Головна Австрія Шенбрунн Зальцкаммергут Дахштайн Залізниця Земмерінг

Acorda News

Визначні пам’ятки Австрії !

Шенбрунн (нім. Schlo? Schonbrunn «Палац Шенбрунн»; альтернативне написання, близьке до вимови мовою оригіналу — Шьонбрунн) — палацовий комплекс у столиці Австрії місті Відні, одна з найвизначніших архітектурних споруд австрійського бароко (архітектор — Йоган Бернгард Фішер фон Ерлах).

Зальцкаммергут (нім. Salzkammergut) — історична область в Австрії на схід від Зальцбурга, на території федеральних земель Верхня Австрія (72 %), Зальцбург (12 %) і Штирія (16 %). Багатий на озера гірський край в долині річки Траун — традиційне місце туризму.

Дахштайн (нім. Hoher Dachstein) — карстовий гірський масив, друга по висоті гора в Північних Вапнякових Альпах. Є високогірним плато, розташоване на території австрійських земель Верхня Австрія, Штирія і Зальцбург, через що його називають «Гора трьох земель» (Drei-Lander-Berg).

Залізниця Земмерінг — перша у світі гірська залізниця. Найстаріша ділянка довжиною 42 км, побудована в 1848–1854 роках, проходить через Земмерінгський перевал між Мюрццушлагом і Глоггніцем у високогірній місцевості.


Головна Австрія Шенбрунн Зальцкаммергут Дахштайн Залізниця Земмерінг

Адміністратор

Спасибі за увагу!