ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Шановні батьки!

Прийом документів відбуватиметься
з 25 березня 2024 року
щоденно з 09.00 до 12.00

Для зарахування дитини до першого класу необхідні документи:

1. Заява батьків або осіб, що їх замінюють. Зразок заяви.
2. Свідоцтво про народження (копія).
3. Медична довідка (086-1/о).
4. Карта щеплень (063-о)
5. Документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків

Оригінали документів та медичні довідки подаються до гімназії
не пізніше 30 серпня 2024 року

   Документи можна надавати власноруч або скановані копії чи фотокопії, направлені нарочним або електронною поштою на електронну пошту гімназії №237 gym237@ukr.net (за вибором заявника).

   Планова кількість перших класів у 2024-2025н.р. складає три класи.

РАДІ ВАС БАЧИТИ В НАШІЙ ГІМНАЗІЇ

ПОРАДИ БАТЬКАМ
МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

1. Зберігайте спокій і впевненість в тому, що все буде добре.
  2. Підтримайте в дитині прагнення стати школярем. Ваша щира зацікавленість в його шкільних справах і турботах, серйозне відношення до перших досягнень і можливих труднощів допоможуть першокласникові підтвердити значущість нової діяльності.
  3. Зустрічайте дитину після школи спокійно, дайте їй розслабитись. Не вживайте фразу «Що ти сьогодні отримав?»
  4. Формуйте позитивне ставлення до школи і вчителів. Обов’язково переконуйте дитину в тому, що вона справиться, знайде друзів і отримає радість від пізнання нового.
  5. Складіть разом з першокласником розпорядок дня, стежте за його дотриманням.
  6. При спілкуванні з дитиною не вживайте умовностей: «Якщо ти будеш добре вчитися, то…». Пам`ятайте, дитина має право на помилку!
  7. Якщо дитина замкнулася, щось її турбує, не наполягайте на поясненні її стану, хай заспокоїться, тоді вона сама все розкаже.
  8. Навчіть дитину ділитися своїми проблемами.
  9. Протягом дня знайдіть час для спілкування з дитиною. Відповідайте на кожне її запитання. Тільки в цьому випадку пізнавальний інтерес дитини ніколи не вгасне
  10. Щиро цікавтеся її думкою, так ви зможете сформувати в неї правильну життєву позицію.
  11. Не акцентуйте увагу лише на навчанні. Дитинство у шість років не закінчується!
  12. Визначте загальні інтереси дитини. Це можуть бути як пізнавальні інтереси (улюблені мультфільми, казки, ігри), так і життєві (обговорення сімейних проблем).
  13. Залучайте дитину до економічних проблем родини. Поступово привчайте порівнювати ціни, орієнтуватися в сімейному бюджеті (наприклад, дайте гроші на хліб і на морозиво, коментуючи суму на той і на інший продукт).
  14. Поважайте почуття й думки дитини.
  15. Хваліть вашу дитину словом, усмішкою, ласкою й ніжністю.
  16. Завжди пояснюйте причини ваших вимог, якщо можливо, запропонуйте альтернативу.
  17. Повага до дитини зараз - фундамент шанобливого ставлення до вас тепер і в майбутньому.

Проект "Розвиток дитини" пропонує план підготовки дитини до школи зі спеціально підібраними завданнями, які допоможуть дитині в цікавій і невимушеній формі підготуватися до навчання.

Не треба іншого зразка, коли в очах зразок батька.   Олександр Грибоєдов.