Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання
Наші досягнення

2018-2019 н.р.

2017-2018 н.р.

2016-2017 н.р.

2015-2016 н.р.
Участь у конкурсах, олімпіадах, змаганнях різного рівня
за 2019-2020 навчальний рік
Районні олімпіади

ПереможецьПредметКласМісцеВчитель
1
Хижняк Ольгабіологія
9-В
ІІІ
Макаренко С.О.
2
Захарчук Максимбіологія
9-В
ІІІ
Макаренко С.О.
3
Співак Діанабіологія
11
ІІІ
Макаренко С.О.
4
Сіромаха Юлія англійська мова
8-A
ІІ
Бутусова А.А.
5
Чекалова Олександраастрономія
10-Б
І
Душинський В.О.
6
Гегель Єлизаветаастрономія
10-Б
ІІ
Душинський В.О.
7
Олійник Олександрастрономія
11
І
Душинський В.О.
8
Ісупов Єгорастрономія
11
ІІ
Душинський В.О.
9
Полонська Софіяфізика
7-В
ІІІ
Душинський В.О.
10
Остапчук Микитафізика
7-В
ІІІ
Душинський В.О.
11
Чекалова Олександрафізика
10-Б
ІІІ
Душинський В.О.
12
Олійник Олександрлінгвістика
11
ІІІ
Баркар Т.О.
13
Федоренко Крістінакомп’ютерна анімація
6-А
ІІІ
Баркар Т.О.
14
Холчева Вікторіякомп’ютерна графіка
7-А
ІІІ
Баркар Т.О.
15
Степанова Полінакомп’ютерна графіка
10-А
ІІІ
Заворотняя Т.М.
16
Щербак Іллявеб-програмування
8-А
ІІІ
Заворотняя Т.М.
17
Холчева Вікторіяобразотворче мистецтво
7-А
ІІІ
Чорненко М.С.
18
Лапінська Маріяобразотворче мистецтво
9-А
ІІІ
Чорненко М.С.
19
Хижняк Ольгаправознавство
9-В
ІІІ
Власенко Л.П.
20
Іванова Кіраукраїнська мова та література
7-Б
ІІІ
Крижанівська В.В.
21
Співак Діанаукраїнська мова та література
11
ІІІ
Біленко І.В.
22
Сіромаха Юлія французька мова
8-А
І
Троян О.К.
23
Стус Діанагеографія
8-Б
ІІІ
Ратушна Н.О.
24
Хижняк Ольгагеографія
9-В
ІІІ
Ратушна Н.О.
25
Харишин Ігоргеографія
9-В
ІІІ
Ратушна Н.О.
26
Чекалова Олександрагеографія
10-Б
ІІІ
Ратушна Н.О.
27
Голубцова Валеріягеографія
10-Б
ІІІ
Ратушна Н.О.
28
Співак Діанагеографія
11
ІІІ
Ратушна Н.О.
29
Олійник Олександргеографія
11
ІІІ
Ратушна Н.О.
30
Хижняк Ольгатрудове навчання
9-В
ІІІ
Мініна О.Т.



Конкурси

ПереможецьКонкурсПредмет
Відділення
Клас
МісцеВчитель
1
Богдан МирославаІІ (районний) етап ІX Міжнародного мовно-літературного
конкурсу ім. Тараса Шевченка
українська мова та література
5-А
ІІІ
Зданевич О.Г.
2
Ткач ЄлизаветаІ (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Київської Малої академії учнівської молоді)
відділення комп’ютерних наук
9-В
ІІІ
Заворотняя Т.М.
3
Гегель ЄлизаветаІ (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Київської Малої академії учнівської молоді)
відділення фізики та астроноиії
10-Б
І
Душинський В.О.
4
Чекалова ОлексакндраІ (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Київської Малої академії учнівської молоді)
відділення фізики та астроноиії
10-Б
І
Душинський В.О.
5
Романова МаріяІ (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Київської Малої академії учнівської молоді)
відділення іноземної філології та світової літератури
9-Б
ІІ
Бутусова А.А.
6
Галай ЕльвіраІ (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Київської Малої академії учнівської молоді)
відділення української філології та мистецтвознавства
10-Б
ІІІ
Біленко І.В.
7
Конева ОлександраІ (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (Київської Малої академії учнівської молоді)
відділення екології та аграрних наук
10-А
ІІІ
Макаренко С.О.



Міські олімпіади

ПереможецьПредметКласМісцеВчитель



Змагання

ПереможецьЗмаганняМісцеВчитель



Вчителі, які підготували
переможців олімпіад, конкурсів, змагань


Зданевич О.Г.
вчитель української мови та літератури
Крижанівська В.В.
вчитель української мови та літератури
Душинський В.О.
вчитель фізики
Біленко І.В.
вчитель української мови та літератури
Баркар Т.О.
вчитель інформатики
Заворотняя Т.М.
вчитель інформатики
Троян О.К.
вчитель французької мови
Бутусова А.А.
вчитель англійської мови
Ратушна Н.О.
вчитель географії
Макаренко С.О.
вчитель біології
Власенко Л.П
вчитель історії
Чорненко М.С.
вчитель мистецтва
Мініна О.Т.
вчитель трудового навчання


У житті треба перемагати не інших, а самого себе.   Бебкок Молтбі Дейвенпорт     Our business in life is not to get ahead of other people, but to get ahead of ourselves.    Maltbie Davenport Babcock
Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання

Розробка та підтримка сайту Заворотняя Т.М.
Яндекс.Метрика