«Рентген чи Пулюй?»
9 клас


Урок-змагання
«Сходинками Інформатики»
6 класи

Брейн ринг
«Математична першість»
7а-7б класи

Вікторина
«Цікава хімія»
8в клас

Я ладнаю годівнички
Для горобчика й синички,
Для малого снігурця
Крихт насиплю і пшонця.
Прилітайте, друзі милі,
Не лякайтесь заметілі!
Допоможемо птахам взимку!

      Вже стало доброю традицією у зимовий період проводити екологічну акцію «Допоможемо птахам взимку». Учні разом з батьками виготовляють годівнички для пташок і розвішують їх зі своїми вчителями на подвір’ї гімназії. Скільки б не було різних справ, забав та веселощів, дітлахи ніколи не забувають про своїх крилатих друзів, бо впевнені: якщо допомогти птахам зараз, то вони неодмінно стануть у пригоді потім і сторицею віддячать своєю невтомною працею та піснями.
Айко Олександр (10 клас)
ФОТО ДНЯ: учні гімназії

      Спорт відіграє важливу роль в житті людини, адже допомагає бути не тільки в хорошій формі, але й виховує характер та силу волі, робить фізично сильними, здоровими, впевненими у собі. А ще спорт дає можливість відчути радість власних досягнень. І таких учнів у нашій гімназії багато.
      Так серед учнів 10 класу є призери не тільки регіональних змагань, але й України.
     Ми пишаємося останніми перемогами юних спортсменів:
— Айко Олександр на Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики пам’яті «Заслуженого тренера України» Сергія Операйло з потрійного стрибка зайняв 2-е місце.
— Галака Олексій, який займається дзюдо, самбо та сумо, на чемпіонаті м.Києва отримав 2-е місце.
— Ісупов Єгор зайняв два перших місця на Всеукраїнському турнірі з карате «Кубок Слобожанщини».
Бажаємо нових перемог!

Галака Олексій (10 клас)

Ісупов Єгор (10 клас)

Вдень соборності та злуки,
З заходу на схід.
Всі візьмемося за руки
Бо один ми рід.


День Соборності України

      З нагоди відзначення 100 річчя Дня Соборності України та з метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та в гімназії були проведені заходи: тематичні виховні заходи до Дня Соборності України «З Україною в серці» «Сила українського народу в єдності!» «Історія моєї країни», «Єдина і неподільна Україна»; інформ-дайджест «Історія та сьогодення української Соборності», інтерактивні музичні перерви «Пісні українського народу. Сила музики і слова», краєзнавча презентація з історії української державності «На шляху до свободи та незалежності», а учні 5-х класів виготовили фотоколаж «Я люблю Україну».
      День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

День дитячих винаходів.

      17 січня у всьому світі відзначають День дитячих винаходів.

      До святкування цієї незвичайної дати долучились і учні нашої гімназії. На виставці «Світ моїх захоплень» учні початкової школи представляли свої роботи, котрі виготовили власноруч, а старшокласники показали досліди з фізики та хімії, які навчилися робити на уроках.

      День був сповнений усмішками, цікавими ідеями та веселими жартами. Та головне, що діти зрозуміли: в кожному ховається юний геній, який може придумати щось особливе - те, що змінить наше життя на краще, потрібно тільки вчитися і багато працювати!

      11 січня 2019 року, напередодні свята Преподобної Маланії або, як у народі кажуть, Щедрого вечора, учні початкових класів віншували всіх з Новорічними святами, бажали миру і злагоди, співали щедрівки, щоб Новий рік приніс усім добро і мир.

      Щедрування — давній звичай новорічних обходів, під час яких щедрувальники піснями славлять господарів, бажають їм здоров'я й достатку. Обрядових новорічних пісень, щедрівок, співали окремо господарю, господині, хлопцю, дівчині, усій родині. Тому спершу діти щедрували у директора – Оксани Григорівни Зданевич.

     Своїми щедрівками четвертокласники подарували усім найсвітліші емоції, адже вони не просто співали - вони дарували радість і заряджали всіх позитивом! А це так приємно, коли всі посміхаються!

