Інформація для батьків

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання доручення Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), з метою вивчення стану дистанційного навчання під час карантину, просимо працюючих батьків та учнів 4 – 11-х класів пройти онлайн-опитування, яке проводитиметься з 05 травня по 11 травня 2020 року. Анкета відкриваються за посиланнями:

Анкета для учнів
Анкета для працюючих батьків

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки від 18.03.2020 №64
«Про внесення змін до наказу від 05.02.2020 №21
про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2020 році»
прийом заяв до 1-х класів гімназії № 237 розпочнеться після завершення карантину.

Для зарахування дитини до першого класу необхідні документи:

1. Заява батьків або осіб, що їх замінюють.
2. Свідоцтво про народження (копія).
3. Медична довідка (086-1/о).
4. Карта щеплень (063-о)
5. Документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування гімназії.

Графік прийому документів.

ДеньЧасКабінет
Понеділок

РАДІ ВАС БАЧИТИ В НАШІЙ ГІМНАЗІЇ
Адміністрація

ІНФОРМАЦІЯ

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16 квітня 2018 року №367

До 01 червня зараховуються діти, місце проживання яких на території обслуговування гімназії підтверджене, а також діти, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі чи є дітьми працівників гімназії.

Інші діти зараховуються до гімназії не пізніше 15 червня лише на вільні місця за датою їх народження при наявності довідки закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає дитина, про те, що ця дитина відрахована з цього закладу або не була зарахована до нього.

Планова кількість перших класів у 2020-2021н.р. складає чотири класи.

Адміністрація

Інструкція про організацію пропускного режиму і правила поведінки відвідувачів у будівлі гімназії № 237

Шановні батьки!

На головній сторінці нашого сайту розміщено посилання на ОСВІТНЮ КАРТУ КИЄВА, що вміщує інформацію про всі навчальні заклади міста Києва. Шляхом введення номера гімназії та активації гімназії на карті ви можете отримати інформацію про наш заклад освіти: наповнюваність, будівельно-технічні характеристики, приміщення, комп’ютерно-програмне забезпечення, фінансове забезпечення, ремонтні роботи, результати ЗНО, моніторинги.

Не треба іншого зразка, коли в очах зразок батька.   Олександр Грибоєдов.