Інформація для батьків

Шановні батьки!

Уже не за горами зимові свята і такі очікувані канікули для дітей. Дійсно, канікули – це пора відпочинку, свят та розваг. Саме тому необхідно пам’ятати про необхідність дотримання елементарних правил поводження в побуті, у громадських місцях, на вулицях.

З метою попередження нещасних випадків, травматизму просимо Вас дотримуватися таких правил безпеки:

• не залишайте дітей без нагляду. Ви повинні знати, де і з ким знаходиться ваша дитина;
  • слідкуйте, щоб діти обережно поводилися з вогнем;
  • пам’ятайте: використання піротехнічних засобів (петард, бенгальських вогнів, хлопавок) небезпечне для життя і здоров’я;
  • нагадуйте дітям про необхідність дотримуання правил дорожнього руху;
  • не дозволяйте дітям ходтли на водоймища, які ще не вкриті кригою або вкриті тонкою кригою без нагляду дорослих;
  • не допускайте переохолодження дитини. Постійно нагадуйте про правила власної безпеки.
  • нагадуйте дітям правила поводження електроприладами, з побутовим газом під час користування газовими плитами;
  • пам’ятайте про правила поводження з дикими та бездоглядними свійськими тваринами.

Будьте вкрай обережні, бережіть життя своє та життя своїх дітей, рідних та близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності, привчайте до цього дітей! Пам’ятайте: ваше життя – у ваших руках, намагайтеся зробити все, щоб зберегти його.

Свято запам’ятається надовго тоді, коли воно пройде безбезпечно. А подбати про це - Ваш обов’язок.

Зробимо життя безпечним!

Не треба іншого зразка, коли в очах зразок батька.   Олександр Грибоєдов.