Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання
Події у гімназії
Фото дня
Урок математики «Одержуємо половину»

  Що може бути цікавішим, аніж відвідати торговельний центр з друзями та вчителькою на уроці. У нашій гімназії можна все, якщо це урок математики, а похід віртуальний.
  23 листопада учні 3-Б класу разом з класним керівником Головач В.В. на уроці математики віртуально відвідали торговельний центр, де виконували завдання в різних відділах. Діти працювали з інтерактивною дошкою, магнітними дощечками, купували і продавали товар, ознайомились з поняттям «половина», кількістю половинок у цілому та записом половини дробом.День психологічного розвантаження

  Щоп’ятниці наші гімназисти залюбки зустрічаються на великих перервах затишному колі друзів для теплих розмов, веселих розваг і позитивних емоцій. Саме з такою метою в гімназії постійною працює локація психологічних ігор-вправ.
Тиждень безпеки дорожнього руху

  З 14 по 20 листопада у гімназії пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Класні керівники 1-11 кл. провели уроки з основ безпеки дорожнього руху «Вчи і поважай правила дорожнього руху», «Безпечна дорога додому», години спілкування «Безпека на дорозі стосується кожного», конкурс малюнків «Безпека дорожнього руху», уроки дорожньої грамоти «Дорожні знаки», вікторини «Найкращі знавці правил дорожнього руху».


Кажімо більше ніжних слів
Знайомим, друзям і коханим.
Нехай комусь тепліше стане
Від зливи наших почуттів.
  Доброта, любов, віра, терпіння – основи людських почуттів, на яких зараз тримається український народ у такий складний для всієї країни час. Ми всі різні, по різному сприймаємо нові виклики життя, але ми єдині у своїй вірі – вірі в перемогу. Ми терпляче справляємося з усіма труднощами, підтримуємо один одного теплим словом і добрим ділом.Саме з таким настроєм і думками у нашій гімназії пройшли заходи до Дня толерантності.

  16 листопада розпочався у закладі освіти з акції «Візьми з собою частинку гарного настрою». Учнівське самоврядування гімназії пропонувало вчителям, батькам, учням витягнути із чарівної скриньки теплі слова з позитивними побажаннями. Також протягом дня пройшли виховні години «Простір толерантності», та працювала локація «Відкритий мікрофон», де діти могли висловити свої думки, хто така ввічлива і толерантна людина. Для самих маленьких наших гімназистів пройшли уроки доброти, на яких вони подорожували у країну добра.


ФОТО ДНЯ
Використання ігрових та інтерактивних технологій
на уроці фізики

  10 листопада вчитель фізики Душинський Віталій Олегович на уроці у 9-В класі, ділився з колегами досвідом своєї роботи у використані різних методів ігрових та інтерактивних технологій.
  На уроці учні працювали з QR – кодами, за допомогою додатку AR Book проводили віртуальний експеримент, використовуючи 3D-технології та доповнену реальність встановлюючи практично закони заломлення світла. А за допомогою інтерактивної симуляції Phet дізналися, що причиною заломлення світла є зміна швидкості поширення світла в разі переходу з одного прозорого середовища в інше і навіть інтерактивно за допомогою сервіса LearningApps закріпили та узагальнили знання по темі.День української писемності

  Українська мова – найголовніша цінність нашого народу, його душа, гордість і неоціненний скарб. ЇЇ неодноразово забороняли і намагалися викорінити. Проте вона вистояла, розквітла ще більшою силою, і визнана однією з найкрасивіших мов у світі.
  Традиційно 9 листопада вчителі та учні гімназії долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності, який має на меті об’єднати людей в усьому світі навколо України.
  Також цього дня у нашому закладі освіти відбулися мовознавчі ігри «Слово до слова - складається мова», турніри «Веселкова наша мова», вікторини «У ріднім слові цілий світ» та імпровізоване «Солов’їне шоу», де учні мали можливість перевірити і покращити свої знання у легкому і веселому форматі.Години спілкування «СТОП! Булінг!»

  З метою забезпечення прав, свобод та інтересів здобувачів освіти, профілактики проявів булінгу (цькування) в освітньому середовищі, побудови конструктивного діалогу, створення особистої мирної стратегії поведінки в конфліктних ситуаціях у гімназії протягом жовтня були проведені години спілкування «Життя без насильства», «Протидія булінгу в дитячому середовищі», «Кібербулінг: небезпечне віртуальне спілкування», тренінгові заняття «Як уникнути конфлікту», правові уроки «Що таке булінг? Правова відповідальність».


