Безпечний Інтернет

10 правил
безпеки в Інтернеті для дітей
1. Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи.
2. Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків.
3. Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й у присутності батьків.
4. Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків.
5. Не відповідати на невиховані і грубі листи. Якщо одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв'яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.
6. Розробити з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити.
7. Не заходити на аморальні сайти і не порушувати без згоди батьків ці правила.
8. Не давати нікому крім батьків свої паролі, навіть найближчим друзям.
9. Не робити протизаконних вчинків і речей в Інтернеті.
10. Не шкодити і не заважати іншим користувачам.

Виконуйте три наведені нижче рекомендації, і використання Інтернету буде для вас безпечним.

Три рекомендації

Захистіть
свій комп'ютер

Захистіть
себе в онлайні

Дотримуйтесь
правил

* Завжди оновлюйте операційну систему.
* Використовуйте антивірусну програму та брандмауер.
*Робіть резервні копії важливих файлів.
* Будьте обережними, завантажуючи вміст.
* Будьте обережними, надаючи особисту інформацію.
* Думайте про те, з ким ви розмовляєте.
* Пам'ятайте, що в Інтернеті не все є надійним та не всі є чесними.
* Ви маєте дотримуватися законів навіть в Інтернеті.
* Дотримуйтесь культури спілкування та культури мовлення.
* Пам'ятайте, що в Інтернеті ви повинні піклуватися про інших так само, як про себе.

ПАМ`ЯТАЙТЕ
Спілкування у чаті, в соц. мережах поряд з користю може приховувати і суттєву небезпеку для тебе. Тому, щоб уберегти себе від неприємностей ти повинен постійно пам`ятати нескладні правила безпечної поведінки під час бесіди з незнайомцями або новими друзями, з якими ти познайомився саме в Інтернеті, а не в реальному житті.

Увага! Завжди пам`ятай про те, що ти спілкуєшся з людиною, про яку тобі нічого невідомо, тому не довіряй їй свої таємниці або думки. Краще поділися ними зі своїми батьками чи справжніми, а не віртуальними друзями.

У житті треба перемагати не інших, а самого себе.    Бебкок Молтбі Дейвенпорт     Our business in life is not to get ahead of other people, but to get ahead of ourselves.    Maltbie Davenport Babcock