Адміністрація гімназії приєднується до побажань своїх вихованців і вітає всіх зі
святами та бажає здоров'я, достатку, миру та злагоди!ФОТО ДНЯ:
Інсценізація казки: «Alice in Wonderland» та «Lazy little Princess and New Year»

      13 грудня 2018 року 13 грудня вчителі англійської мови Луцко Аліса Анатоліївна і Леоненко Олена Олексіївна разом з учнями 4-А та 3-В класах підготували вистави «Alice in Wonderland» та «Lazy little Princess and New Year».

      Казкова атмосфера, акторська майстерність учнів початкової школи, чудові костюми та декорації полонили серця глядачів.
Всеукраїнський тиждень права

      З 10 по 14 грудня 2018 року у гімназії пройшов Всеукраїнський тиждень права.
      У рамках тижня були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій.
      13 грудня до старшокласників прийшли працівники Головного територіального управління юстиції, котрі нагадали учням 9-х класів про їх права та обов’язки.
      Класні керівники 1-11 класів провели єдиний «Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення загальної декларації прав людини.В традиціях живе душа народу,
Великий зміст закладений у них.
Народ наш любить й береже природу
Та рідну пісню і веселий сміх.
Етнофестиваль «Звичаї і традиції регіонів України»

      14 грудня 2018 року в рамках етнофестиваля «Звичаї і традиції регіонів України» учні 7-х класів разом з класними керівниками Нижник В.Г( 7-А кл.) та Макаренко С.О. (7-Б кл.) підготували захід «Сорочинський ярмарок». У цей день, як і годиться на ярмарку, в холі гімназії лунали українські народні пісні, танці, веселий жарт і сміх, а всіх бажаючих частували полтавськими галушками.
ФОТО ДНЯ:
відкритий урок – дослідження
«Корисні копалини Київщини»

      11 грудня 2018 року вчитель 3–А класу Скриннік Світлана Миколаївна провела відкритий урок - дослідження з природознавства «Корисні копалини Київщини».

      Третьокласники працювали в групах, представляли проектні роботи, продемонстрували свої знання, а головне – самостійно досліджували корисні копалини та відчули себе справжніми шукачами природних скарбів.
Година коду

      3-9 грудня 2018 року учні 9-11 класів гімназії 237 долучилися до проведення «Години коду», яка проводиться у рамках міжнародного тижня інформатики. «Година коду» - це інтерактивний урок, організований некомерційною організацією Code.org, при підтримці Microsoft, Apple, Amazon, з метою популяризації інформаційних технологій серед школярів.

     Під час уроку «Година коду» під керівництвом вчителя інформатики Заворотньої Тетяни Миколаївни учні з задоволенням виконували цікаві онлайн-завдання з алгоритмізації, після вдалого проходження отримали сертифікати Code.org.

Красивий, щедрий рідний край
І мова наша солов’їна.
Люби, шануй, оберігай
Усе, що зветься Україна.

Етнофестиваль «Звичаї і традиції регіонів України»

      7 грудня 2018 року долучилися і учні початкової школи до проведення етнофестивалю «Звичаї і традиції регіонів України». Школярі разом з батьками та класними керівниками виготовляли ляльки-мотанки, а бабусі провели майстер-клас по ліпленню вареників.

     Захід пройшов у теплій родинній атмосфері та подарував усім гарний настрій і позитивні емоції.

Традиції народу — це велике диво,
Яке струмить з глибин у майбуття.
Їх знаючи, народ іде щасливо
І впевнено у непросте життя.

Етнофестиваль «Звичаї і традиції регіонів України»

      З метою формування в учнів національної свідомості, шанобливого ставлення до українських традицій, історичного минулого в гімназії започатковано етнофестиваль «Звичаї і традиції регіонів України.»

      З 03 по 07 грудня 2018 року учні 6-х класів представляли звичаї і традиції Київщини. У рамках етнофестивалю були проведені народознавчі уроки у шкільному етнографічному музеї «Джерело».

      7 грудня 2018 року шестикласники провели майстер - класи «Ремесла Київщини». Найбільш зворушливим моментом фестивалю було те, що до участі у майстер-класах долучилися бабусі шестикласників і змогли поділитися своїм досвідом з учнями та почастувати їх смачними варениками. На завершення дня у холі гімназії учні 6-х класів разом з класними керівниками Іванюк К.В. (6-А кл.), Москальцовою А.В. (6-Б кл.), Борецькою Т.Г. ( 6-В кл.) підготували концерт «Таланти Київщини».Оберіг, оберіг, оберіг
Це до щастя безмежність доріг.
А до дому є стільки стежин!
Іх знайти допоможуть лелеки...
Протоптавши їх раз - бережи,
Де б не був ти від дому далеко!