День захисників і захисниць України

  14 жовтняв Україні відзначають День захисників та захисниць. Це день, коли ми шануємо і жінок, і чоловіків, які стоять на охороні нашої держави. Це не лише день військових, адже захищають нашу країну і цивільні люди, і волонтери, і медики.
  З 10 по 14 жовтня 2022 року, у гімназії відбулися години спілкування «Ми маленькі козачата, славних козаків внучата», «Що я знаю про українське козацтво», «А ми тую козацькую славу збережемо!», уроки мужності «Нація нескорених: від козацтва до сьогодення», уроки творчості та майстер-класи «Оберіг для українського воїна», «Вітаю з Днем захисника і захисниць України».


День психологічного розвантаження
Арт-студія «Розмаїтий світ мистецтва»

  Щорічно у другу неділю жовтня в Україні відзначається День художника. Саме образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів.
  У день психологічного розвантаження у холі гімназії працювала арт-студія «Розмаїтий світ мистецтва», де кожна дитина мала змогу відчути себе справжнім художником і зануритись у прекрасний світ мистецтва. Результатом роботи учнів стала символічна картина, адже в кожного з нас Україна в серці.Нині осінь нас чарує,
Неповторна, чарівна,
Різні барви нам дарує
І дивує нас вона.
Виглядає так казково
Восени і парк, і гай,
Розмаїттям кольоровим
Прикрашає осінь край!


Вернісаж «Осінній креатив»

  Осінь – пора поетів та романтиків! Вона надихає, зігріває серце теплими барвами, і так важливо вміти помічати красу навколо себе.
  Шкільне подвір’я щоранку радо зустрічає учнів розмаїттям фарб, і саме ця краса надихнула класних керівників початкової школи разом з дітьми прикрасити класні кімнати, аби осінній вернісаж майорів у стінах гімназії.

Фоточелендж
«Мій домашній улюбленець»

  Щорічно 4 жовтня в усьому світі відзначається важливе екологічне свято - День захисту тварин.
  З початком повномасштабного вторгнення зазнали страждань і наші чотирилапі друзі. Вони теж потребують нашого захисту і любові. Тож День захисту тварин став гарним приводом для наших учнів згадати про своїх домашніх улюбленців. Класні керівники провели уроки доброти «Будь природі другом», «Тварини наші друзі», а учнівське самоврядування гімназії запустило фоточелендж «Мій домашній улюбленець».


Батьківський Форум «Успішне резюме»
(Робота з обдарованою молоддю)

  4 жовтня Київською Малою академією наук було організовано Батьківський Форум «Успішне резюме», на якому учитель фізики Віталій Олегович Душинський був спікером та виступив з доповіддю «Портфоліо учня: публікації, винаходи та патенти», у якій поділився педагогічним досвідом роботи з обдарованою молоддю.
  У червні 2022 року учениця 11 класу гімназії Фещенко Юлія представила свою роботу на ІІІ (фінальному) Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у секції «Теоретична фізика». Згодом стаття була надрукована у збірнику кращих наукових досліджень учнівської молоді м. Києва.
  Наші вчителі постійно працюють з обдарованою молоддю, адже саме від них залежить майбутнє України.

День психологічного розвантаження
«Будь впевненим у собі заради миру»

  23 вересня працювала локація психологічних ігор-вправ, де діти мали змогу не тільки відпочити, а проявити свою кмітливість, спритність, фантазію та уважність. Учні гімназії знову зібрались гуртом для психологічного розвантаження в кінці навчального тижня.
  День проходив під гаслом «Будь впевненим у собі заради миру», бо впевненість у своїх силах і віра у майбутнє допомагають нам наближати перемогу.

ФОТО ДНЯ

  22 вересня щорічно в Україні відзначається День партизанської слави.
  З початком повномасштабного вторгнення російких окупантів багато партизан з'явилося і серед наших сучасників. Ці хоробрі люди протистоять ворогам на тимчасово окупованих територіях і допомагають Збройним Силам України наближати перемогу.
  Цього дня в гімназії пройшли уроки-мужності «Промінь партизанської слави», на яких учні вшанували відважних патріотів, які боролися і які зараз борються за нашу свободу.День миру

  21 вересня в усьому світі відзначають Міжнародний день миру.
  Цього року слово «мир» для кожного українця зазвучало по-своєму: мир- це мама і тато, рідна домівка, школа, друзі, улюблені справи, улюблена робота, це те, до чого ми звикли, і те, що в багатьох з нас 24 лютого відібрав агресор.
  Традиційно цього дня у гімназії пройшли виховні години (онлайн та офлайн) «Ми – єдині, ми – за мир», майстер-класи «Долоньки миру», а також флешмоб «Даруєм часточку тепла заради миру в Україні». Наші п’ятикласники виготовили патріотичні браслетики та подарували їх учням 1-х класів.
  Мир – це коли ми єдині і дружні!
Якщо на подвір’ї ти з друзями грав,
У школі сидів чи просто гуляв,
Сирену почув, що лунає здаля.
Швиденько збирайся і йди в укриття.
ФОТО ДНЯ

