Співпраця з навчальними закладами

з НЗ Вірменії та вірменською громадою
м. Києва

У рамках міжнародної співпраці
19 жовтня в Київському міському будинку вчителя відбувся спільний захід Київської вірменської громади та гімназії №237
«Вірменія-Україна: двомовна пісня моєї душі» .

Учні гімназії представили країну, в яку були закохані Джордж Байрон, Луі Арагон, Осип Мандельштам, а також Іван Драч, Олександр Божко, Ліна Костенко, Сергій Цушко.... З великою любов’ю і шаною діти декламували вірші як українських поетів так вірменських в перекладі відомого українського композитора-пісняра, поета, перекладача Сергія.

Свято пройшло спільно з колективом українського творчого об'єднання «Співуча родина», директор, заслужений діяч освіти України Галина Лактіонова. У концертній програмі взяли участь: керівник гуртка вірменської мови Каріне Тумасовна Тумагаян, Народний ансамбль України «Айренік» (художній керівник Гоар Геворкян), лауреат міжнародних фестивалів хореографічний ансамбль "Відродження"(художній керівник Наталія Варданян), лауреати міжнародних конкурсів Ані Папікян і Крістіне Карапетян, сестри Турчак, майстер поетичного слова Жанна Симонян , учитель музичного мистецтва гімназії № 237 Вермієнко Мар'яна, зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Веснадія" (художній керівник Устинова Наталія), зразковий художній колектив "Школа танцю "Іріс" (художній керівник Астаф’єва Ірина).

Україна – Вірменія: різні народи, а дружба єдина. Вона дійсно не має меж. Саме ці унікальні людські взаємини виступають справжнім двигуном толерантності, зміцнення життєствердних ідей, обміну культурних традицій і досягнень в ім’я миру та розвитку.

Співпраці
з гімназією при Вірменському державному педагогічному університеті ім. Х.Абовяна, м. Єреван, Вірменія

Спільний захід з Київською вірменською громадою «Україна-Вірменія: народи різні, а дружба єдина» (15.12.2015) проходив у актовій залі гімназії.
На святі були присутні Надзвичайний і повноважний Посол Вірменії в Україні Манукян Андраннік Єнокович, Український поет, драматург, класик української літератури, герой України Драч Іван Федорович, Голова української єпархії Вірменської апостольської церкви Єпіскоп Маркос, Український поет, перекладач, член Національної спілки письменників України Цушко Сергій Вікторович, Надзвичайний і повноважний посланник України в Вірменії, перекладач Божко Олександр Іванович, інші гості, учні, батьки.

У житті треба обгоняти не інших, а самого себе.   Бебкок Молтбі Дейвенпорт