До Дня волонтера та Дня Збройних сил України

      До Дня волонтера та Дня Збройних сил України учні гімназії провели акцію «Подаруй ангела бійцям АТО». Старшокласники виготовили ангелів-оберегів для українських воїнів, а учні початкової школи - вітальні листівки.

      Учні нашої гімназії переконані, що їхні обереги неодмінно захистять українських бійців від усіх негаразд і вони обов’язково повернуться до рідних домівок з перемогою, адже ангел- це втіленням миру і добра.Все, що рідне, хай нам буде
Найдорожче і святе,-
Рідна віра, рідна мова,
Рідний край наш над усе!
ФОТО ДНЯ:
урок – дослідження «Побут, звичаї традиції українців
у творі Михайла Стельмаха «Гуси лебеді летять»

      5 грудня 2018 року вчитель української мови та літератури Нижник Валентина Григорівна провела в шкільному етнографічному музеї «Джерело» для учнів 7-А класу урок – дослідження «Побут, звичаї традиції українців у творі Михайла Стельмаха «Гуси лебеді летять». Семикласники мали змогу не тільки послухати розповідь вчителя, а й самостійно дослідити, звичаї і традиції українців, а найголовніше - побачити та доторкнутися до справжніх музейних експонатів.


Учнівська конференція «Наука і молодь»

      5 грудня 2018 року в гімназії відбулася науково-практична конференція по захисту робіт МАН, написаних учнями – членами учнівського наукового товариства «Інтелектуал».

     На конференції свої роботи представили

 • Кирийчук Дарина, учениця 11 класу, з української мови на тему «Неологізми в українській мові та літературі шістдесятників»,
 • Гурін Роман, учень 10 класу, з біології на тему «Дослідження можливостей відродження дінозаврів в XXI столітті»,
 • Гегель Єлизавета, учениця 9-Б класу, представила дві роботи з французької мови «Словотворення у сучасній французькій мові та переклад» і з фізики «Дослідження деяких оптичних явищ природи та їх експериментальне відтворення в домашніх умовах,
 • Обухова Анастасія, учениця 9-Б класу, з інформатики на тему «Веб-ресурс для навчальних квестів «Подорож у країну комп’ютерів»

     Доповіді МАНівців відзначались актуальністю і мали практичну спрямованість. Усі роботи рекомендовані до захисту у І (районному) етапі конкурсі-захисту науково-дослідних робіт МАН.


ФОТО ДНЯ:
відкритий урок «Les parties du corps. Частини тіла»!

      4 грудня 2018 року вчитель французької мови Троян Ольга Костянтинівна в 6-Б класі провела відкритий урок «Les parties du corps. Частини тіла». Учні із задоволенням працювали в парах та групах, повторюючи різні частини тіла, відповідали на запитання один до одного, слухали і перекладали відеофрагменти, танцювали та співали французькою.

      Родзинкою уроку для учнів, стала можливість попрацювати лікарем та пацієнтом французької клініки. Школярі продемонстрували знання щодо вживання французької мови в повсякденному житті.ФОТО ДНЯ:
відкритий урок «Подорож до Британії»!

      28 листопада 2018 року вчитель англійської мови Луцко Аліса Анатоліївна в 3-Б класі провела відкритий урок-подорож до Британії. Подорожуючи та граючись, діти із задоволенням представили свої проектні роботи «British food», розв’язали кросворд «Food – crossword puzzle».

      Родзинкою уроку для учнів, стала можливість попрацювати журналістом. Школярі продемонструвати знання щодо особливостей життя та харчування британців.


Kinro-Kanshya no Hi

      23 листопада в Японії відзначається національне свято - День подяки за працю (Kinro-Kanshya no Hi). Цього дня японці висловлюють одне одному подяку за ту працю, яку кожен вкладає у розвиток цілого суспільства.

      Учні гімназії також цього дня дякували всім вчителям за їхню працю, а вихованці гуртка японської мови підготували виставку ієрогліфів, пов’язаних з працею.

      Головне, що всі учні зрозуміли одне: кожна професія безцінна, кожна людина і його праця важлива.
День жалю... День скорботи, печалі
Запалив нашу пам’ять. Свічки
Це ті душі, листочки опалі,
Хто став тінню в голодні роки.