  Учні нашої гімназії вже добре запам’ятали правила безпеки життєдіяльності під час надходженні сигналу «Повітряна тривога!».
  Учні 6-Г класу разом з класним керівником Левшиною О.І. з користю використали час перебування в укритті та продовжили виховну годину. Результатом спільної роботи став складений пазл єдиної Украни.
У слові сила — це запам’ятайте!
Слова, думки змінити можуть все.
То ж слово мудре ви завжди вживайте,
Хороше слово — доброту несе,
А ще тепло, любов, красу, наснагу,
Здоров’я нам і сили додає.


День психологічної розвантаження.
Арт-студія позитивних думок.

  16 вересня у холі гімназії працювала арт-студія позитивних думок. На карті України діти написали свої найкращі, найтепліші і найщиріші побажання для нашої сильної і незламної Батьківщини.
  До роботи в арт-студії долучилась директор та вчителі гімназії.
  Впенені: всі позитивні думки обов’язково матеріалізуються!


Тиждень безпеки життєдіяльності.

  З 01 по 09 вересня 2022 року у гімназії пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
  З метою підвищення рівня безпеки, профілактики попередження нещасних випадків серед учасників освітнього процесу були проведені виховні години(очно і дистанційно): «Правила поведінки з незнайомими предметами», «Мінна безпека», «Безпека на дорозі, в метрополітені», «Про безпеку пам’ятай», «Будь обережним на вулиці і вдома». «Твоя безпека - це твоя уважність», практичні заняття з евакуації на випадок отримання сигналу «Повітряна тривога!», конкурс дитячого малюнка «Пожежна безпека очима дітей».


День психологічного розвантаження
Майстер-клас з оригамі «Осінні барви»

  2022-2023 навчальний рік відрізняється від попередніх новими викликами. З початком повномасштабної війни українці перебувають у стані стресу та постійної психологічної напруги. І найбільше від цього страждають діти. У цей складний час наша гімназія є осередком, де учням комфортно і затишно.
  Саме тому цього року у закладі запроваджено дні психологічного розвантаження, коли діти мають змогу на перервах не просто відпочивати, а й займатись різними цікавими активностями.
  9 вересня у холі гімназії стартувала перша локація майстер-клас з оригамі «Осінні барви», де учні виготовляли різнокольорові кленові листочки.
  День пройшов у теплій і насиченій атмосфері, а головне, що кожна дитина цього дня отримала яскраві і позитивні емоції.

Засідання педагогічної ради:
«Організація освітнього процесу у 2022-2023 н.р.»

  У гімназії відбулося засідання педагогічної ради «Організація освітнього процесу у 2022-2023 н.р.», на якому педагогічні працівники обговорили головні питання щодо безпечної та ефективної організації освітнього процесу у 2022-2023 н.р.
  Директор Оксана Григорівна Зданевич вручила Подяки працівникам гімназії за сумлінне виконання своїх професійних обов’язків під час воєнного стану.
  Цього дня усі педагогічні працівники прийшли у символічних жовто-блакитних футболках як символ єдності колективу та України!


Свято Першого дзвоника

  День знань - це завжди особливий і хвилюючий день для вчителів, учнів, батьків. Цього року хвилювання у всіх було дещо інше…. Та українці сильний і сміливий народ, який не зламати і не залякати.
  1 Вересня гімназія радо вітала першокласників, маленьких патріотів України. Знайомство із закладом освіти діти розпочали з укриття, де мали змогу подивитись мультфільми з мінної безпеки та порухатись під пісню-практикум від Світлани Ройз та ТНМК «Крокуй до укриття». Та найбільш чутливим моментом зустрічі було те, коли діти самі заспівали Гімн України і «Червону калину».
  Для учнів 2-11 класів цього дня пройшли онлайн уроки «Ми українці: честь і слава незламним!».
  Та де б ми не були, як би не навчались, офлайн чи онлайн, упевнені: ми одна гімназійна родина, як єдина і неподільна Україна. Віримо в перемогу! Віримо ЗСУ! Слава Україні!^Вгору
|  2021-2022 н.р.  |      |  2020-2021 н.р.  |      |  2019-2020 н.р.  |

Виховання і тільки виховання - мета школи.    Йоганн Песталоцці
Головна
Колектив
Новини
Для батьків
Навчання
Досягнення
Символіка
Події
Співпраця
Галерея
Контакти
Посилання

Розробка та підтримка сайту Заворотняя Т.М.
Яндекс.Метрика