Співпраця з НЗ Чехії

з Державним університетом телекомунікацій
м. Києва

Ось уже два роки триває тісна співпраця між гімназією та Державним університетом телекомунікацій. Договір про співпрацю спрямований на реалізацію завдань Державної національної програми “Освіта” та залучення вчителів та учнів до наукової роботи, участі у студентських наукових конференціях
     08 грудня 2016 року директор гімназії О.Г.Зданевич отримала сертифікат учасника регіонального семінару МСЕ “Тенденції розвитку конвергентних мереж: рішення ПОСТ-NGN, 4G та 5G” та почесну медаль. Нагороду вручив С.В.Козелков, директор навчально-наукового інституту телекомунікації та інформатизації, професор, Заслужений винахідник України.

22 лютого 2017 року в рамках співпраці з Державним Університетом Телекомунікацій в гімназії №237 було проведено відео-урок викладачем кафедри Комп'ютерної інженерії Лосевом Миколою Олександровичем з учнями 10-11 класів в on-line форматі у вигляді трансляції сучасними засобами зв'язку з інноваційної навчальної лабораторії Cisco.
     На зайнятті було розглянуто питання загальної комп'ютерної грамотності і розуміння мережевих процесів, проведено короткий огляд мережевого устаткування компанії Cisco і потенційних можливостей навчання у роботі з ними. Також було порушено питання актуальності IT-освіти у сучасному світі і шляху отримання знань сучасних технологій під час проходження загальних базових курсів комп'ютерної грамотності та інформаційних технологій на навчальному порталі Netacad.com навчального центру Cisco Network Academi.

Екскурсії до університету, спільні заняття зі студентами, лекція професора Козелкова С.В. для старшокласників до дня космонавтики, вчителі та учні приймали участь у міжнародній науково-технічній конференції «Проблеми інформатизації», що проходила на базі університету.

16 травня 2017 року до Дня Науки в рамках співпраці з Державним університетом телекомунікацій в гімназії №237 викладачем кафедри Комп'ютерної інженерії Лосєвим Миколою Олександровичем та представником кафедри Кузьменко Максимом Михайловичем було проведено лекцію «Вступ до всеохоплюючого Інтернету. Інтернет речей» з учнями 9-10 класів з використанням матеріалів інноваційної навчальної лабораторії Cisco.
    Лосєв М.О. представив розробки Державного університету телекомунікацій та інших компаній, зацікавив учнів новим для них поняттям.
    Старшокласники взяли активну участь в обговоренні даного питання та відмітили актуальність представленої інформації.

Відповідно до угоди про співпрацю №116 від 04.12.2014 р. між Державним національним університетом телекомунікацій та гімназією, з метою профорієнтації, формування сучасного світогляду, самоосвіти і самопізнання 13 жовтня 2017 р.учні 11 класу побували на екскурсії в Державному національному університеті телекомунікацій, де мали змогу ознайомитись з напрямками навчання, факультетами та спеціальностями, а також дізнатись про умови вступу.
    Викладач кафедри Комп'ютерної інженерії Лосєв Микола Олександрович продемонстрував нові розробки Державного університету телекомунікацій, можливості інформаційних технологій.

22 листопада 2018 року в гімназії відбулася зустріч з інструктором Академії CISCO, аспірантом кафедри комп’ютерної інженерії Державного університету комунікацій Лосєвим М.О. «Кібербезпека від компанії CISCO»

Викладач познайомив старшокласників із переліком дій в Інтернеті, що можуть скомпрометувати їх безпеку та конфіденційність, технічними і когнітивними навиками, необхідними для досягнення успіху в сучасному цифровому світі.

Школа - це співпраця вчителів, дітей, батьків і суспільства.   Сергій Федін