      22 листопада 2018 року у гімназії до Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років пройшли уроки пам’яті та виховні години «І запалали свічки пам’яті та скорботи».

      Учні гімназії переглянули відеоспогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались. У шкільній бібліотеці діяла виставка «Пам'яті жертв голодомору».
      22 листопада 2018 року в гімназії відбулася зустріч з інструктором Академії CISCO, аспірантом кафедри комп’ютерної інженерії Державного університету комунікацій Лосєвим М.О. «Кібербезпека від компанії CISCO»

      Викладач познайомив старшокласників із переліком дій в Інтернеті, що можуть скомпрометувати їх безпеку та конфіденційність, технічними і когнітивними навиками, необхідними для досягнення успіху в сучасному цифровому світі.
Моя Україна встала з колін,
Вона подолає всі стіни.
І стане країною серед країн,
Відродиться під час руїни.

      До Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної сотні 21 листопада 2018р.у гімназії пройшли уроки мужності «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе».
      Учнівське самоврядування гімназії провело для учнів середньої школи у шкільному етнографічному музеї «Джерело» інформаційну годину «Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії України».
      Учні початкової школи також долучились до вшанування подвигу учасників Революції гідності та намалювали малюнки «Я славлю свою рідну Україну»
      Вивчення своєї історії - це важливий зв'язок між минулим і сьогоденням України. І саме так вибудовується шлях в майбутнє.

ВІТАЄМО

Гавриленко Ірину Григорівну,
вчителя французької мови
за І місце
у І (районному) турі Всеукраїнського конкурсу
«Учитель року – 2019»
у номінації «Французька мова»


Недостатньо отримувати знання –
треба знайти їм застосування.
Недостатньо тільки бажати –
треба творити
Й.Гете.
Крок до науки…

      У гімназії створені оптимальні умови для обдарованої та талановитої молоді, для всебічного розвитку творчого потенціалу учнів, які виявили здібності та нахили до науково-дослідницької діяльності.

      Так, 21 листопада 2018 року в гімназії відбулося засідання учнівського наукового товариства «Інтелектуал». Учні, котрі пишуть науково-дослідницькі роботи в різних секціях та відділеннях Малої Академії Наук, виступили з доповідями про цікаві факти, встановленні ними під час написання своїх робіт, поділилися своїми думками з педагогами та учнями гімназії.Толерантне ставлення людини
Збереже планету від негод,
Розрубає сітки павутини,
Переріже нитку перешкод.
Толерантне ставлення до всього
Збереже, врятує і спасе,
Допоможе вгледіть перемогу,
Допоможе витримати все.

Міжнародний день толерантності

      16 листопада 2018р. учні гімназії відзначили Міжнародний день толерантності. Вранці учнівське самоврядування зустрічало молодших школярів акцією «Даруємо посмішку», а старшокласників - «Скринькою побажань», даруючи всім гарний настрій.
      Напередодні Міжнародного дня толерантності Кірпач Михайло, президент гімназії, учень 9-В класу та Співак Діана, депутат Дитячого парламенту Дарницького району, учениця 10 класу провели опитування серед учнів та вчителів гімназії, що для них означає толерантність та презентували свій проект «Репортерська осінь. Що для тебе означає бути толерантним?»
      Протягом тижня класні керівники 1-11 провели виховні години «Будьмо толерантними», та тренінгові заняття з елементами рольової гри «Суд над байдужістю»
      День толеранності пройшов у гімназії цікаво, а головне, що всі учні запам’ятали: толерантність- це вміння людини ставитись без агресії до думок інших людей.Майстер-клас по написанню японських ієрогліфів

      16 листопада 2018р. до учнів гімназії завітала гостя з Японії Умі Хіваташі, котра разом з керівниками гуртка японської мови Кравчук Д.В. та Піскун О.М. провела для наших гімназистів майстер-клас по написанню ієрогліфів.
      Готуючись до японського національного свята "Дня подяки за працю", вихованці гуртка вчилися писати японські ієрогліфи, правильно тримати руку під час написання символів.
      Цікаво, що писати ієрогліфи можна як зверху вниз, так і справа наліво. Кисть руки майстри каліграфії не ставлять на стіл і тримають її "в повірті". Однак початківцям можна тримати руку на столі. Головне, не напружувати кисть руки. Проте є і чіткі правила написання ієрогліфів - почерговість написання рисочок, нахил, натиск пензлика.
      До написання ієрогліфів на Сході підходять як до чогось таємничого, духовного. Це не тільки здатність передавати думки на папері, це здатність занурюватись у свій внутрішній світ.
Дорожній рух – це швидкість в плині часу.
Дорожній рух – це зручність для людини.
Без правил строгих він є небезпечним
І пам’ятати слід про це щоднини.
ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху

      З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму серед учнів, активізації знань учнів з Правил дорожнього руху та прищеплення дітям стійких навичок безпечної поведінки на дорогах та вулицях міста з 12 по 18 листопада 2018 у гімназії пройшов ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху.


