Події у гімназії

ФОТО ДНЯ

  22 вересня щорічно в Україні відзначається День партизанської слави.
  З початком повномасштабного вторгнення російких окупантів багато партизан з'явилося і серед наших сучасників. Ці хоробрі люди протистоять ворогам на тимчасово окупованих територіях і допомагають Збройним Силам України наближати перемогу.
  Цього дня в гімназії пройшли уроки-мужності «Промінь партизанської слави», на яких учні вшанували відважних патріотів, які боролися і які зараз борються за нашу свободу.

День миру

  21 вересня в усьому світі відзначають Міжнародний день миру.
  Цього року слово «мир» для кожного українця зазвучало по-своєму: мир- це мама і тато, рідна домівка, школа, друзі, улюблені справи, улюблена робота, це те, до чого ми звикли, і те, що в багатьох з нас 24 лютого відібрав агресор.
  Традиційно цього дня у гімназії пройшли виховні години (онлайн та офлайн) «Ми – єдині, ми – за мир», майстер-класи «Долоньки миру», а також флешмоб «Даруєм часточку тепла заради миру в Україні». Наші п’ятикласники виготовили патріотичні браслетики та подарували їх учням 1-х класів.
  Мир – це коли ми єдині і дружні!

Якщо на подвір’ї ти з друзями грав,
У школі сидів чи просто гуляв,
Сирену почув, що лунає здаля.
Швиденько збирайся і йди в укриття.

ФОТО ДНЯ

  Учні нашої гімназії вже добре запам’ятали правила безпеки життєдіяльності під час надходженні сигналу «Повітряна тривога!».
  Учні 6-Г класу разом з класним керівником Левшиною О.І. з користю використали час перебування в укритті та продовжили виховну годину. Результатом спільної роботи став складений пазл єдиної Украни.

У слові сила — це запам’ятайте!
Слова, думки змінити можуть все.
То ж слово мудре ви завжди вживайте,
Хороше слово — доброту несе,
А ще тепло, любов, красу, наснагу,
Здоров’я нам і сили додає.

День психологічної розвантаження
Арт-студія позитивних думок

  16 вересня у холі гімназії працювала арт-студія позитивних думок. На карті України діти написали свої найкращі, найтепліші і найщиріші побажання для нашої сильної і незламної Батьківщини.
  До роботи в арт-студії долучилась директор та вчителі гімназії.
  Впенені: всі позитивні думки обов’язково матеріалізуються!

Тиждень безпеки життєдіяльності.

  з 01 по 09 вересня 2022 року у гімназії пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
  З метою підвищення рівня безпеки, профілактики попередження нещасних випадків серед учасників освітнього процесу були проведені виховні години(очно і дистанційно): «Правила поведінки з незнайомими предметами», «Мінна безпека», «Безпека на дорозі, в метрополітені», «Про безпеку пам’ятай», «Будь обережним на вулиці і вдома». «Твоя безпека - це твоя уважність», практичні заняття з евакуації на випадок отримання сигналу «Повітряна тривога!», конкурс дитячого малюнка «Пожежна безпека очима дітей».

День психологічного розвантаження
Майстер-клас з оригамі «Осінні барви»

  2022-2023 навчальний рік відрізняється від попередніх новими викликами. З початком повномасштабної війни українці перебувають у стані стресу та постійної психологічної напруги. І найбільше від цього страждають діти. У цей складний час наша гімназія є осередком, де учням комфортно і затишно.
  Саме тому цього року у закладі запроваджено дні психологічного розвантаження, коли діти мають змогу на перервах не просто відпочивати, а й займатись різними цікавими активностями.
  9 вересня у холі гімназії стартувала перша локація майстер-клас з оригамі «Осінні барви», де учні виготовляли різнокольорові кленові листочки.
  День пройшов у теплій і насиченій атмосфері, а головне, що кожна дитина цього дня отримала яскраві і позитивні емоції.

Засідання педагогічної ради:
«Організація освітнього процесу у 2022-2023 н.р.»

  У гімназії відбулося засідання педагогічної ради «Організація освітнього процесу у 2022-2023 н.р.», на якому педагогічні працівники обговорили головні питання щодо безпечної та ефективної організації освітнього процесу у 2022-2023 н.р.
  Директор Оксана Григорівна Зданевич вручила Подяки працівникам гімназії за сумлінне виконання своїх професійних обов’язків під час воєнного стану.
  Цього дня усі педагогічні працівники прийшли у символічних жовто-блакитних футболках як символ єдності колективу та України!

Свято Першого дзвоника

  День знань - це завжди особливий і хвилюючий день для вчителів, учнів, батьків. Цього року хвилювання у всіх було дещо інше…. Та українці сильний і сміливий народ, який не зламати і не залякати.
  1 Вересня гімназія радо вітала першокласників, маленьких патріотів України. Знайомство із закладом освіти діти розпочали з укриття, де мали змогу подивитись мультфільми з мінної безпеки та порухатись під пісню-практикум від Світлани Ройз та ТНМК «Крокуй до укриття». Та найбільш чутливим моментом зустрічі було те, коли діти самі заспівали Гімн України і «Червону калину».
  Для учнів 2-11 класів цього дня пройшли онлайн уроки «Ми українці: честь і слава незламним!».
  Та де б ми не були, як би не навчались, офлайн чи онлайн, упевнені: ми одна гімназійна родина, як єдина і неподільна Україна. Віримо в перемогу! Віримо ЗСУ! Слава Україні!

^Вгору
|  2021-2022 н.р.  |      |  2020-2021 н.р.  |      |  2019-2020 н.р.  |