Інформація для батьків

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки від 22.02.2019 №50
«Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2019 році»

Прийом документів відбуватиметься
з 04 квітня по 31 травня 2019року

Для зарахування дитини до першого класу необхідні документи:

1. Заява батьків або осіб, що їх замінюють.
2. Свідоцтво про народження (копія).
3. Медична довідка (086-1/о).
4. Карта щеплень (063-о)
5. Документ, що підтверджує місце проживання дитини на закріпленій території обслуговування.

Графік прийому документів.

ДеньЧасКабінет
Понеділок

РАДІ ВАС БАЧИТИ В НАШІЙ ГІМНАЗІЇ

ІНФОРМАЦІЯ

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16 квітня 2018 року №367

До 01 червня зараховуються діти, місце проживання яких на території обслуговування гімназії підтверджене, а також діти, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі чи є дітьми працівників гімназії.

Інші діти зараховуються до гімназії не пізніше 15 червня лише на вільні місця за датою їх народження при наявності довідки закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає дитина, про те, що ця дитина відрахована з цього закладу або не була зарахована до нього.

Планова кількість перших класів у 2019-2020н.р. складає чотири класи.

ПОРАДИ БАТЬКАМ
МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

1. Зберігайте спокій і впевненість в тому, що все буде добре.
  2. Підтримайте в дитині прагнення стати школярем. Ваша щира зацікавленість в його шкільних справах і турботах, серйозне відношення до перших досягнень і можливих труднощів допоможуть першокласникові підтвердити значущість нової діяльності.
  3. Зустрічайте дитину після школи спокійно, дайте їй розслабитись. Не вживайте фразу «Що ти сьогодні отримав?»
  4. Формуйте позитивне ставлення до школи і вчителів. Обов’язково переконуйте дитину в тому, що вона справиться, знайде друзів і отримає радість від пізнання нового.
  5. Складіть разом з першокласником розпорядок дня, стежте за його дотриманням.
  6. При спілкуванні з дитиною не вживайте умовностей: «Якщо ти будеш добре вчитися, то…». Пам`ятайте, дитина має право на помилку!
  7. Якщо дитина замкнулася, щось її турбує, не наполягайте на поясненні її стану, хай заспокоїться, тоді вона сама все розкаже.
  8. Навчіть дитину ділитися своїми проблемами.
  9. Протягом дня знайдіть час для спілкування з дитиною. Відповідайте на кожне її запитання. Тільки в цьому випадку пізнавальний інтерес дитини ніколи не вгасне
  10. Щиро цікавтеся її думкою, так ви зможете сформувати в неї правильну життєву позицію.
  11. Не акцентуйте увагу лише на навчанні. Дитинство у шість років не закінчується!
  12. Визначте загальні інтереси дитини. Це можуть бути як пізнавальні інтереси (улюблені мультфільми, казки, ігри), так і життєві (обговорення сімейних проблем).
  13. Залучайте дитину до економічних проблем родини. Поступово привчайте порівнювати ціни, орієнтуватися в сімейному бюджеті (наприклад, дайте гроші на хліб і на морозиво, коментуючи суму на той і на інший продукт).
  14. Поважайте почуття й думки дитини.
  15. Хваліть вашу дитину словом, усмішкою, ласкою й ніжністю.
  16. Завжди пояснюйте причини ваших вимог, якщо можливо, запропонуйте альтернативу.
  17. Повага до дитини зараз - фундамент шанобливого ставлення до вас тепер і в майбутньому.

Проект "Розвиток дитини" пропонує план підготовки дитини до школи зі спеціально підібраними завданнями, які допоможуть дитині в цікавій і невимушеній формі підготуватися до навчання.

Не треба іншого зразка, коли в очах зразок батька.   Олександр Грибоєдов.