Осінній бал

     Осінь – чудова пора. Вона може бути водночас сонячною й похмурою, теплою й холодною, сухою й дощовою. Восени іноді стає якось сумно на душі. Але усе це не стосується учнів нашої гімназії! 16 листопада 2018 р. третьокласники провели феєричний осінній бал. Розпочалося свято прекрасним вальсом. Після цього учні читали вірші, співалися пісні про осінь, демонстрували свої акторські таланти.

     Свято пройшло в теплій, веселій атмосфері, а радісні посмішки зігрівали душу кожного, хто побував на святі.ФОТО ДНЯ
З метою обміну педагогічним досвідом в гімназії проводяться відкриті уроки та виховні заходи.

     Гуриненко Аня Миколаївна, вчитель англійської мови, провела 14 листопада 2018 р. відкритий урок у 9-Б класі на тему: «Communication: Body Language or non-verbal means of communication».     Леоненко Олена Олексіївна, вчитель англійської мови, провела 14 листопада 2018 р. відкритий урок у 3-Б класі на тему: «I’m cooking. Приготування їжі. Вживання Present Continuous».     Бойко Лариса Василівна, вчитель початкових класів, провела 14 листопада 2018 р. відкритий виховний захід у 4-Б класі на тему: «Умій цінувати дружбу».Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

     9 листопада 2018 р. відбувся XVІII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності під гаслом «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Сам текст, згідно усталеної традиції, прочитав доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко. Цьогоріч автор обрав тему – «Крила України».

     До написання диктанту долучилися наші дев’ятикласники та вчителі. Перед диктантом з теплими словами привітання з нагоди Дня української писемності та мови до учнів звернулась директор гімназії Оксана Григорівна, вона побажала успіхів у написанні та наголосила, що не варто боятися помилок, їх треба аналізувати і виправляти.Полікультурність – основа добросусідства культур

     08 листопада 2018 року до гімназії №237 Дарницького району, м. Києва з дружнім візитом прибула делегація з Єреванського інституту археології та етнографії: Карапенян Рубен Суренович, голова дерпатаменту дослідження вірменської діаспори та Артем Гаспарян, науковий співробітник. Під час офіційної розмови з директором гімназії, Зданевич Оксаною Григорівною та Тумагаян Каріне Тумасівною, членом Ради національних меншин України по освіті, вчителем вірменської мови гості обговорили питання освіти в Україні і Вірменії та створення сприятливих умов для всебічного розвитку національних меншин на території України. На закінчення зустрічі вірменська делегація відвідала шкільний етнографічний музей «Джерело», де мала змогу дізнатися про звичаї і традиції українців. На завершення розмови пан Рубен зазначив, що «культуру твого народу поважатимуть тоді, коли ти сам її поважаєш».

     Сила кожної держави – це ті непорушні духовні і моральні цінності, які передаються з покоління в покоління. А єдність цих цінностей – фундамент, на якому стоїть держава.
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

     Щорічно з 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

     У 2018 році Y Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» присвячено видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям В. О. Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження.

