з НЗ Італії та Італійським інститутом культури

Cвято італійської мови
«Даруємо небо Італії»

8 грудня 2017 р. в гімназії відбулося свято італійської мови «Даруємо небо Італії», підготовлене в рамках програми дослідно-експериментальної роботи «Організаційно-педагогічна модель розвитку полікультурної компетентності учнів загальноосвітніх навчальних закладів». На заході були присутні: директор Італійського інституту культури Анна Пасторе, дипломат Міністерства закордонних справ України Коваленко Максим Володимирович, доктор педагогічних наук, професор кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Інституту філології Харченко Тетяна Гадульзянівна, кандидат філологічних наук, заступник директора з наукової роботи Інституту філології Київського університету ім. Б.Грінченка Доценко Олена Леонідівна, методист з музичного мистецтва, художньої культури, українознавства та питань виховної роботи Коваленко Галина Петрівна.

Відео свята «Даруємо небо Італії»

23 травня 2018 р. відбулася гостьова лекція директора Італійського інституту культури в Україні Анни Пасторе. Учні гімназії, студенти італійського відділення та науково-педагогічні працівники Інституту філології, мали чудову нагоду здійснити віртуальну екскурсію Італією. Побували в Палермо – столиці італійської культури; помандрували каналами Венеції; з висоти пташиного лету розгледіли модерні будови Sala Santa Cecilia в Римі.

У житті треба обгоняти не інших, а самого себе.   Бебкок Молтбі Дейвенпорт