     Протягом місяця в гімназії були проведені такі заходи:
— Книжкова виставка «Вчитель Радості і Добра», де були представлені твори В.Сухомлинського для дітей, педагогічні статті, книги про видатного педагога.
— Бесіди з учнями 5,6-х кл. біля книжкової полиці «Мудрим ніхто не вродився, а навчився»
— Конкурс малюнків «Ми читаємо і малюємо» серед учнів 4-х класів.
— Екскурсія до районної бібліотеки учнів 1-2-х кл. з переглядом лялькоої вистави по казках В.Сухомлинського «Лисенятко-першокласник», «Півень і сонечко», «Як їжачок хатку збудував».
— З учнями 3-Б кл. був проведений майстер-клас по створенню книжечки-саморобки «Казки школи під Голубим Небом » Василя Сухомлинського.
— Проведені читання творів Василя Сухомлинського і зроблені відеозаписи для показу на екрані в холі гімназії.
— Інсценізація оповідань «Соромно перед соловейком», «Сива волосинка», «Навіщо кажуть спасибі», «Книга і цукерки», «Як Наталя у Лисички хитринку купила», «Чому заплакав Петрик», «У кого радість, а в кого горе».
— Відвідування музеїв збагачує внутрішній світ людини, дає можливість їй доторкнуться до історії і минулого своїх предків. Учні 8-В та 6-В класу відвідали Музей книги і друкарства України.
Коли творчих людей питають, як вони щось зробили, вони відчувають себе трохи винуватими, тому що вони не зробили нічого насправді, а просто помітили. Це стає їм зрозумілим з часом. Вони змогли зв'язати різні шматочки свого досвіду і синтезувати щось нове.

Стів Джобс


Педагогічний стартер «Креативний наставник – креативному учневі»

     Педагогічний стартер «Креативний наставник – креативному учневі» продовжив свою роботу 31.10.2018 в гімназії № 237 для вчителів інформатики Дарницького району. До розгляду актуальних питань роботи МАН долучився Єфіменко В.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теоретичних основ інформатики, заступник декана факультету інформатики, котрий презентував роботу МАН м. Києва, правила написання науково-дослідницьких робіт, запросив креативних вчителів та учнів до співпраці.

     З новими умовами в написанні робіт та нормативними документами слухачів ознайомила Прокопенко А.Л., керівник МАН в Дарницькому районі, методист РНМЦ. Надихнули колег до пошуку креативних учнів, які бажають займатися дослідницькою роботою, виступи Завальної Л.І., керівника методичного об’єднання вчителів інформатики Дарницького району, вчителів району Бєлан А.В, вчителя інформатики СШ № 316, Заворотньої Т.М., вчителя інформатики гімназії № 237, Самарської В.Ю., вчителя інформатики СШ № 105, Скрипніка О.В., вчителя інформатики Київської інженерної гімназії.Круглий стіл «Маленькі секрети учительського успіху»

     Сучасний випускник навчального закладу має бути конкурентоспроможним на ринку праці, усебічно освіченим, здатним знайти вихід з будь-якої ситуації. Тому в умовах реформи середньої освіти особливого значення набуває проблема вдосконалення технології навчання.

     30.10.2018 в гімназії проведений круглий стіл «Маленькі секрети учительського успіху», на якому з учителями гімназії поділилися своїм досвідом заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель вищої категорії, вчитель-методист Завальна Л.І., вчитель вищої категорії, старший учитель, керівник Школи молодого учителя Горбунова Т.А., вчитель вищої категорії, керівник методичного об’єднання вчителів початкової школи Матюшенко А.В. Під час заходу вчителі обговорили особливості реалізації вимог нової української школи щодо формування всієї палітри компетентностей учнів на прикладі різних уроків у початковій, середній та старшій школі з використанням сучасних педагогічних технологій, зокрема інтерактивних методів і візуальних засобів навчання.
     
Церемонія «Посвята в гімназисти»

      26 жовтня 2018р. пройшов традиційний захід Посвята п’ятикласників у гімназисти.
     З теплими і щирими слова вітання до учнів звернулась директор гімназії О.Г. Зданевич.
     Церемонії посвячення в гімназисти передувала тривала та ретельна підготовка учнівських колективів, у ході якої кожен мав якнайширше показати і розкрити свої індивідуальні здібності й таланти, гармонійно інтегрувавши їх у цілісну презентацію всього колективу. Усі класи були різні, адже кожен -неповторний.
     Свято завершилось урочистим виконанням гімназійного гімну.
За нашу рідну Україну
Що зберегли за всі віки –
Низький уклін і тричі «СЛАВА!»
Українські захисники!


День захисника України

     З 8 по 12 жовтня 2018 р. в гімназії проходили виховні години до Дня захисника України «В єдності наша сила», «З відданістю Україні в серці», «Українські звитяжці», метою яких є виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

     Підсумком тижня став показовий виступ шкільної команди учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Морські піхотинці», котрі продемонстрували свою стройову та фізичну підготовку, злагодженість дій у рої.

Є професія у світі —
Серце віддавати дітям!
Серце вчителя безкрає,
Як би він його не краяв.
Тому гідний вчитель шани
І любові і пошани.


День вчителя

     Щороку до Дня вчителя учні влаштовують своїм наставникам святковий концерт і готують багато сюрпризів. Ось і в цьому році вже зранку у холі гімназії школярі зустрічали вчителів теплими вітаннями, піснями і запальними танцями, неймовірно захоплюючий флешмоб тривав цілий день: кожну перерву до привітань приєднувалися все нові і нові класи, даруючи все своє тепло і радість вчителям.

     Атмосфера цього дня для всіх працівників гімназії була насправді теплою та дружньою. Бажаємо всім учителям наснаги, терпіння, нових успіхів у роботі. Миру в оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.


Спливає час за віком вік.
Життя незмінне тріумфує.
Скрізь, де проходить чоловік,
Там завжди поруч спорт крокує.     29-30 вересня 2018 року пройшла I Київська міська спартакіада працівників освіти «ІГРИ СТОЛИЧНИХ ОСВІТЯН». У змаганні з футзалу команда Дарницького району, до складу якої ввійшли вчителі фізичного виховання нашої гімназії Заварін Володимир Олексійович Палагута Ярослав Олександрович, посіла II місце.

     Вітаємо з перемогою та бажаємо нових звершень!Мир на землі — це дім і мама, й тато,
Й любові стільки — просто через край!
Це та земля, де щастя є багато
в кожній хаті — хліба коровай.
Це та земля, де сміх і пісня лине,
А діти йдуть до школи знов і знов.


21 вересня Міжнародний день миру

     Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.

     Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. До відзначення цього свята долучилася і наша гімназія. Учні початкових класів у цей день виготовили паперових голубів як символ миру і духовного розвитку нації. У класах пройшли години спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям». В бібліотеці відбулася виставка літератури «Під мирним небом».

     Бажаємо усім мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством шлях у майбутнє!Безпека – це життя людини,
Безпека – це наше майбуття.
Прийміть до серця світ природи –
Й прекрасним буде всіх життя!


     
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

     У рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у гімназії були проведені такі заходи: виховні години «Про безпеку пам’ятай», «Будь обережним на вулиці і вдома», «Твоя безпека – це твоя уважність», екскурсії до пожежної частини, гра–практикум з правил дорожнього руху: «Ми – зразкові пішоходи», «Уроки дорожньої грамоти», «Ми – пішоходи», «Небезпечні перехожі», «Вогонь – друг, вогонь – ворог», гра «Подорож у світ безпеки», урок-вікторина з основ здоров’я «Цінність життя і здоров'я», тренінг «Модель поведінки в екстремальних ситуаціях», аукціон ідей «Що означає безпека», «Небезпека поруч», практичне заняття надання першої медичної допомоги при різного роду травмах.

     Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Кожний учень нашої гімназії зрозумів, що він почуває себе у безпеці лише тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації.Дзвенить дзвінок, до школи всіх скликає
Канікули скінчились, вчитись час!
Щасливі усмішки, скрізь музика лунає,
І поспішають діти в рідний клас.

     
1 вересня 2018 року

     День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення, нових успіхів на шкільній ниві

     Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для першокласників, які переступили поріг нашої гімназіїі розпочнеться цікаве шкільне життя, сповнене радості та незвичайних подій, яскравих вражень, адже саме вони навчатимуться за стандартом Нової Української Школи.

     Директор гімназії Оксана Григорівна Зданевич привітала теплими словами всіх учнів, батьків та вчителів з чудовим святом та побажала міцного здоров’я, мирного неба, високих злетів та вагомих успіхів.

     А після святкової лінійки на першокласників чекав захоплюючий квест по школі «Гімназія – це….», який підготували учні 11 класу. Наймолодші учні побували в бібліотеці, шкільному музеї «Джерело», кабінеті англійської мови, пограли в рухливі ігри в спортзалі і досхочу натанцювались в актовій залі, бо гімназія – це знання, спорт, вивчення звичаїв і традицій, іноземних мов і, звичайно, гімназія – це свято.

|  2016-2017 н.р.  |    |  2017-2018 н.р.  |

Виховання і тільки виховання - мета школи.    Йоганн Песталоцці
Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання

Розробка та підтримка сайту Заворотняя Т.М.
Яндекс.Метрика